Ev ve AileBayram

Uluslararası Hayvan Refahı Günü - bizim küçük kardeşleri kayıtsız olmayanlar için bayram

Uluslararası Hayvan Refahı Günü - tatil, uzun dünyada da bilinir. Bu olay aynı zamanda gezegenimizin diğer sakinlerinin hayatlarını sadece kendi sorunlarına insanların dikkatini çekmek kaplaması gerekir.

Hayvanların korunması Uluslararası günü - 4 Ekim

birden beşe kadar - Her yıl daha farklı türler ölüyor bir sır değil. Sönme oranları büyümeye sona yoktur. Bu, elbette, çok üzücü.

Gelecek hayvan bugün farklı bir çok şey tarafından tehdit. Doğal kaynakların aşırı tüketimi, yeni yollar ve zemin inşası için orman ve sulak alanların yok edilmesi, kaçak avcılık herhangi masum yaratığın milyonlarca öldürür. Uluslararası Hayvan Refahı Gün - özellikle onlar için oluşturulmuş bir tatil.

Bu diğer şeyler, sadece vahşi hayvanlar arasında geçerlidir. Evcil aynı zamanda her yıl artmakta ve kötü muameleye maruz kalanların sayısı olarak, korunmalıdır.

Biraz tarih

Kökler bu muhteşem tatil izni gibi erken 1931. Hayvanların korunması Uluslararası gün İtalya'da kutlamak başladı. Bu tehlike altındaki türlerin korkunç durumuna dikkat çekmek için bir yol oldu. Floransa'da iken, doğa koruma hareketinin Kongresi destekçileri geçti. 4 Ekim onur yana tüm hayvanların dünyasında mevcut.

Seçilen bu tarih tesadüfi değildir. Hayvanların koruyucu azizi - St Francis Assisi anmak bu gününde. O 4 Ekimdeki, 1226 yılında öldü. Kongre'ye Çünkü bu tarihte durdu. Ve Dünya Hayvanlar Günü vardı. Tarih ve dünya çapında bilinen tatil özellikleri bugün. 60'dan fazla ülkede bu tarihten adanmış etkinlikleri düzenledi.

zavallı hayvanlara dikkat!

İnsanoğlu, son yıllarda, tabii ki, güçlü sertleştirilmiş. Ama dünyada seveni hala bir çok şey olduğunu. Hayvanların korunması Uluslararası gün Dünya gezegeninin sakinlerinin pek çok sorunun kendi dikkat etmelidir. Festivale tutma fikri uzun dünya çapında kökleşmiştir. son 25 yılda, flora ve gezegenimizin fauna çeşitli Üçüncü bölümde üzerine düştü, çünkü bu, iyidir! Buna göre, bir şey yapmak bir işlem yapmaya gereklidir! Bu festivali bu konuda unutmak için izin vermez.

Hayvanlar - En iyi kurtarma ekipleri ...

Birçok antik efsaneler Assisi Francis mevcuttur. Onlar inanıyorsanız o hiçbir hayvan ile iletişim başardı. Buna karşılık, onu takip ve korumalı.

Hayvanlar gerçekten güzel kurtarıcılar vardır. Defalarca onlar zor durumlarda kişiyi kurtardı. Köpekler dağlarda bir rehber ve kurtarma görevi, kediler pozitif enerji, ve hatta "tedavi" Vücudun hasta parçası ile tahsil edilir. goril veya balina koruma çocuk okyanus boğulma dalgıç derinliklerinden çekti Dahası, aynı zamanda bazı inanılmaz dava açılmıştı.

... ama insanlar gerisinde yok!

Ancak insanlar da art arda bir kurtarıcı olarak hareket etmiş. Bu sadece Soçi eve sadece madalya değil, aynı zamanda minnettar bir köpek döndü Colorado, bir şampiyonun hikayesi. Olimpiyatlar sözde "temizlik" kenti talep sokak hayvanları. Gaz Kenuorti onunla onları alarak imha dört ayaklı arkadaşlar tasarruf edebildi. Birlikte arkadaşı Robin MacDonald ile yirmi iki antenler uluslararası insani yardım kuruluşları ile işbirliği yapmaya başladı. o Amerika'da köpekleri taşımak yardım ettiğini.

Buna ek olarak, Kenworthy MacDonald «Soçi Pups» adı verilen özel bir hesap oluşturmak. Burada evcil hayvanları bakabilirsiniz. Sadece bir hafta önce 17.000 kullanıcıların hesabına imzaladı. evsiz hayvanlar koruma Uluslararası Gününde onlar kitlesel yorum bırakmak için geldim.

tatil arifesinde, bu arada, daha alabilir ve St. Francis adını özel bir ödül olabilir. Hayvan koruma alanında üstün başarıları için verilir. Gaz Kenuorti açıkça bu ödülü hak!

Bizim kardeşlerimize için ne yapabiliriz?

Peki küçük hayvanlara yardım edersiniz? Ne hayvanların hakları için Uluslararası Günü desteklemek için neler yapılabilir?

İlk olarak, sadece özel halk koruma başlatın. Bizim dört ayaklı arkadaş halkı bilinçlendirmeyi amaçlayan farklı eylemler çok sayıda olacaktır.

Kiev hayvanların korunması Uluslararası gün, örneğin, yerel müzik grupları içeren çeşitli hayvanlar için yarışmalar, aynı zamanda yardım konserleri organizasyonu ile sadece gerçekleşir.

Kısacası, bu girişimler dünyanın farklı ülkelerinde her yıl uygulanmaktadır. Hatta fidanlıklarda İnsanlar şehrin bir sonucu olarak birçok evsiz hayvanlar sahiplerini bulmak bu güne, gel. Burada, gerekli tavsiyelerde gereken bir gerçek bir dostu, evcil hayvan bakımı için tüm önerileri kazanmak yeni bir aile belirleme yöntemi hakkında konuşmak isteyen.

Ve insan müdahalesi ihtiyacı olan yaban hayatı yardım etmek, hatta özel bir kurtarma hizmeti yarattı. Hattı bütün gelenlerle işleyebilir. hastalarını tedavi etmek veya yeni bir ev ile bunları sağlamak için: Servis çalışanlarının her zaman gerekli tüm önlemleri almaya mutluyuz. Bu organizasyon her hayvan insan ve onurlu tutum saygı hak ettiğini göstermek için her şekilde kararlıdır vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.