ModaGiysi

Kadın T-shirt - özgün ve şık giyim

Bu yıl çok moda ve şık tankı üstleri ve ince kürk yelekler olduğunu. Sıcak mont, ceket, mont, hırka vs: Serin sonbahar için, dış giyim birçok türü vardır Ancak, kadın ve erkek kolsuz çağdaş moda dünyasında özel bir yere işgal olduğunu. Kullanıcı dostu ve orijinal giysi Bu tür serin sonbahar günlerinde için idealdir.

Doğal kürk yelekler

Şık kürk yelekler - sıcak, rahat ve konforlu rahat giysiler vardır. Bunlar tişört, üzerine takılabilir kaşmir kazak, kazaklar, gömlekler vs.

Uluslararası üne sahip tasarımcılar stilleri çeşitli yeni kolsuz modellerini sundular.

Örneğin, bir moda markası Fendi kadın kahverengi kürk yelek ilgi başardı. Mükemmel moda etek ile birleştiren koyu sarı ve ilginç aksesuarlar maun asil gölge.

Ama moda tasarımcısı Michael Kors moda ve şık uzun yelek, yaratmıştır. Dikkatlice çift kemer askısı içinde pritalen. Bu bayanlar kesti şık kadın bluz ve sıkı iş takım elbise ile basitçe şık bir görünüm kolsuz.

Hayatın ilham sahip değilse, o zaman bir şık satın almalı kürk yelek moda markası Kenzo dan. Bu şık kadınlar yelekler güvenle basma hafif bir elbise giyebilir.

Anna Sui ünlü modacı parlak saydam ile kürk kolsuz açık gri birleştiren şifon tunikler.

Sadece şık maksi elbiseler, çiçek baskılar bak. Bu kıyafetler High Street parlak parlak yelek kadın versiyonu ile takviye edilebilir.

Ne moda ceket kürk giyer?

Kadın kolsuz kürk - oldukça hantal giysi. Onlar için asıl kıyafet toplarken, sen denge hakkında hatırlamak gerekiyor. Kürklü yelekler mükemmel hafif giysilerle birlikte. Bu kombinasyon sofistike ve şık görünmek için izin verir. Tür yarı saydam şifon rafine ipek, parlak veya saten triko superfine gibi kürk malzemesi ile yelek ile bağlantılı olarak hacmini azaltmak mümkündür.

Adil seks Modern temsilcileri Bayan yelekleri

Zaten adil seks birçok dar yeleğinin olarak bu konforlu giyim avantajlarını takdir var. Ve haklı! Kadın moda kolsuz, kadın figürü vurgulamak aşırı dolgunluk gizlemek, herhangi bir resmi canlandırmak ve bir kadın ilginç ve benzersiz olun.

Kadın tankı üstleri adil seks her temsilcisi vardır! Ufak tefek güzellikleri kısa kolsuz yelek ve orta uzunlukta tercih gerektiğini Sadece unutmayın. Ama yüksek bayanlar iyi bile uzatılmış modelini koymak göze olabilir.

Yeni bir görünüm oluşturarak, deneme her kadının doğasında vardır tarzı iç duygusu, farkında olmak korkmayın. ilginç giysilerle ruh halinizi ifade edin. o ana silahtır çünkü, kadınsı, tabii ki, şık, güzel ve Be.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.