Gıda ve içecekTatlılar

Çikolata ile kek dekore Yolları

Muhtemelen her kadının en az bir kez bu evde çikolata pasta için bir dekorasyon oluşturmak mümkündür, düşünce böylece şekerleme bir mağaza gibi. Tabii ki, bunu yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bu tür sıvı çikolata sıcaklığını ölçmek için bir termometre gibi özel araçlar, gerektirebilir. Ayrıca, beceri kazanmak gerekir. Ama sabırla sen elleriyle çikolatalı kek harika bir dekorasyon yapabilirsiniz.

çikolatayı eritmek için nasıl

bir pasta Dekorasyon çikolatayla - kolay değildir. Sonuçta, gerekli çalışmaları için düzgün yapıyı hazırlamak. deposunda satılmaktadır en yaygın olarak kullanılan geleneksel çikolata,. Ama yine de düzgün eritmek gerekir. Nasıl yapılacak:

 1. Küçük parçalar halinde bir çikolata kırmak ve daha sonra temiz, kuru bir kapta koymak için.
 2. Bir tava koymak için gerekli çalışma yüzeyinde, daha önce sıcak suyla doldurulmuş. sıvı sıcaklığı kaynama yüzlerinde daha yüksek 36.6 derece değil olmalıdır. Pan su dokunmadı çikolata kadar bir konteyner yerleştirilmelidir.
 3. Şimdi çikolata karıştırmaya gerek. kase içeriğini Çırpıcı olamaz. Çikolata kademeli olarak erimiş edilmelidir. Süreci hızlandırmak için gerekli değildir. Aksi takdirde, çikolata pasta süsleme imkansız olacaktır. Eğer şekerleme kompozisyonu doldurmak için yönetmek bile, beyaz yamalar sertleştirme sonra görünür. Ürün sıcaklığı 40 ° C üzerinde olmamalıdır

Ne zaman eriyen çikolata birkaç kuralları takip etmelidir. Her şeyden önce, ürün nem, buhar veya yoğunlaşma ile temas etmek mümkün değil. Aksi takdirde, çikolata çok kalın hale gelecektir. Onunla çalışmak rahatsız. Eğer çikolata ile kek dekorasyon 10 dakika boyunca kaçmak istiyorum, geri buhar banyosunda ürünü koymalıyız. işten sonra kalan Çikolata yeniden kullanılabilir.

çikolata ile ürünü doldurun

çikolata ile kek dekore etmek için, böyle devam yapraklar, kalpleri yapmak için izin çeşitli cihazlar kullanabilirsiniz ve. Tabii ki, bu süreçler daha fazla zaman gerektirir. En kolay yolu süslemek için - çikolatalı kek dökme. Bunu yapmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 1. Hazır karışım oda sıcaklığına soğutun ve daha sonra bir tel raf yerleştirmek. Ocak ızgarası altında bir levha koymak için mumlu kağıt. Bu çikolata kalıntılarını toplamak için izin verecektir.
 2. Bir zaman tamamen yüzeyini doldurmak için bir kaşık veya büyük kullanmalıdır çikolata kırıkları ile kek dekore etmek için, muktedir. bileşim, hemen kavranabilir, çünkü çok hızlı olmalıdır kek örtün.
 3. döküldükten sonra çubuklar çalışma yüzeyine biraz tokat gerekir. Bu, daha eşit bir şekilde dağıtmak çikolata sağlayacaktır.
 4. Kek Eğer gerekirse, çikolata yeniden dökün. Doing bu ilk kat sertleşir sonra mal olur.

Çikolatanın figürleri: Hazırlık

süslemek için çikolata kek sabır ve azim çok ihtiyacımız var. Bu süreç çok zaman alıcı. İstenirse, çikolatadan farklı rakamlar yapabilirsiniz. Bunun için:

 1. Beyaz, süt ya da yarı tatlı koyu çikolata yaklaşık 130 gram eriyik ve bir mutfak parşömen için kompozisyon dökün. tabakaya yavaşça düz spatula veya bir bıçak alanı.
 2. Tüm yüzeyi hizalamak amacıyla, parşömen düzgünce kenarlar devralmak ve yavaşça sallayın mümkündür. Bu aynı zamanda herhangi bir hava kabarcıklarını kaldıracaktır.

Çikolatanın figürleri: nasıl yapmak

erimiş çikolata parmaklarına yapışmasını durduğunda, işe alabilirsiniz. İlk olarak, ürünün parşömen başka levha üst kapağı izin. Sonra düzgünce her şeyi çevirmek gerekir. Bir alt-tabaka olarak hizmet kağıt, çıkarılmalıdır.

Çikolata sac değerinde yine ters ve oyma başlayabilirsiniz. Sen kullanabilirsiniz çerez kesiciler veya kokteyl süslemek için. Bu tabakanın karşı iş parçasının basın ve yavaşça çikolata parçası ayırmak için yeterli olmaktadır. Sonuç temiz bir kenarıdır.

mahzende elleriyle çikolatalı kek gibi süslemeler olun. Önemli olan - sabır.

Çikolatanın leves

Başka ne benzersiz bir dekorasyon çikolatalı kek yapmak için kullanılabilir? Birçok eser Pastacılar fotoğrafları hayranım. yapraklarla çerçeveli azından meyveler, at alın. Bu dekorasyon zor olmaz olun. Bunun için:

 1. Başlamak için yaşayan bitkilerin yaprakları toplamaktır. Onlar güçlü, çok küçük ve çizgiler çok olmamalıdır. Tabii ki, biz de bir erimiş çikolata gerekir.
 2. En iyi görülen çizgilerdir yaprakların, arkasını karşılamak için gerekli personel eğitilmiş. en iyi, orta boy fırça yapılması. Bu durumda erimiş çikolata ön tarafında alamadım emin olmak gerekir. Aksi takdirde, dekorasyon yaprağından ayırmak zor olacaktır.
 3. boşlukları serin bir yerde katılaşmaya bırakılır. Bu durumda, yapraklar çikolata yukarı yaymak gerekir. kullanmadan önce, donmuş formunu ayırmak için yavaşça mümkün olduğu kadar deneyin.

Çikolatanın Yapraklar hazır. Bu dekorasyon kek benzersiz ve orijinal yapacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.