MaliBankalar

Tasarruf: Nasıl kredi kartı hakkı kapatmak için?

Ödeme çeşitli ihtiyaçlar için mali yardım sağlamak - Sberbank müşterilerinin çeşitli hizmetler sunmak için yeteneği ile kurum olarak tüm bilinmektedir. Buna ek olarak, kartlar borç ve alacak hem çeşitli sağlayabilir. Kolay bunun için uygulamak için yeterli onları açın Tasarruf Bankası. Nasıl bir kredi kartı kapatmak için ve normal bir borç? Ve sorunsuz yapmak mümkün olup olmadığını?

seçenekleri

çeşitli şekillerde kapanış İçeriği kartları:

 • haritayı engellemek;
 • tamamen ona bağlı geçerli hesaba kapatın.

İkinci yöntem, gelecekte banka ile herhangi bir sorun önlemek için Çoğu zaman, müşteriler tercih.

en Sberbank sunduğu ne olduğunu bulalım. Nasıl bir kredi kartı veya banka kapatmak için? Örneğin, bir banka müşterisi kapanış aşağıdaki yöntemlerden birini seçebilirsiniz:

 1. Bu amaçla son örgütün ofisi ziyaret edin.
 2. (Kapatma hesabını engellemeden gerçekleşir, bu durumda) Çağrı telefon hattı.
 3. "Sberbank Çevrimiçi" Çevrimiçi hizmeti kullanarak başvurmak.

Bu yöntemlerin her biri kendi yolunu yararlıdır, ancak her biri kendi nüansları vardır.

ofisi aracılığıyla Kartı kapatmak için, herhangi bir banka şubesi elverişli ziyaret etmesi gerekir. Bir kimlik belgesi sunmak ve hesap kapatmayla ilgili başvuruda belirleyin. Daha sonra, 45 gün sonra, sen kartı ve hesabın kapatılmasını onaylamak için aynı bölüme başvurabilirler. Düzgün bir kredi kartı ya da normal bankamatik Sberbank kapatmak konusunda bir soru varsa, o banka şubesinden uygulamak en iyisidir.

Diğer iki yolu vardır: kartı kapatmak için sadece yardımcı olacaktır telefon hattı ve internet bankacılığı diyebilirsiniz ama skor değil. banka kartı ve kapanış kredi kartı için bir rol, oynayamayacaksam Ve ancak sorunlarla dolu olabilir. Hesap kapalı değildir ve kart sms uyarıları bağlanmıştı Örneğin, örgüt bu hizmetin sağlanması için para çekme devam edecektir. Sonuç olarak, istenmeyen borç olabilir.

Kapanış kredi kartı

Yani kart kapatmak için, size Tasarruf Bankası uygulamak gerekir. Bir kredi kartı kapatmak için nasıl, yukarıdaki tartışılan: Pasaportun göstermek ve bir bildiri yazmak gerekir. Açıkça karta bağlı hesabın kapatan belirtilmelidir. Ve üstelik, bir SMS-uyarı hizmeti olsaydı, o zaman devre dışı da bir bildiri yazmak gerekir.

Ayrıca, araçların kredi kartı kalırsa mülkiyet banka parayı geri dönmelidir yol belirtmeniz gerekir: reçetesiz veya herhangi çek hesabı nakit elinde. Bu durumda, finans kurumu bir sertifika veya Banka ödemelerini yapacak kanıtlayan bir sertifika alması gerekiyor.

Sberbank o kadar daha sonra müşteriyi ne de banka ne de artık sorular ortaya çoğu finans kurumu yapılması operasyon bankadan yardım almak daha iyidir, kartı ve hesap kapanır, ayrıca bir müşteri.

erken kapama

Nasıl bir kredi kapatmak için , Sberbank kartı "Momentum" "Visa" veya planlanandan "MasterCard"? Çok basit. Bunun için:

 • Harita üzerinde ödenmiş borç olmadığını kontrol veya eksik miktar ekleyin (giriş birkaç gün beklemek daha sonra, banka işlemi ele);
 • bankanın ofisi ile irtibat;
 • hesapların kapatılmasına ilişkin bir açıklama yazmak ve tüm hizmet ve bildirimlerini kapatmak;
 • Bir işlemi gerçekleştirmek için ifadeleri alırlar.

Ve yine, kapatmadan önce kredi kartı düşünmek daha iyidir ve bunu kapatmak gerekip gerekmediğini? açık daha kapatılması daha kolaydır çünkü Belki, her ihtimale karşı, tabiri caizse, gelecek için bırakın.

kilitleme

Ne ben kartı kapatmak istiyor ne yapmalıyım ve fatura terk etmek? Bu seçenek sadece Sberbank hizmet veren bir banka kartı, için uygundur. Bir kredi kartı kapatmak için nasıl Bu durumda? Yalnızca ofisinden ve sadece hesapların kapatılması ile.

Aşağıdaki seçenekler banka kartları için kullanılabilir:

 1. hattı aracılığıyla kartın engelleyin.
 2. bankanın web sitesinde kişisel hesabı üzerinden engelleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.