Sanat ve EğlenceTV

Türk dizileri "Kaçak Gelin": aktörler, biyografi

Heyecan verici ve ilgi çekici - böyle bir televizyon dizisidir "Kaçak Gelin". Nedeniyle akıllı komut dosyası ve Türk dizisi "Kaçak Gelin" girift hikayesi, aktörler son serisine kitlenin dikkatini izin vermez.

Serinin arsa "Kaçak Gelin"

Üç kız neredeyse aynı anda onun hayatındaki en önemli olay için hazırlanıyor. Hala bir kadına ihtiyacım var gibi görünüyor? Ancak, Şebnem, Kaynat Allmily ve düğün kaçtı.

arkadaşlarının ilk deplasman düğün töreni sırasında koştu. O bir düğün kutlama para önemli bir miktar para harcandığını dikkat etmiyordum. Sonuçta, hatta gelinin gelinlik inanılmaz pahalı. Ama umursamadı: misafirler ve yakınları görüş, para düğün, atılan damat üzerine geçirdi. O kaçmaya karar verdi.

Başka bir kız bir prova kutlama sırasında uçuş yaptı. Bunu yapmak zor, ama o deliliğe verdi.

Üçüncü arkadaş evlilik saraya giderken bir damat bıraktı.

Kaçak gelin beklenmedik İzmir havaalanında buluştu. gelinlik birbirini görünce, onlar artık pek çok ortak noktası olduğunu hissediyorum. Kızlar İstanbul'a bir uçak bileti almak. Son olarak, onlar can sıkıcı akrabaları, arkadaşları, çocuklar arasında gerçekleşecek. Özgürlük, çılgın şeyler, unutulmaz maceralar, ilginç tanıdıkları büyük şehirde kızlar için bekleyen.

kurşun rolleri çıkardı aktörler "Kaçak Gelin" - Deniz Baysal, Celine Shekerdzhi, Achelya Topaloğlu.

Deniz Baysal

O Karşıyaka, Türkiye'de ilçesinde 5 Nisan 1991 tarihinde doğdu. Üçüncü sınıfta, o doğduğu şehrin Belediye Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. Şu anda, aktris Celal Bayar Üniversitesi'nde okuyan, uluslararası ilişkiler okuyor ,. O bir milyondan fazla Instagram aboneleri, ve Twitter'da yaklaşık iki yüz bin sahiptir.

Onun erken yıllarda Denise bir düzine film ve televizyon dizisinde oynamış olan. Bugün, o televizyon dizisinde meşgul "Ms Fazilet Partisi ve kızı." Ama en popüler aktris serisini getirdi "Kaçak Gelin". Aktörler, tüm sosyal ağlar yayıldı fotoğraf, bilinen haline gelmiştir.

sanatsal kariyerinde yanında Denise Baysal girişimci faaliyette. O cafe bizzat ziyaretçileri selamlamak için mutlu Espressolab açıldı.

selenyum Shekerdzhi

Celine kız İzmir, 1 Haziran 1989 Türk kentinde ortaya çıktı. Çocukken bile, genç oyuncu tiyatro yapımları katıldı ve bale dans etti. danslarından bir bacak yaralanması sonrasında terk edilmesi gerekiyordu, ama bir oyuncu olma rüyası kalmıştır.

Büyüleyici görünümü serisinde Celine ilk atış getirdi "kafasında rüzgarlar." Devlet Tiyatrosu sonu onlarla başa çıkmak için genç oyuncu mükemmel yardımcı oldu. Bugüne kadar, o yedi film ve televizyon dizisinde rol aldı.

Achelya Topaloğlu

kalkınan aktris İstanbul'da 19 Kasım 1986 tarihinde doğdu. Küçük yaşlardan itibaren kız dans etmeyi sever oldu. 2008'den 2009'a kadar. Achelya Actors Studio'da tiyatro becerileri kavramış. Sonra başarıyla 2013 yılında tamamlanan Müzik Konservatuarı'nda, tiyatro bölümüne girdi.

Aynı yıl o, o "Arkadaş Arasında" TV dizisinde göründü ilk adımları attık. Ve bir yıl sonra Achelya serisinin co-star davet edildi "Kaçak Gelin". aktrisiyle oynadı aktörler, harika serisi oluşturdu.

Furkan Andych, Senart Gyurler, Fırat ALBAYRAM, Ege Aydan ve Serena Aktaş: diğer aktörlerle arasında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.