SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Trikomonas. Belirtileri ve Tedavisi

Trikomonas belki cinsel ilişkiyle bulaşan en yaygın hastalıklardan biridir. Bu, insan üreme cihaz yaşayan Trichomonas vaginalis kaynaklanır. Bu, çok hücreli bir organizma canlılığı ve su ve idrarda ıslak çamaşır gün devam edebilir. Bir kişinin Trikomoniyazis çarptığı takdirde, belirtiler bir hafta bile, daha uzun olabilir, ve birçok durumda, hastalık yerini ve görünür hiçbir belirti alabilir.

Trichomonas erkeklerde ve hem de şaşırtıcı olduğunu üretra kadınlarda. Buna ek olarak, kadınlar serviks ve vajinal vestibülden ve erkeklerde acı - prostat kanseri. köpüklü gri-sarı bir vajinal akıntı,: Bir kadın ortaya aşağıdaki gibi trikomonas belirtileri ağrılı idrar yapma, kaşıntı ve kızarıklık. idrar ve sırasında erkekler ve rahatsızlık beyaz deşarj üretradan.

Yoğun kaşıntı, bol beyaz akıntı, yanma: Hastanın akut trikomonyasise, onun belirtileri önemli ölçüde daha kötü varsa. Genellikle da güçlü alt karın çekebilir. Alevlenmesi olarak cinsel sağlık ve frengi veya bel soğukluğu gibi diğer enfeksiyonlu hastalıkların varlığı ihlal oluşur. Hiçbir çaresi trikomonas ciddi sonuçlara yol açabilir - erkeklerde kadınlarda infertilite ve prostatit.

Ne zaman "trikomonas" tedavi tanısı 10 günden bir aya kadar sürebilir. Öncelikle vücudun savunmasını güçlendirmek kuvvetlendirme maddeleri kullanılır. protivotrihomonadnyh ilaçlarla uyumlu değildir baharatlı ve tuzlu ve mutlak kontrendike alkol menüsü, kızarmış gıdalar, çıkarıldı. Sıkı hijyen ve kaçınarak ilişki de hızlı iyileşme katkıda bulunur. bakılmaksızın Trikomonas hem de bulunur, ya da sadece bir tane olsun, aynı anda her iki ortakları tedavi edilmelidir.

enflamasyon, kaşıntı ve benzeri - Trichomonas ve yerel öldüren ortak tedavi olarak kullanılan tedavi olarak, trichomoniasisin işaretlerini kaldırır. Ayrıca, yerel terapi tek başına iyileşme yol açmaz ve sadece birincil ile birlikte kullanılır unutmayın. Uyuşturucu tedavisi için olduğundan, çoğunlukla antibiyotikler, tedavinin seyri ile paralel gerekli olduğuna normal mikrofloranın bakımı özen. Bunu yapmak için, bifidobakteriyi içeren gıdalar yiyebilirsiniz.

Önemli ölçüde verimliliği arttırır aynı klinikte, ortaklar tedavi önerilir. 2 ay içinde trichomoniasis üzerinde takip değerlendirmesinde tedavi birkaç kez ders tamamlandığında. semptomlar kaybolabilir, ama bu kür tam içeri anlamına gelmez. Sadece ayrıntılı bir laboratuvar testleri hastalığın tamamen kaldırmak mümkün olduğunu teyit edebiliriz.

Trikomoniyazis önlenmesi için oldukça korunan bir prezervatif, kullanılması tavsiye edilir. cinsel ilişki prezervatif olmadan olsaydı, hemen üreme organları yıkamak gerekir sabun türü miramistina kullanılan ve antiseptikleri. Hastalık ailede yetişkinlerde saptanan kadın seks çocuk sahibi ise, onlar da ciddi sonuçları önlemek için araştırmak gerekir.

O, olduğu unutulmamalıdır büyük olmasa da, rahat yoluyla hastalık kapma olasılığı. Bu genel bir tuvaletin hasta, keten, kullanım kişisel bakım kullanımına katkıda bulunabilir. Geleneksel tıp tedaviler sunmaktadır - leylak yaprakları, celandine, nergis, kiraz, aloe suyu, sarımsak ve soğan, su tentürü Hint kamışı. Hikaye tıbbi sülükler kullanılarak hastalıklara şifa ilgili. Ama yine de, seviye tedaviyi yapacak ve sağlığınızı risk almayın, hastalık ciddi olarak ve o kadar kolay değildir iyileşmek bir uzmana danışmak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.