Entelektüel gelişimiAstroloji

Oğlak-Maymun: özellikleri, diğer işaretler ile uyumluluk

pragmatik Oğlak ve değişkenlik Maymunlar tek bir kişi birleşirler zaman çok ilginç bir kombinasyon elde edebilirsiniz. insanlar burç kavgacı doğasını ve diplomasi için bir tutku vaat Yani, yaratıcı inişler ve arzu bunu değiştirmeye rutin çalışmaları istikrarlı ilişkiler ve tutku meşgul olmak.

Oğlak-Maymun - son derece bağımlılık doğası. Akıl, fikir, zarafet, iyimserlik - Böyle özellikler Burç ve doğum yılı hem erkek hem kadın sahiptirler.

Oğlak: kısa bir açıklama

, Gizli pratik ve çok mantıklı Burç - Oğlak. Vasiyeti ve iç enerji aileye daha kariyerinde daha fazla odaklanmak. Oğlak - çalışkandı. O sektöründe profesyonellik ulaşmak için yardımcı olacaktır bilerek sessizce monoton işi duruyor.

Dürüst ve güvenilir Oğlak. Hep sırlar, dedikodu ve arkadaşlar ve tanıdıklar tartışırken olmayacak tuttu. Onun sezgi gerektiğinde iş ve zaman yardımcı olmak için - bir kelime. Oğlak sevdikleriniz endişelenebilirsin. Ama dış soğukluk yanlış anlamaları neden olabilir.

Oğlak - büyük işçi. O bedava gelmiyor, o yüzden takdir zenginliği ve içten sevgiyi. Ama gurur, güvensizlik onu duygu göstermesine izin vermedi. Tüm onun acı, gerçekten, ve neşe gibi, Oğlak kendi içinde tutar. Doğum sembolü olarak Maymun pürüzsüz prickliness ve çekingen karakteri yardımcı olacaktır.

eleman

Toprak elementi gölgede olmak Oğlak arzusunu verir. O toplum içinde konuşmak veya açıkça konusundaki deneyim ve uzmanlığını göstermek için sevmez. Pratiklik Dünya Oğlak eylem manipülatör belirler. O yavaş yavaş, farkedilmeden kişi veya durumları kontrol etmek sever. Hafif Toprak gri kardinaller yapılmış Oğlak stratejisini imzalar.

Eleman Earth sonuçları elde etmek için çalışması odaklanmayı öneriyor. pratiklik, dürüstlük, sorumluluk, çalışkanlık öncelik verir. Ve hisler ve duygular geride kalır. Bu durumda, tensel ve tutkulu ama toprak burçları sıkıca kendilerini kontrol edebiliyoruz. Bunların ana şey için - hedefe ulaşmak için.

Maymun yılı

Çin inanışına göre Maymun Yılı doğumlu çelişkili, güvenilmez insanlar. Ama her zaman çekici ve ilginç, eğlenceli ve kötüdür.

Maymun Yılı doğumlu Oğlak, Uyumsuz birleştirmek mümkün. arzu yalnız kalmak ve macera, eğlenceli ve sıkı çalışma gün ve gece bir duygu ... iç kaynakların çeşitli büyük başarı Oğlak-Monkey başaracaktır aslında yol açabilir. insanların Yaratıcılık tükenmez olduğunu.

Maymun kavgacı düzgünleştirir , Oğlak karakterini bunu bir yumuşaklık ve dostu veren. Böyle bir kişi empati yapabilen insanlar daha iyi anlaşılmasını vardır. Maymun arkadaşları ile iyi bir kahkaha seviyor. O zevk ve başkalarını memnun edebilir, hiçbir şey endişe değil.

öncelikli Maymun Oğlak iş, aile ve hobiler konabilir. Böyle bir kişinin düşünceli görüşmeden sonra seçecek olması, hayatının ana nedeni olacak.

Kadınlar için Karakteristik

Maymun Oğlak - Kadın Aktif, ilginç, akıllı. O planlar, tava ve fikirlerin bir yeri vardır. Onun gün geçen dakika boyanmıştır. Bu kadın her adımı ilerletmek planlamaktadır. Arkadaşlarıyla gülmek, çalışamıyorsanız veliler ile bir araya kocası, yaramaz çocuklarla dışarı çıkmak: Bu program onu her yerde takip etmenize imkan tanır.

O işini seviyor ve ona çok zaman ayırmaya istekli olduğunu, bir yönetim pozisyonuna eğilimindedir. Ama aile unutmaz Maymun Oğlak'ı. Kadın, bu işaretler altında doğmuş bir partner seçiminde çok titiz. Bazen o onu adam çok büyük taleplerde bulunmaktadır. Aynı gerçek ve sadık arkadaşı olabilir.

Ancak, Maymun yılı "yükümlülüklerini" koyar. Ve kadın Oğlak ortaklarını değiştirmeye eğimlidir. O dostane ilişkiler sürdürmek, güzel ayrılmak bilir. Ve mizah, hayatına kolay yaklaşımın onun duygusu, çekicilik ona yeni hayat ortağına çekmek için.

erkekler için Karakteristik

Maymun Oğlak - net hedefler, hedeflere sahip bir adam. O sürekli kariyeri uzun süre vererek, iyi pozisyonları başarır. Sadece maddi temelini sağlayarak, adam ailesi hakkında düşünmeye başlar.

Maymun Yılı doğumlu Oğlak, istikrarlı, uzun vadeli bir ilişki tercih ederim. sadık, sevgi dolu bir kadın ile, o sakin ve sevecen kocası dinlenmek olmak mümkün olacak. Ama çok yüksek bayanlara onun bir iddia. sevgili sürekli arayış ve de sadece erkek Maymun Oğlak. Güvenilir bir yol arkadaşı ve doğum yılı huzursuzluk, değişkenliğini gösterir - Karakteristik tabelada olduğunu gösterir.

Bir adamı ayrılık zaman iyi ilişkiler sürdürmek çalışır. O hayatın ikinci yarısında bir ya da birkaç evlilikler olabilir. O az zaman iş yerinde tüm güçlerini bırakarak ailesine ayıracak yapabilirsiniz. Ama eşi, çocukları için yaptığı endişe, somut tasarruf tecelli. Serzenişler, eşler sadece boşanma provoke edebilir.

Burç ve Uyumluluk

Oğlak-Maymun sadık, uzun vadeli ilişkiler kararlıdır. Ama dürtüsellik, değişim için tutku hatta en başarılı ittifak yok edebilir. Ve aşırı talepleri yalnızlık yol açar.

Oğlak Boğa, Başak, Akrep, Balık İyi uyumluluğu. Onlar gibi aynı dalga boyunda olan - yani doğru, bu karakterleri anlamaya birbirleri için hissediyorum.

İkizler, Yengeç, Terazi, Oğlak İyi uyumluluğu. Böyle birlikleri genellikle sempati iç, aynı zamanda güçlü iş ilişkileri üzerinde sadece dayanmaktadır.

Aries, Kova ile orta uyumluluğu. hayatın çok farklı görünümler - Uzun birlik imkansızdır.

Leo, Yay ile Zavallı uyumluluğu. Şanssız birlik - pek çok kişi bunu korumak için feda etmek zorunda. Ama bu yanlış anlama hakim olacak olan bir ilişki kurtarmayacak.

Doğum yıl Uyumluluk

Uyumluluk Oğlak-Maymun (erkekler ve kadınlar) Bu diplomatlar olmak bu insanların kabiliyetine dayanan. Onlar müzakere ve gerektiğinde uzlaştırmak edebiliyoruz.

sıçanlarla maymunlarda iyi uyumluluğu. İkincisi iyi bir arkadaş, sadık arkadaşı, iş ortağı olabilir. Bu birliğe Çok sıçanlarda bağlıdır. O isterse - karşılıklı sevgi ve başarılı bir evlilik olacak.

Monkey gelen Maymun - ayrıca başarılı bir ittifak. Onlar anlamak ve birbirini tamamlar.

Ox Dragon, Keçi ile iyi uyumluluğu. Böyle bir birliğe iyi ilişkiler ve anlayış sağlanmaktadır.

Kaplan, Kat, horoz, domuz orta uyumluluğu. Hatta ortak özellikleri yanlış anlamayı düzeltmek için mümkün olmayacaktır. Biz ilişkiyi kurtarmak için çok çaba sarfetmek gerekir.

Yılan, At, Köpek Zavallı uyumluluğu. Maymun Güvensizlik, hafifliği ve yüzeysellik reddi uzun süren çatışmalara yol açabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.