BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" da altın bir elma hazırlama hakkında ayrıntılı bilgi

Bugün, altın bir elmanın ne olduğunu konuşacağız. Bu meyve çok yararlı olabilir. Peki, neden bu, altın bir elma ihtiyacın var, nasıl yapacağım? "Maynkraft" da, daha eğlenceli bir oyun oynamak için, ne tür meyve ve ne yararlı olabileceğini biliyorsanız. Bu üründe 2 türev vardır. Her zamanki türden bir altın elma açlığı eritir, ayrıca sağlığı yeniden kazanır. Büyüleyici meyve birçok sihir etkisi yaratır ve aynı zamanda 30 saniye boyunca düzelmeyi arttırır.

mucize

Meincraft'da altın bir elma nasıl hazırlanacağı sorusunun derhal çözülmesine geçmeden önce, zehirli maddelerin yanı sıra kendi başına kullanılan türün de iyileştirilmesi için kullanılabileceğini unutmayın. Ancak yine de, uygun bir iksir yardımı ile bu karakterlere güçsüzlük getirmek gerekiyor. Bir kale ya da hazinedeki olağandışı türden bir altın elma bulma şansı var. Kıymetli metal külçe kullanacağız. Onları sıradan meyvelerle birleştirirseniz, "Maynkraft" da altın elma nasıl hazırlanacağı sorusu kararlaştırılacaktır. Enchanted version bulunamadı, kendiniz yaratmanız gerekiyor. Bu elmanın çok güçlü bir etkisi var, bu yüzden alt dünyaya bir gezi yapmanız önerilir. Meyve iskelet-kurutucu maddelerle çarpışmada veya lav içine ani bir düşüş durumunda özellikle yararlı olacaktır. Büyülen elmanın bizi 5 dakika boyunca yangın direnci etkisi ile zenginleştireceğini, karakterin benzer bir süre için yapacağı tüm zararı azaltacağına ve sağlık eklemeyeceğine dikkat edilmelidir. Ürün, 8 altın bloğu uygulayarak yapılabilir. Her zamanki elma eklenmelidirler. Bu tarifi takiben çok pahalı. Geleneksel kırmızı elma çeşitli şekillerde elde edilebilir. Özel göğüs hazinesi göğüslerini alıp, meşe yaprağı bloklarını kırarak veya köylülerden takas ederek. Kıymetli metal çok sorun olmadan büyülenebilir.

ateş

"Maincrafter" da altın bir elma hazırlama konusunu çözmek için dünyanın derinliklerine inmek zorundayız. Gerekli değerli ve nadir kaynakların buluştuğu yer burasıdır. Bu altınla ilgili. Onu demir veya elmasla alabiliriz, diğer aletler cevherleri yok edecektir. Metal yatakları seviyesi 32'nin aşağısında bulunabilir.

çıkarma

"Maynkraft" da altın bir elma hazırlama problemini çözmek için 2-9 maddelik bloktan bir "değerli" damarda unutulmamalıdır. Ekstraksiyon esnasında lavın içine düşme şansı olan, belirli sayıda kova suyu alarak tamamen silahlanmış cevher ararız. Sıvı, yangın söndürür, ömrü uzatır. Bir mağarada mayalanan altın cevheri, bir fırın kullanarak külçe haline getirilir. Süreç önemli ölçüde hızlandırılabilir. Bunun için aynı anda birkaç fırın kullanıyoruz. Bazen ormanda veya çöl tapınaklarında veya terk edilmiş mayın topraklarındaki sandıklarda nuggets veya altın çubuklar bulunabilir . Değerli metallerden alınan silahlar, zırhlar ve aletler daha hızlı yıpranır, ancak inanılmaz derecede etkilidirler. Bu nedenle "Meincraft" oyunu hakkında başka bir önemli soruya karar verdik - nasıl altın elma hazırlayacağız ve hangi amaca yönelik olarak kullanılabileceğine karar verdik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.