SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

Sağlığımız için Vitaminler: kullanımı için kompozisyon "Complivit", dozaj, endikasyonları ve kontrendikasyonları

Rusya'da en etkili ve popüler vitamini komplekslerinin biri "Complivit" dir. Uzun yıllar boyunca, şirket "Pharmstandard" küçük ölçekli film kaplı tablet film türünü üretir. Bu, herhangi bir rahatsızlık duymadan, bunları, hatta çocukları almaya zorlanmadan mümkün kılar. Her bir tablet vitamini bu tür gerekli miktarda organizma yararlı bileşenleri sağlama yeteneğine sahiptir. Bu sadece bir kapsül alarak size vücudun önerilen günlük gereksinimi vitamin ve minerale ihtiyaç duyar kullanacağız anlamına gelir. Üretici tarafından sunulan ürün yelpazesini, ilacı daha yaşlı kadınlar, hem de için özel olarak tasarlanmış "Complivit 45" girer "Complivit Shining." - hamile kadınlar için özel olarak tasarlanmış cilt ve saç, "Complivit-Anne" sağlık ve güzellik için, ve birkaç diğerleri.

Eylem vitamin kompleksi

  • her tablette bulunan bileşenleri, yağ, protein, karbonhidrat ve tuz metabolizmasının düzenlenmesi katkıda bulunur.
  • Vitaminler, normal hemoglobin korumaya yardımcı olur.
  • "Complivit" düzenli alımı uzun süreli egzersiz sonrası vücudun rahatlatır.
  • Vitaminler organizma bir bütün olarak (çocuk ve gençleri çekerken) geliştirme fizyolojik durumuna ve büyüme normalleşmesine katkıda bulunur.

vitamin ve mineral kompleksi hakkında diğer bilgiler

"Complivit" yapısı içerir vitamin A, D, B, C, P, kuprik sülfat, riboflavin-mononükleotid, niasinamid, lipoik ve folik asit, demir-sülfür ekşi, çinko sülfürik asit, kalsiyum fosfat, manganez sülfürik asit, kalsiyum pantotenat, magnezyum, fosforik asit, sülfürik asit, kobalt. Bu, diğer vitamin yollarla gibi endikasyonları ve kullanım için kontrendikasyonları hem sahiptir. Böylece, kompleks 12 yaşın altındaki çocuklar için tavsiye edilir, o büyüyen organizma için gerekli olan besinlerin eksik miktarda doldururdu. Ayrıca iyileşme dönemini hızlandırmak için, her türlü travma ve cerrahi uğramış kişiler için tavsiye edilir. Doktorlara göre, kompozisyon "Complivit" öğrencilerin kabulüne ilişkin mükemmel dengeli. Bu vitaminler sadece fiziksel değil aynı zamanda zihinsel stres toleransını artırmak için yardımcı olur. Buna ek olarak, "Complivit" kompozisyonu o doğum kontrol hapı antibiyotikleri yanı sıra kadınları kullanmak isteyenler için son derece uygundur şekilde dengelenir. Karmaşık doktorların önerilen günlük dozu her zamanki vitaminleri içerir gerçeğine rağmen, ayrı bileşenlerin bireysel hoşgörüsüzlük sahip insanlar, bunları alamaz. döküntüsü, kaşıntı, kızarıklık: Ayrıca, nadir durumlarda, alerji belirtileri vardır.

"Complivit" Vitaminler: Dozaj ve tedavi süresi

"Complivit" tabii bir ila beş ay arasında değişir. Her gün kahvaltıdan sonra veya yemeklerden sonra gün boyunca, sabah bir tablet içmek gerekir. Vitaminlerin akut sıkıntısı ise beriberi tedavisi ve tamamen vücudun yükseltilmiş ihtiyaçlarını karşılayacaktır 2 adet, tablet sayısını artırmak için önerilen (örneğin yoğun atletik eğitim dönemleri sırasında zaman güçlü gerilmeler ve zihinsel stres) mineral ve vitaminlerin gerekli miktarda. sadece en gerekli bileşenleri bir araya Kompozisyon "Complivit", yılın herhangi bir zamanında zinde ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.