GüzellikCilt bakımı

Toz yulaf yüz

insanlar gıda olarak değil, aynı zamanda kozmetik hazırlanmasında önemli bir bileşeni olarak sadece kullanılan eski çağlardan beri Yulaf. içerdiği aminoasitler ve vitaminler, besler yeniden cildi nemlendirmek ve hastalık organizmaların çeşitli çoğalmasını önlemek edebiliyoruz. Bu nedenle, ürün ayrıca yaygın kozmetik şirketlerinden araçlarının her türlü oluşturmak için, modern dünyada kullanılan ve evde yulaf yüz için büyük bir toz elde edebilirsiniz. Bu doğal ilaç önde gelen birçok kozmetologlar tarafından kabul edilmektedir. Buna ek olarak, bu sorun cildin tedavisinde ilaç olarak kullanılabilir.

yulaf Besinler

Bu ürün, böylece bunu bir ipeksi yumuşaklık veren besler ve cildi nemlendirmek proteinleri içerir. Bu toz yulaf ezmesi cilt tonunu hizalayın ve hafif mat bir ışıltı etkisi yaratabilir onlar sayesinde olduğunu. Ayrıca nemlendirici özelliklere sahip kompleks karbonhidratlar yulaf çeşitli. Lipidler cildi yumuşatmak ve polisakkarit çeşitli inflamatuar süreçlerle mücadele ve bir rejeneratif etkisi vardır. Ayrıca önemli ölçüde kırışıklıkların görünümünü olasılığını azaltır epidermis, sıkılığını ve esnekliğini arttırabilir. Buna ek olarak, bu ürün, mineraller, eser elementler ve antioksidan bir çeşitlilik vardır. Bu toz yulaf ezmesi olarak yararlı ve etkili nedeni budur.

özellikleri

Bu organik ürün doyurmak ve cildi nemlendirmek, aynı zamanda uyaranların çeşitli tedavi etmek, hem de alerjik süreç başa olabilir sadece. Yulaf ezmesi toz kaşıntı ve kızarıklık her türlü kaldırabilir. onun yenileyici özellikleri sayesinde, yara ve sıyrıklar iyileşmesini hızlandırır. Buna ek olarak, organik madde cildin çabuk solma önleyebilir ve güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Bu nedenle, evde günümüzde yaygın bir toz kullanılan yulaf ezmesi. Tarif ona yeterince basittir.

hazırlamak için bir yolu

İlk durumda, yıkanmış çiğ yulaf ezmesi bir büyük bardak alıp sıcak veya soğuk kaynamış su dökeceğim. Ardından kitle yaklaşık bir gün boyunca buzdolabında muhafaza edilir. Zaman batırılmış gevreği iyice karıştırın zorunda olduklarında emilen sıvı süt rengini elde edemez kadar. Sonra, bu tülbentten geçirilerek kase öncesi gerginlik boşaltılması gerekmektedir ve 48 saat boyunca soğukta yeniden yüklenmesi.

tahliye edilmesi gerekecektir kalın beyaz ve şeffaf su: Doğru şekilde yapılırsa, sonuç sıvı ikiye bölünmelidir. Elde edilen çökelti, bir sofra takımı koymak ve böylece oda sıcaklığında kurumaya bırakmak gerekir edildi. Sonunda kurutulduktan sonra bir katı madde kabuk ile bir bulamaç elde edilmelidir. Onun daha sonra bir kahve değirmeni eziyet gerekir. Ve böylece kendi elleriyle yapılan toz yulaf ezmesi, çıkıyor.

Başka bir seçenek reçete

Hızlı yapma İkinci yöntem: Zaman sadece bir gün sürer. Nasıl bu durumda yulaf ezmesi bir toz yapılır? Bunu yapmak için, tahıl on yemek kaşığı alıp bir kahve değirmeni veya bir blender kullanarak bunları eziyet. Zaten bir kavanoza koyup temiz su üç litre dökmek yulaf ezmesi öğütülmüş. Sonra, bütün iyice karıştırın ve yerleşir kadar beklemeli ve ancak o zaman boşaltmış. yulaf mutlaka gerekli değildir toz tüm nişasta, vermeyecektir kadar bu prosedür, birkaç kez tekrarlanmalıdır.

yulaf bir kavanoz gerektiğini de Sonra, su yeniden dökün ve odada biraz demlenmeye bırakın. Bir süre sonra, tüm sıvı boşaltmak için en yaygın olarak kullanılan kağıt havlu ile birkaç katman halinde kalan tortu boşaltın. Elde edilen bulamaç, bir kuru yüzey üzerine geçirilir ve tamamen kurumaya için bir gün boyunca bırakın edilir. Daha sonra kıvamı benzeyen un, ince bir toz kadar bir havan içinde geçirilmekte ve öğütülmesi gerekir. miktarın tamamını öğütmek için bir kez kalkmayın - biraz almak daha iyidir. Sonra kendi elleriyle yapılan yulaf ezmesi fazla nem ve toz, dışarıda tutmak için sıkı bir uydurma kapaklı bir kavanoza şeyi dökün, ben hazırım.

Ne olacak?

Tüm kuru hamur ucuna öğütmeyin gibi doğal kozmetik bir tür üzerinde görünür büyük parçacıklar ile üniform olmayan bir toz benzer olacaktır. Bu nedenle, elleriyle yulaf yapılmış mükemmel toz elde etmek için, yine de arzu edilen sonucu verecektir bir tarif ve tarama, içerir. Bu işlemden sonra ani ve bazı tahıllar tüm cilt sarılmak olacak bile, sıkılırdım olmamalıdır. Onlardan kolayca tek bir fırça inme kurtulabilirsiniz ve yüzü yulaf ezmesi tozu sadece biri olacak.

Avantajları ve dezavantajları

Yukarıdaki tarifleri hayal etmeye çalıştık o kadınlar, tabii ki, bu ürünün organik kozmetik neler avantajları biliyorum. İlk olarak, toz doğal bir ürün, evde yapılan ve en az üretim nakit maliyetlerini gerektiren olduğunu. İkinci olarak, organik madde, ideal olduğu deri ve tamamen kokusuz paspartular. Üçüncüsü, bu tozu kullanan kişinin kadifemsi olur ve biraz yaz aylarında özellikle fark edilebilir, ağartılmış.

pek çok avantajı olmasına rağmen, yine de yulaf ezmesi toz bazı dezavantajları vardır. bunu Yanıtlar en önemli dezavantajı, uzun pişirme için olduğunu iddia etmektedir. Ayrıca, bazı kıyafetler almak ve onun iz bırakabilir kaydırarak büyük parçacıkların varlığını sevmiyorum. ürünün bir üçüncü dezavantajı sadece bir zift olabilir olmasıdır. Toz ve renk yok olmasına rağmen, sadece yüzünü aydınlatmak olabilir. Bu nedenle, kızlar koyu tenli olan, bu kozmetik ürün kullanım önerilmez.

Kullanım endikasyonları ne olabilir?

Kim daha sonra organik bir aracı kullanmak daha iyidir? Yağlı cilt ve yulaf ezmesi tozu akne ideali sahipleri. Çarpıcı etki ürünü de yaşlanma önlenmesinde gösterilebilir. Daha ajan kuru veya hassas cilde sahip kadınlar için tavsiye. Toz derece kaşıntı dindirebilir. Ayrıca bebek bezi döküntü ve yetişkinlerin yerde bebeklere uygulanabilir - donmalara, alerji vakalarında soğuk ya güneş yanığı. Bu toz, atopik dermatit, ekzema, psoriaz, ürtiker ve diğer cilt hastalıkları ve böcek sokması daha fazla kullanılır.

Doğal bir ilaç kullanarak Türevleri

Birçok yolları toz yulaf ezmesi uygulamak. nesiller tarafından test Reçete, çocuklara ve yetişkinlere banyo yaparken banyosunda keten çuvallara doldurularak kullanılan gerektiğini söylüyor. Birçok hala mükemmel bir kese, temizleyici ve hatta kuru şampuan olarak ürünü kullanmak. Bu ikinci durumda, toz yaklaşık üç dakika boyunca saça uygulanır ve daha sonra su ile iyice yıkanmıştır.

Yüz maskeleri her türlü eklemek mümkündür. Böylece ayrıca mümkün yenileyici, sakinleştirici ve etkisini yenileyici, nemlendirici sağlamaktır. Toz hassas ciltler için kaşıntılı noktalar ve krem ile başa çıkmak için paketlerinin çeşitli ilave edilir. Adil seks Bazıları olarak kullanılabilir bir süt makyaj çıkarıcı.

Bu tozun avantajları

Yukarıdan aracı birçok kozmetik ürünler yerine sonucuna varılabilir. Ama daha iyi nedir? En güzellik uzmanları toz birçok profesyonel araçlar daha hızlı, deriden parlaklık kaldırır ve terleme düzenler, iltihabı savaşır ve sivilce iyileşmek iddia. Buna ek olarak, herhangi bir cilt tipine uygun olan ve hipoalerjenik ürünü olarak kabul edilir. Araçlar önemli bir katman oluşturmadan yüzünde yalan olabilir. Organik kozmetik Hayranları aşağıdaki yararları için bu ürünü takdir:

  • Toz dolayısıyla cildin nefes almasını sağlayan gözenekleri tıkamaz.
  • sokakta tozdan yüzünü korumak mümkün.
  • Göz çevresindeki cilt akne kızarıklık ve mükemmel kılık şişlik ve morarma ortadan kaldırabilir.

Bir başka avantaj, kızlar göre, toz halinde yulaf ezmesi sahiptir. Mükemmel cilt tonu ve güneşin sıcak ışınları zararlı etkilerine karşı mükemmel koruma - bu değeri tam olarak ne fazla. Bu nedenle, diğer kozmetik ürünlerde yüzünü örtmek için gerekmez tozu kullanılarak döneminde, mağaza satın aldı.

beklenen sonuç

cilt bu organik ürün düzenli tedavi ile, yaklaşık üç gün büyük bir etkisi elde edebilirsiniz. Bu yüz pudrası daha sağlıklı ve taze bir görünüm, ancak deri üzerinde mevcut tüm sivilce sadece satın alacak ile de kaybolabilir. İyi, gereğinden az ve yaşlılık lekeleri gizleyebilir.

epidermisin üst tabaka tozu içerisinde bulunan tüm gerekli vitamin ve eser elementler ile doyurulur Ek olarak, önemli ölçüde, cilt geliştirir. Bu mikroorganizmalar da genç dokuları destekleyebilir. Bu yolla Yani kızlar daha önce zevk onun makyaj türleri, geri dönmek istemeyen, cilt üzerine uygulanan çarpıcı bir etkisi deneyin.

Organik ürünler hakkında kadınların düşünceleriniz nedir?

insanlığın adil yarısında çoğu nasıl toz yulaf ezmesi hayal etmeye çalıştı. Hemen hemen tüm olumlu Yorumlar. Birçok kadın göre, en iyi yağlı cilt tipi sahiplerine uygundur. Bu doğal ilaç gerçekten mukavemet sivilce kurumaya ve kaşıntı tedavi etmektir. Toz iki kat kat empoze olsa bile, cildin nefes almasını engellemez yine şişman emer ama. Bu mükemmel maden için geleneksel bir fırça ile yüz dağıtılır gevşek bir toz. aracı kullanırken Başka bir şey düşünmek gerçekten gözenekleri tıkar mümkün olmadığıdır. Bir özel deposunda edinilen sıradan paspas ajan, daha iyidir nedenle, birçok kadının görüşüne göre, kesinlikle, tozun hazırlanması için harcanan zamanı pişman değilim.

yulaf yapılmış bir kozmetik ürünü, yeni fanlar ve ülke pratik olarak olumsuz karakterin hiçbir geribildirim var aralarında pozitif tepkiler, bir sürü her köşesinde toplar her gün. Bundan sadece bir sonuç çıkarabilirim Toz anlamı ve cilt her türlü yoluyla taşınan gerçekten hipoalerjenik. Bu nedenle, organik ürünler ve doğal kozmetik tercih eden kadınlar mutlaka yüz için ürünlerini denemek zorunda kalacak, onların lapa pişirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.