GüzellikBakım ürünleri

Kompakt ve gevşek toz. Hangisi daha iyi?

makul bir katın her bir kullanan birincil aracı biri, gevşek bir toz ya da toz başka bir seçenek - kompakt. İkincisi kozmetik bir kadının cephanelik ise nispeten yakın zamanda eski Mısır diğer kadınlar tarafından kullanılan ufalanan toz çıktı. Temelde, ezilip toz haline getirilmesiyle yapılır pirinç unu, inci, ipek iplik. Gerçek gevşek toz ardından farklı bir misyon vardı - o zaman güzellik, asalet ve saflık standart olarak kabul edildi beyaz yüzü, istenen gölge elde etmek için kadınları yardım etti. Bugün bile renginden dışarı, minör ve majör cilt kusurlarını gizlemek için yüz tozu kapsamaktadır. Buna ek olarak, raflarda, toz çeşitlerinin bir konak: topları kompakt, ufalanan, parıldayan ve krem tozu ve pudra.

toz, iki tip arasındaki fark - kompakt ve ufalanan? Bunların her birinin avantajları vardır. etkisini korurken, yüzünde uzun tutar, gözenekleri tıkayan değil Örneğin, yüzünde gevşek tozu, daha eşit bir tabaka oluşturur "taze makyaj." Özelliklerinden dolayı yaygın mesleki stüdyoları ve güzellik salonları kullanılır. talk yapılmış Bugün gevşek tozu, kalsiyum karbonat ve başka, kollajen ve marka kozmetik üreticileri ile karıştırılarak kaolin o şifalı otlar ayıklar eklemek yönetmek, değerli metaller, uçucu yağlar parçacıkları. Buna ek olarak, toz, modern teknoloji kullanımı ile oluşturulan, UV ışınlarına karşı cildi korur.

o çok yer alır ve garip hareket halinde kolayca uyanmak gibi Ancak, "anında" kullanım için çok uygun değildir. Uzmanları yüz, bir krem (ya da ton olarak) ile önceden nemlendirilmiş uygulanan mükemmel gevşek toz kaplama oluşturmak için tavsiye edilir. Sadece tamamen absorbe araç-baz kadar beklemek gerekir. Bireysel bölümler anahtar noktaları vurgulamak hangi yardımıyla, tüm yüzünde ilk etapta uygulanan ışık, ve koyu: makyaj için profesyonel farksızdı, sen yandan gevşek toz iki tonları olması gerekir.

Kompakt Pudra güzellik uzmanları için özel olarak yaratılmıştır. Ve bugün, bu zaman zaman yüz zenciye görünen kız, bir çok yardımcı olur. Ancak, kullanımı bazı özel bilgi gerektirir. toz Alış, bu sadece yapılabilir gerektiğini unutmayın , gün ışığı bir dokunuş ile aldanmamaktır şekilde. Günün sonunda herhangi bir bulaşma kaldırmak için toz sponzhik yıkama emin olun. Maskenin bir yüz benzerlik almak için çok dikkatli olmalı kompakt pudra kullanın.

Başlığa "En iyi Tozu" layık hangisinin endam, bir çok iddia edebilir, ama bu birkaç çeşit satın almak ve duruma göre bunları kullanmak daha kolaydır.

Yüzünde çok para koymak sevmiyorum olanlar için, güzellik uzmanları mükemmel yerini krem toz, ile gelip , vakıf aynı zamanda matiruya derisine. Kızlar için, derisi idealdir yakındır ve rahatsızlık yağlı yalnızca görünüş olduğunu, profesyoneller şeffaf pudra ile geldi. Yaz aylarında birçok güzel bayan yüzün belirli bölgelerine uygulanan ve doğal bronzluk güzelliği vurgulayan toz-bronzlaştırıcı, tercih ediyor. Işıltılı Toz genellikle aynı topların toz için de geçerlidir, bir kişi, bir taze ve ışıltılı bir görünüm vermek için yayın için kullanılır. Yağlı ciltler için uzmanlarımız yeşil renklidir ve yerler kızarıklık ve sivilce sadece uygulanır, antiseptik toz kullanılması önerilir.

Nasıl bir ufalanan gerekenler belirliyorsunuz tozu? Yorumlar bu konuda çok temizlemek edebiliyoruz. Onlara göre, temelin üzerinde kızların çoğu bütün gün yüzünde bir kadifemsi kaplama oluşturmak mümkün gevşek toz ince öğütme, uygulamak tercih ederler. Sözgelimi, bir renksiz toz Esans düzeltme ve Mat olduğunu! Saydam gevşek toz. üst satıcılar arasında Mineral Pudra Prisme Libre - MAC tarafından Givenchy Gevşek ve daha mineralleştirilmesi Vakfı / aradı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.