Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Windose 7 nasıl güncellenir: zorunlu ve önerilen güncelleştirmeleri

Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlarda sahipleri Microsoft güncelleştirmeleri yapılması gerektiği yönündeki şirketin önerilerin farkında. "Güvenlik Merkezi", ilk Win Xp SP2 çıktı, ısrarla cevapsız veya devre dışı güncelleme hakkında anımsatan - Sistemin yazılım bileşenidir gerçeği. Windows 7 için ve daha sonra, bu "Destek Merkezi" olarak değiştirildi ve özellikleri uzattı. Güncelleme windose 7 (maksimum koruma) herkes tarafından kullanılabilir. Bunu yapmak için, en uygun yolu seçmek yeterli olacaktır.

Eğer windose 7 güncellemek için nasıl karar vermeden önce, bu güncellemenin çok anlam anlaşılmalıdır. böylece uyumluluk sorunları, istenmeyen kullanıcı işlemini, optimize edilmemiş kod ve düşük hız ve: Ne yazık ki şu ana kadar kimse başarmış mükemmel bir program oluşturun. Bütün bu işletim sistemi gibi, bu tür bir karmaşık yazılım sistemine uygulanabilir.

güncelleme mekanizması İlk kullanıcı yazılım seçenekleri (oyunlar, temalar, sürücüleri) çeşitli indirmek sunuyor Microsoft web sayfasına aldığı tıklayarak, aynı adı taşıyan "Başlat" menüsünde Win 98'de bir bağlantı olduğunu gerçekleştirildi. Daha sonra da yayılmaya başladı ve güvenlik yamaları (patch). geliştirici sisteminin (hacker, virüs bir kaçamak, kodunda bir hata) herhangi kusur tespit Örneğin, ardından indirme ve kullanıcı ortadan kusurları yüklemeden, güncelleme dosyalarını yayınladı.

seçici, Microsoft sitesinden gerekli dosyaları indirme olanağı kalmasına rağmen In Win ME fonksiyonu, otomatik olarak minimum kullanıcı müdahalesi ile güncellemeleri indirmek için hayata geçirilmiştir. O sadece bırakıldı Win 7, ortaya çıkması kadar değildi , otomatik güncellemeyi esnek yeterince ayar olsa. Anlaşılacağı üzere, XP kullanıcıları alışkın çoğu zaman "Ben 7 windose yükseltme nasıl?" Diye sorarlar. Güncellemeler esansiyel (zorunlu) ayrılır ve tavsiye edilir. İlk madde genel haliyle artan güvenlik ıfade eder, ve ikinci bir performans ve kararlılığını geliştirir. Buna ek olarak, bazen güncelleme kullanımı - tek yolu, belirli bir aygıt sürücüsünü bulmak için.

Peki, nasıl 7'den windose güncellemek için? Varsayılan olarak, Microsoft, otomatik olarak mevcut tüm güncellemeleri indirmek için sunduğu, ancak değiştirebilirsiniz: Başlat - Denetim Masası - Windows Update - Yapılandır. bir şey olmazsa, o zaman etkin bir İnternet bağlantısı bazen başarılı güncelleme hakkında bir mesaj verilecektir var. Bu mod hızlı internet ve Windows'un sınırsız lisans durumunda en iyisidir.

Nasıl yavaş bir bağlantı üzerinden windose 7 güncellemek için? Bu durumda, seçeneği kullanmak daha uygun olur "indirirken ve karar bana göre yapılır yükleme hakkında ancak, güncellemeler arayın." Bu çok daha az trafik gerektirir ve seçici sadece en kritik güncellemeleri indirebilirsiniz. Bu bağlantı indir güncellemeler kullanılamaz önerilir.

MBs ödeme, hesaba katılmalıdır yani eğer güncelleme dosyalarının boyutu oldukça büyük olabilir unutmayın.

Genel olarak, otomatik güncelleme mekanizması - bu çok uygun bir çözümdür. Sadece iki durumda da çekimser bunu kullanarak:

- Ağa yavaş ve pahalı bağlantısı;

- işletim sistemi "hack" kullanılmış korsan.

Çoğu zaman, soruyorlar işletim sistemleri Ev ve Taban sürümleri ile satın alınan dizüstü sahipleri "Nasıl maksimum 7 windose yükseltmek için." Bunu yapmak için, iki yol vardır:

- Ultimate sürümü için Microsoft Web sitesi tuşu (blok numaralar) aracılığıyla kullanılabilir. Sadece kazanmak ve güncelleme, daha ucuz olacak. Ardından yeni bir anahtarla bu dağıtımı Win 7 Ultimate yüklemek veya Güncelleme programını başlatmak için Windows Yükseltme ;

- Ağ korsan anahtarından indir. kullandıktan sonra, Windows lisanslı olmaktan çıkar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.