Haberler ve ToplumKültür

TOP-6: beyaz saçlı çocuklar

Beyaz saçlı erkekler daima esmerlerden daha değerlidirler. Çünkü sarışın saçlı kadınlar, erkeklerin temsilcilerinden daha fazla. Bu nedenle, her zaman, bu adamlar standart kabul edildi.

Paul Bohe

Paul, Alman kökenli bir model. 2006 yılından beri modelleme yapıyor. Yüzünün oldukça büyük özelliklerine rağmen, hemen dünyadaki önemli moda evlerini fark etti. Moda sahnesindeki görünümü sayesinde, beyaz saçlı erkekler yine kızlarla popülerleşti.

Erik Anderson

Köken olarak, Eric bir İsveçli. Model alanında son zamanlarda göründü. Ancak kariyeri çok yüksek sesle başladı, az tanınmış bir genç İtalyan Vogue için vuruldu. Başarılı bir çekimden sonra, ünlü moda evlerini göstermeye davet edildi.

Nikola Vincek

Nikola da model yapıyor. O, Amerika'nın bir yerli. İlk gösterisi kitlesel pazar HM'sinin ve dünyaca ünlü Versace'nin yaygın bir koleksiyonuydu. Daha sonra İtalyan Vogue için oynamaya davet edildi, daha sonra daha da ünlendi. Nikola oldukça yönlü bir kişiliğe sahiptir, kendi müzik grubuna sahiptir.

Evgeny Savchenko

Beyaz saçlı çocuklar - çoğunlukla Slavlar. Ve Evgeny de Belaruscu. Genç Ukraynalı ve Belaruslu tasarımcıların şovlarına katıldı ve sonra dünya arenasını fethedmeyi başardı. 2011'den bu yana dünya moda evleri şovlarına katılmaya başladı.

Zach Wilde

Zack ABD'de dünyaya geldi. Çocukluğundan beri gitar dinlemekten ve gitar çalmaktan hoşlandı. 80'lerin ortasında kendi grubunu topladı. O zaman henüz 18 yaşında değildi. Bir süre sonra Ozzie Osbourne'la seçmelere girdi ve o kadar çok sevdi ki Ozzy'nin grubunun bir üyesi oldu. Sıfır yılların başında Zak yalnız bir kariyer yapmaya başladı ve albümü serbest bırakmaya başladı. Artık Wilde'ın popülaritesi aynı güce sahip değil, ancak tüm dünya beyaz saçlı adamların en iyi müzisyenler olduğunu hatırlamaya devam ediyor. Ve Zak sayesinde budur.

Chris Hemsworth

1983 yılında Avustralya'da doğdu. Çocukken, sörf yapmaktan ve oyunculuk yapmaktan hoşlandı. Ama sonra ikinci seçtim. Önce yerel televizyonda rol aldı ve çalıştı, 2007'de Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Başlangıçta küçük ve epizodik roller aldı, ancak şöhreti aynı filmde Tor'un rolünü üstlendi.

Bir insana karşı cesaretin koyu bir saç rengi eklediği konusunda bir görüş vardır. Fakat bu görüş yanlıştır. Uzun beyaz saçlı, cesareti, gücü ve sabırlılığını temsil eden, kadınlarla oradayken savaşan çocuklar var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.