GüzellikSaç

Büyük bukleler içine saç perma: güzel bukleleri sorunsuz

Ben tabii ki, kusursuz değil sınırlar. İşte bütün kız ve zaman zaman da saç modeli değiştirmek için arama süresi vardır. görünümü ile bazı çok cesur deneyler tatsız sonuçlara yol açabilir eğer, gür kıvırcık neredeyse tümü. saçı rüzgar çok fazla zaman harcamak gerekmez fazlası. Bu prosedür, gibi saç perma üzerinde büyük bukleler, hep güzel bukleler ayrılmak değil uzun bir süre bekleyin.

perma

curl kullanarak saç hacmini vermek ve kuzu benzer olmayabilir için, büyük bir yapabilirsiniz perma. Bu prosedüre başvurmak karar verirseniz, önce maşaları çapını ve sarma tekniği belirlemelidir. çapı daha küçük, daha küçük kıvrımlar elde edilir.

Yapmak isterseniz saç kıvırma kimyasal büyük bukleler üzerinde muhteşem görünüyordu, kullanımı çok kolay olan büyük kalın curlers veya bumerang, Döşeme deneyin. Çeşitli büyüklüklerde birkaç curlers almak ve reaktif olmayan bir deneme girişimi olarak rüzgara en iyisidir.

Bu "dans" için önemlidir silindirlerin çapı, aynı zamanda saç tipine ibaret değildir. ipliklerini çok ince olduğu takdirde Örneğin, o zaman değmez büyük curlers seçin. Eğer büyük bukleler elde etmek istiyorum bile, daha ince saç, çünkü kötü onlar şeklini tutacak, sadece hafif bir dalga efekti elde etmek mümkün olacaktır.

Son yıllarda, bu büyük bukleler saç Amerikalı sallayarak olarak, böyle bir prosedür oldukça popüler hale gelmiştir. özel şekli ve kafa karmaşık bir tasarıma oluşturan birbirine bağlanmış geniş çaplı silindirler (Olivia Garden). Bu yöntem olası kırışıklıkları önler ve güzel bukleleri oluşturmak. Mükemmel bir sonuç perma verir bak! Büyük bukleler (fotoğraf söz konusu prosedürün şaşırtıcı etkisini gösteren) çekici çerçeve yüz ve görüntü daha kadınsı ve baştan çıkarıcı olun.

biyokimyasal perma

Ancak, perma şeklini verir kalmaz, aynı zamanda saç zarar verirler. Daha az bütçe, ama aynı zamanda bir biyokimyasal perma daha esnektir de. Bu şekilde çok uzun zaman önce değil öğrenmek için: 1999 yılında İtalyan şirketi Yeşil Işık saç veya kafa derisi zarar vermeyen bir dalga için bileşenlerin karışımı içinde dahil. Ayrıca, bu tür işlemden sonra saç yapısını geliştirir ve her kordon anlamıyla mukavemeti ve parlaklık doldurulur. Bu perma tercihen salonları yapılır, ancak harcamak ve evde oldukça mümkündür.

boyanmamış saçlar üzerinde çok etkili bir hacim biyokimyasal perma saç bakacağız. Daha küçük bukleler çok daha hızlı düzeltilebilir çünkü büyük bukleler, ne yazık ki, (köpük jel) sabitlenmesi için çeşitli araçlar ile istifleme gerektirir. Ayrıca, perma uzun kilitler stilistler büyük özelliklere sahip kadınları tavsiye yok. Melenkie bukleler kısa saç kesimleri için daha uygundur.

Biyokimyasal perma saç kahverengi saçlı kadınlar,-açık kahverengi saç ve sarışın güzellikleri için büyük - Büyük bukleler içine. siyah ya da kızıl saç bukleler sahipleri herhangi bir boyut giyilebilir. Bu arada, mutlaka bütün kilitler aynı şekilde kıvrılmış ki: Eğer koydu edilmemiş doğal saç etkisini elde edecek böylece, saç silindirleri veya farklı boyutlarda bumerang kullanabilirsiniz.

bukleler ile her kadın daha etkileyici ve şık görünüyor. doğa kıvırcık saçlı layık değilse, umutsuzluğa kapılmayın. Perm çok dönecek düz saç eğlenceli bukleler halinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.