MaliBankalar

Tinkoff haritası. Yorumlar ve kısa bir açıklama

Kredi kartı şartlarda Bankası müşterilerine sağlanan bir plastik karttır kredi anlaşmasının. Bu Banka nakit kullanılan hangi operasyonlar için kullanılır. Bugün ödeme için en uygun seçenektir veya paralarını saklayın. Rusya'da en popüler biri Tinkoff bir haritasıdır. Kullanıcı yorumları olumlu nitelikleri bir sayıda olduğunu göstermektedir. Bu durumda, bir ek süre 55 gün sürer. Bu, bu dönemde onun sahibi faizsiz kartı zevk anlamına gelir. Eğer yukarıda belirtilen süre içinde herhangi bir malın bir kredi kartı kullanarak ödeme ve borç ödemek durumunda daha sade bir dille, banka faiz kredi hesaplanmaz.

Tinkoff bir harita olan başka bir artı vardır. Yorumlar banka 300.000 ruble ulaşabilir fon sağladığını göstermektedir. Buna ek olarak, komisyon olmadan Rusya topraklarının tümünde kredinin geri ödeme yapılması mümkündür. Asgari ödeme gelince, olağanüstü miktarın yüzde 6 aşmıyor. Bu minimum geri ödeme miktarı borç miktarına bağlı değildir bankası "Messenger Banka", örneğin, çok daha az olduğunu ve sabit bir oranı vardır.

ilk yıl için bir kart serbesttir. Sonraki yıllarda 590 ruble oranında tahsil edilecektir.

Tinkoff hangi somut çerçeveli haritaya göre tarife planına göre bir miktar paranın çıkarılması için faiz. Yorumlar böyle bir operasyonun komisyonda diğer bankaların faiz çok farklı değildir ve% 3 + 290 ruble olduğunu göstermektedir. Yukarıdan görüleceği gibi, az miktarda verimsiz çıkarın. Satın alma ile gerçekleştirilir ise banka transferi, daha sonra bu yüzdeler kaldırılamaz.

İstek önce alıp, sen bankanın resmi web sitesinde bırakabilir. Kartın ihracı benzeri kurumlarda benzer süreçlerden biraz farklı. Böylece, başvurunuzun onaylanması durumunda, bu eve kurye ile teslim edilir. Burada sözleşme imzaladı ve bir kart Tinkoff t verilmektedir. Yorumlar bankayı karar verirken kredi geçmişi için özellikle önem veriyor göstermektedir. senin adaylığına en azından bazı yorumlar varsa, bu kartı alma şansı önemli ölçüde azalır.

Tinkoff Bankası çeşitli sağlar kredi kartları: Tinkoff Platin Tinkoff Sınıf arkadaşları ve altın kredi kartı "Kitapların Dünyası". 2007 yılında yayınlanan ilk kart, harita Tinkoff Platin oldu. Yorumlar ana mükemmellik yeterince büyük bir kredi limiti ve diğer bankalara göre önemli ölçüde daha azdır yılda% 24.9 olduğunu göstermektedir. Bu oran sigara nakit tarafından yürütülen tüm alımlar için geçerlidir. Kredinin süreli sınırlı olmadığından Kart geçerlilik süresi, o zaman uzatılır 3 yıldır.

Onların sahiplerinin hemen hemen tüm bu memnun haritası Tinkoff gösterinin Yorumlar bankacılık ürünü. Mali güçlük için vazgeçilmez bir araçtır ortaya çıkmıştır olduğunu. Artı - doğrulayan bir sertifika gerektirmez hızlı düzen, gelir hakkında bilgi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.