ÇirkinlikMutfak

Immersion blender "Philips": En iyi model eleştiri, yorum

blender lüks hazır mutfak rolünü oynadığı zaman Times çoktan gitmiş. Şimdi, cihaz bu tip popülerlik kayıtları vardır. Ayrıca, bu blender çoğu evlerde sık sık konuk olduğu ve karıştırıcılar yavaş yavaş mutfak dolapları en uzak köşelerine yerleşmiş bir kural olarak, unutulmuş solma ve edilmektedir.

Tüm hostes yemekleri en rutin sürecin hazırlanması sırasında öğütme ürünleri olduğunu, tek bir ses olarak diyecekler. Parçalayıcı ve elle kesme, tabii ki, iyi bir sonuç elde etmek, ancak, çok emek yoğun çok zaman tüketir. Neyse, mühendisler uzun süreci motorize sağlayan özel bir cihaz geliştirdiler. Bu cihazlar, dalgıç ve ayrılır sabit blender. Bunların her biri özel işlemler için amaçlanan özel enjektörler ile donatılmıştır. en iyisi olduğuna karar vermek için, sabit ve dalgıç modelleri arasındaki fark ne olduğunu anlamak gerekir.

Bu yazıda "Philips" Biz ünlü şirketin model yelpazesi bakabilirsiniz. Bu markanın en önemli ürünlerinin yorum.

El blender

Immersion blender "Philips" - el araç, kullanımı kolay. pişirme ve birçok süreçleri hızlandırmak için tasarlanan hangi olmadan gerçek mutfak başyapıtlarından oluşturmak mümkün değildir. Bu modellerin maliyeti - yaklaşık 20 $. Bu cihazlar çeşitli nedenlerden dolayı popülerdir. Ağırlıkça küçük boyutu ve kullanım kolaylığı.

Blenderler genellikle çift bıçakları ile biter "ayak", aşağı çekin, elektrikli motor gizler vücuttan çıkıntılı benziyor. Bu madde plastik ise, sıcak ürünler içine indirilir edilemez; Metal - mümkün.

işlevleri değiştirilebilir nozul ve özel kaplar ile temin edildiği gibidir Karıştırıcılar ufalama Philips dalgıç tipi, çok daha fazla sabit yönlüdür. Böyle bir cihazın temel görevi - ürünler öğütme. Büyük ölçüde çocuklar için patates püresi ve tahıl üretimini kolaylaştırabilir. El blender küçük ve hemen hemen her kapasitede çalışabilir. Onlar bu durumda, bu çalışma çaba olmadan hızlı ve kolay yapılacaktır, tahıllamanın, kesilmiş et, meyve ve sebzeler için kırıntıları çökmeye olabilir.

En yüksek güçle modeli elde etmek için deneyin. hız seçenekleri artan sayıda pişirme kalitesi artar. Duvara montaj - El blender en yararlı işlevleri.

birim tamamlanması üzerine yıkamak için çok kolaydır. Bunların çoğu karıştırma için baş motordan bağlantısı kesilir. Bundan sonra su altında yıkandı veya bulaşık makinesinde içine yerleştirilmiştir. bıçakları genellikle yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılmış olduğundan, o bozulacaktır dert olamaz.

Atama blender

Neden bir daldırma blender "Philips" kullanılır? Ve geliştirilmiş (yaklaşık 16 bin dolar. Rub.) (2 bin. Rub. Dan) bütçe gibi Modelleri, Öncelikle çorbalar, patates püresi yönelik. cihazı, mısır nişastası ya da un kullanılmadan fazla krem yardımcı olacak bir baz, patates çorbası karıştırma ile baş olacaktır. Böylece, ekstra kalori olmadan lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

çorbalar ek olarak, bebek mamaları, çırpılmış krema, mayonez ve hatta smoothie içeren bir blender ile çok yönlü yemekleri, çeşitli pişirmek için yollar yüzlerce vardır.

Bir smoothie'ye herhangi harman yapmak istiyorum veya köpük, daldırma blender sarsmak ise - iş için mükemmel bir araç.

Seçenekler blender

Nozullar el blenderi "Philips" favori yemeklerin hazırlanmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Çoğu model büyük ölçüde gerçekleştirilen işlevlerin yelpazesini genişletmek değiştirilebilir başkanları ile donatılmıştır. Hemen hemen tüm cihazlar Tokmaklar ve dilimleme ile donatılmıştır. Ve burada esasen masaüstü mikserler ihtiyacını yerine duvara monte edilebilir, bazıları daha rafine. Blender memesi yeterli bir sayısına sahip bulunmakta ise, bu tür blender veya mutfak robotu gibi diğer cihazlar, iyi bir alternatiftir.

Daldırma blender çalışma prensibi

Immersion blender "Philips" hareketlilik ve işlevselliği ile karakterizedir. Bu modellerin yardımıyla bir şey karıştırmak çok kolaydır. Bu gıda içine daldırma bir tavada veya kaseye koyun ve düğmesine basın yeter. Bazı karıştırıcılar sekiz inç sıvı derinliği için tasarlanmıştır. Bu cihazlar, özellikle büyük miktarda yiyecek işleme veya yüksek yemekler kullanıldığında uygundur.

sabit karıştırıcılar

"Philips" Şirket ayrıca bir çalkalayıcı olarak bilinen daldırma modeli, aynı zamanda durağan blender, sadece sunmaktadır. Ana hedefi - karıştırma ve kokteyller hazırlanması. Bununla birlikte, aynı zamanda buz kırma sırasında aynı zamanda, proteinleri veya diğer gıda bileşenleri çırpma zaman kullanılır. Cihazı Devreye presleme ile sınırlıdır, kilo tutmak gerekli değildir. Hatta özellikle bazı modellere kendi kendini temizleyen sayesinde yıkamak değil. Ama daldırma blender "Philips" Böyle bir işlevi vardır. Daha iyi bir cam kase almak. Başlıca dezavantajı - dikkatli telafi etmek kolaydır kırılganlığı. Plastik gelince, malzeme ekstra tatlar absorbe siyah olacak ve bu kapasitede sıcak yemek hazırlamak olmayacaktır.

Özellikle kayda değer blender parametreleri bazılarıdır. Her şeyden önce, güç sahibi olmak. Bu operasyon sırasında ters orantılıdır. Genellikle yeterli blender 300 ila 600 watt arasında zorlar. Buz kırmak istiyorum Sadece eğer, güçlü modeller üzerinde 700 watt ve gereklidir. musluklar varlığı onlarla çok rahat sıvı ürünlerin kısmı üzerinde düzenlemek için çok daha kolaydır.

Ne blender tercih edilmeli?

Şu anda, raflarda karıştırıcılar aralığı çeşitliliği ile etkileyicidir. Standart memeleri ve mekanik kumandalı basit bir cihaz satın alabilirsiniz. Bu uygun fiyat aralığında ve böylece temel görevleri yerine getirir. Ve gerçek başyapıtlarından oluşturmak için sevenler için, üreticilerin daha fazla özellik ve ek ekleri ile ekipmanları bulunmaktadır. Bir diğer önemli nokta kırılması halinde onarmak için yeteneğidir. oldukça yaygın bir marka olduğundan Örneğin, bir daldırma blender "Philips" konulu parçaları, herhangi bir servis merkezinde bulunmaktadır.

Aşağıda ortalama fiyat aralığında en popüler modelleri hakkında genel bir bakış sunmaktadır. Bir reyting için bir cihaz seçerken, birçok ilkeler rehberliğinde edilmelidir. Her şeyden önce, Avrupa pazarı AB'de resmi dağıtım ve sorunsuz garanti ürünlerini olan saygın ve tanınmış üreticisidir. Bu fiyat aralığında, iyi kalitede blender marka Philips bulabilirsiniz. Özellikle, pürüzsüz ayarı, paslanmaz çelik bazında, hem de birlikte aksesuar ve eklentilerden çok sayıda.

philips HR1601

Genel daldırma blender Philips HR1601 bize bu cihaz, düşük maliyetli modeller olduğu sonucuna sağlar. o koşulsuz güveni hak ediyor mu? Anlamaya çalış.

Her şeyden önce, marka Philips, Avrupa pazarında lider konuma sahiptir. mükemmel fiyat ve kaliteyi uygun çünkü Onların ürünleri, çok popülerdir. Model HR1601 bu söyleyiş doğrulamaktadır. Bu en uyumlu sadelik, işlevsellik, boyut ve tasarımı birleştiren bu burada. Böyle bir cihaz, tabii ki, hiçbir mutfak robotunda yerini tutmaz, ama çeşitli yemekler hazırlanması sırasında hostes işlerini kolaylaştıracak olduğu unutulmamalıdır.

Güç Blender Philips HR1601 - 550 watt, sadece iki meme bıçak ve çırpıcı. Turbo modu kullanılamaz. bardağın hacim - 0,5 litre, plastikten imal edilir.

Kural olarak, bu tür bir modeli ürünlerin kırma ve çırpmak için uygundur. Ölçüm kap maksimum kullanım kolaylığı için transfüzyon sıvı sürecini sağlayan bir ağzı ile donatılmıştır. Bıçak ve plastik elemanları ile paslanmaz çelikten yapılmış fırçalamak. Bu malzemeler yeterli kalitede değildir, bu nedenle uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır.

Blender Philips HR1601 - düşük maliyetli ideal modeli.

Philips HR1661 / 90

Başka iyi bir anlaşma blender Philips HR1661 / 90 olduğunu. denilen bu küçük hoparlör altında etkileyici geliştirmeleri ve eklemelerle çok güçlü cihazı gizler. Ama, en önemli unsuru genel bir bakış ile başlayalım tabanını yani. Bu durumda, üretici mekanik kumandalı 750 watt motor gücü uygulamıştır. Cihaz 20 düzgün düzenlenmiş bir hız ile donatılmıştır. Tabii ki, Turbo özellikleri ve darbeli çalışma yetenekleri olmadan. Bu ekipman daldırma blender Philips ayarlar budur. Cihaza ekli Düzenlemeler hızla tür cihazlar inceliklerini ele alınacaktır.

Model Philips HR1661 / 90 başarıyla ev nesnelerin çoğunluğunu değiştirin. Bu paslanmaz çelikten yapılan geleneksel bacağı kapsamaktadır ve karıştırmak için kap çırpıcı, dört bıçak ile donatılmıştır. Ayrı ayrı, böyle buz kıracağı, doğrama / kesme, konteyner, itici ve kesme diskler için bir bıçak için bıçak gibi aksesuarlar satın alabilirsiniz. Dikkate değer elbette tamamen ağdaki bükülme ve kısa devrelerin olasılığını dışlamak hangi, yumuşak, rahat sap ve kaliteli kablo olduğunu. tamamen estetik gelince, bu durumda, imalatçı gümüş desenli siyah bir kombinasyonuna dayanır.

Philips HR 1636

650 watt - Philips, İK 16368WH bir model oluşturma, bir motor gücü ile birlikte, basitlik seçti. Ancak, hız, çok sayıda ile karakterizedir diğer modeller olduğunu belirtmekte fayda vardır. İşte 16 ayar yüzleri vardır. Makine mekanik kontrol edilir. Yeterince rahat tüketiciye, sapın üst kısmında bir düğmesi vardır. dikkatle güvenle böyle bir düzenleme ile, yapımcı kaybetmemiş söyleyebiliriz bu blender satın kişinin yanıtları dikkate alarak.

Cihaz genellikle en çok talep olan bir standardı vardır. tasarımı ise, stilistler vurgular eklenmesi beyaz bir plastik kullanılan grafit renkli. daldırma blender Philips (model HR 1636, HR1661 / 90 ve diğerleri) incelemeleri parametreleri sayesinde o ilk 500 cihazlarını girdi temelde sadece olumlu.

Birisi görünüşte yönlülük takdir Ama eğer eklemeler ve geliştirmeler ile oldukça memnun olacaktır. kutusunda, ayrı baz yanı sıra kullanım talimatlarında yer, sen kupa ve blender kapağı döven bulacaksınız parçalama için özel ve pratik kabı fırçalamak.

Philips HR 1669/90

Sen eklentiler ve aksesuar etkileyici sayıda keyfine varacaksınız. Baz yumurta akı ve krema çırpma kullanışlıdır Akıllı Hız Kontrolü ve Turbo-modu ile 750 watt bir motor ile donatılmıştır. Dahil, paslanmaz çelik ana ayaklarının arasında, kavrama, bir 1-litrelik bir beher, buz ezilmesi için bir bıçak ile blender rolünü yerine, büyük bir konteyner vardır. Müşteri yorumları kutusunun içeriğini inceledikten sonra kesin sonuçlar yaratabilir inanıyorlar: daldırma blender "Philips HR 1669/90» - Gerçek mutfak robotu! Kısacası, üretici kiti buna bağlanabilir hemen hemen her şeyi eklemek için karar verdi. Bir cihaz seçerken, böyle bir mutfak robotu, meyve suyu sıkacağı, blender ve benzeri gibi diğer ekipman satın almak zorunda unutabilirsiniz.

Bu modellerin herhangi bir dezavantajı var mı? Hepsi aynı, evet. Bu boyutları. Tüm bileşenler çok yer kaplar. Ancak, bu cihaz buna değer. elektronik bir kontrol tipi ve 20 hızları ile donatılmış Karıştırıcı. Yukarıdaki model temel fark, hamur kanca ve gıda maddelerinin konulması için bir deliktir. Ayrıca çırpmak için paslanmaz çelik çırpıcı, kesme diski, bir boyut ölçeğinde ve buz kırıcı ile bir kabın imal karıştırılması için bir meme bulunmaktadır. aesthetes için avantaj siyah plastik, aksesuar çoğunluğu olduğunu.

Zor bir seçim?

blender aralığını incelenmesi, cahil kişi bu çeşitliliğin arasında kaybolmak kolaydır. Ancak elbette her kullanıcı ihtiyaçlarını tatmin edecek bazı gerçekten ilginç teklifler vardır. Bu tür bir cihaz, bir daldırma blender "Phillips" dir. Onun modellerinin Yorumlar sadece olumlu. doluluk, düşük fiyat, kullanım kolaylığı, işlevsellik ve modern tasarım: alıcı aşağıdaki avantajları seçer. Bir çok aksesuar ve eklentilerin sayısı, hem de kullanılan malzemelerin kalitesine bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.