GüzellikSaç

İpuçları ve püf noktaları: ev de kaşlarını nasıl

Gözler - Herkes kayıtsız adamı bırakmaz bir kadının yüzüne inanılmaz bir eser. Sonuçta, onlar yırtıcı gözleri mücadele veya çocuğun masum gözlerini dokunmak edebiliyoruz. Ama kadınsı cazibesini ikinci önemli parçası - bir kaş. Büyümüş dağınık kaşları bile en güzel kız bozmak ve onların düzensiz şekil başkalarının boş bakışları çekebilir. Onların kaş ve şekli devlet özel bakım ve dikkat gerektiren nedeni budur.

formda: ev de kaşlarını nasıl

Mükemmel kaş şekli orada tüm kadınlar için. Her varlığın türünün kendi dizini vardır. Bu nedenle, profesyonellerin tavsiyesi ihmal etmeyin.

tombul kızlar için

görsel boyunu uzatmak yuvarlak şekilli yüzü sahipleri çalışmalıdırlar. Evde Güzel kaş, bir kıvrım ile onlara sivri bir şekil vererek yapılabilir.

Üçgen yüzlü kızlar için

Nasıl kişinin üçgen tip evde kaşlarını? yuvarlatılmış üçgen şekil kaşları Kızlar uygun. Ama palyaço yüz gülümseme vermek, böylece hat çalışacağız dikkatli, çok yuvarlak kaş çizgisi düz bir çizgiye yakın olmak.

oval yüzlü kadınlar için

Oval yüz tipi her zaman ideale tarafından tanınan, bir kriter olarak kabul edilmiştir. Bu nedenle, belirli yasaklar ve burada önerileri. Ama oval yüzlü kadınlar için en çekici ve güzel şekil kaşları - Bir sivri ucuyla yumuşak eğrileri.

Uzun bir yüze sahip kadınlar için

Nasıl güzel alınmış kaş Uzun bir yüze sahipseniz, evde? Bu durumda, hangi özelliklerin daha yumuşak ve feminen hale görsel o yuvarlak düz bir çizgi kaşları, yaklaşacaktır.

Bir kare yüzlü kızlar için

Kare yüz ile kaş sivri tercih vermek. Aynı zamanda uzun şekli olarak mükemmel bir seçimdir.

Evde kaşlarını nasıl

için kozmetik prosedür yolma kaş üç konvansiyonel hatları hakkında bir altın kural yoktur. Bu satırlar böyle başlar, "kırılma" olduğunu ve bir kaş ile biter göstermektedir. Birinci satır kaş için burun kanadından mesafe gereklidir.

kaş çizgisinden hayali çizginin bir kesişme yoktu bir yer, ilk noktayı dikkate - bu bir başlangıçtır. onun karanlık kalem unutmayın. uzak köprüye set değerinden yönde düzenlenmiş saçlar itibaren, kurtulmak gerekir.

İkinci nokta - gibidir bükme noktası izler. Sen kanat burun kalem koymak ve üzerinden gönderir iris gözünde kaşların hatlarına. kesişme noktaları dikkat edilmelidir.

Üçüncü satır zihinsel burnuna yapılır. İşte kaş biter. Sen noktanın ötesine yürütülen kıllar, çekmesi gerekir. doğal kaşları biraz kısa ve baz noktasına ulaşmak yoksa, onları "büyümek" olmalıdır, ama şimdi gölgeler ve kalemin şeklini ayarlayabilirsiniz.

tüm istenmeyen tüyleri çıkardıktan sonra noktasında güvenerek tekrar koparma bükme başlayabilir.

Bu basit talimatları takip ederek, soru hakkında tüm unutacak: "Evde kaşlarını nasıl"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.