GüzellikTırnakların

Termo gomalak: Tırnak bakımı

Güzel ve güçlü çivi Her kızın hayalleri? Ama ne doğa böyle bileşenler bahşetmişlerdi olmadıysa? Bugün, bu zor durumdan bir çıkış yolu vardır - uzun ömürlü, lüks manikür oluşturmak ve güçlü tırnaklar tutacak şirketi "Blyuskay" termo shellac, koymak gerekmektedir. Bu ürünün renk paleti her kadının onun için uygun bir gölge seçecek şekilde geniştir.

ana aracı

Termo gomalak - Her seferinde jel ve çivi birleştiren yenilikçi bir üründür. Kolayca uygulanabilen ve yoğunluğu ile memnun, en az üç hafta olabilir mükemmel bayanlar manikür oluşturmak için yardımcı olur. Bu gibi uzun dönemli bir etki, tam anlamıyla, bir ürün, benzersiz bileşime, kaplama herhangi bir hasara karşı direnci sağlar kaynaklanmaktadır.

onunla çivi yüzey pürüzsüz kalır ve hiçbir fiş çünkü termo shellac kullanarak, her kız, uzun süre onun çivi ile mutluluk olacaktır. Ayrıca, bu ürünün faydalı bir etkiye sahiptir. Bu zayıf çivi ve pullanma ortadan kaldırır güçlendirir. Önceki yararlara ek olarak, gomalak sadece kanıtlanmış ve güvenli maddeler içerir çünkü, alerjiye neden olmaz, hiç bir kokusu vardır.

Renk paleti "Blyuskay" jel oje

renk düzeni termoshellaka farklı. Buna ek olarak, orijinal gölge değişikliği sıcaklığa bağlı olarak. Örneğin, bir narin pembe renkte Tırnaklarını yapılmış olan bu parlak kırmızı ve derin turuncu döndüğünde, sen şaşıracaksınız - çekici bir sarı.

Termo gomalak "Blyuskay" palet son derece geniştir, adil seks herhangi bir üyesi kayıtsız bırakmadı. Bu ürün avantajları ve neredeyse hiç bir dizi dezavantaja sahiptir, çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

gomalak avantajları

 1. Geniş renk yelpazesi.
 2. Çiviler yıkmak ve pul pul mümkün değildir termoshellakom kaplı.
 3. Uzun süre vernikle Manikür düzgün bir görünüme sahip olacak.
 4. Termal gomalak Kaplama solmaya mümkün değildir. Ona çivi görkemli renk ve 3-4 hafta boyunca örtbas edecek nedeni budur.
 5. Ürünün bileşimi, herhangi bir kimyasal zararlı maddeler olmadan, sadece güvenli bileşenler ihtiva ettiği Kullanımı, zararsızdır.
 6. Şellak hızlı sadece özel bir sıvı kullanmak gereklidir, kaldırıldı.

fon eksikliği

 1. Prosedürün yüksek maliyet kabinde gerçekleştirdi.
 2. neme uzun bir maruz kalma görünmez mikro çatlaklar görünür. Aynı zamanda tırnak plakasında bakteri geçtiği bir olasılık vardır.

ellerin temizliği izlemek ve önemli ölçüde tasarruf verir yordamı bağımsız kendisi yürütmek için Ancak, bu anları böyle termo gomalak gibi bir ürünün kullanılması eğlenceli yağma olamazdı.

Uygulama tekniği termoshellaka

Jel boya tekniği oldukça basittir. Eğer dikkatlice altındadır talimatları takip Ve eğer sizi mutlu ve karşı cinsten dikkat çekecek çarpıcı bir sonuç elde edecektir.

Beş sıralı aşamalar, yani, istenen uzun süreli çivi elde etmek için takip edilmelidir:

 1. Sayede ısı kaplamalar (gomalak) için düz bir yüzey oluşturmak, tırnak tedavi tutmak için gereklidir. Bunu yapmak için, dikkatli kütikül işlemesi gerekir. Ardından, tırnak platin parlatmak ve ona istenilen şekil vermek gerekir. Bu geleneksel tırnak dosyalarını kullanarak yapılabilir. Bu adım, bir tırnak ile olabilir "eş" ayrıca jel için gereklidir.
 2. Şimdi sıra yağ alma için sıvının yüzey tedavisi için gereklidir. Her mağaza kozmetik satılmaktadır. Sonraki taban kaplama uygulanır. Bunu yapmak için, fırça biraz cila daktilo ve parmaklarını etkilemeden, tırnak yüzeyinde cilt ince bir tabaka uygulanır. Eğer fazladan bir boşluk dokunmak eğer o oje çıkarıcı batırılmış bir pamuklu çubuk ile kaldırılabilir çünkü, merak etmeyin. Şimdi, boş alanlar bırakılırsa, eğer öyleyse, ton ve kuru görünüyor.
 3. Üçüncü adım, renk tabakasına uygulanır. Ortaya çıkan sonuç, vernik ve kuru ucunda ince bir tabaka uygulamak gereklidir haklılığını kanıtlamak.
 4. Şimdi nihai koruyucu tabakayı grev gereklidir. Bu aynı boya alır, ancak daha büyük bir oranına yapmak için. Bu yonga ihtimali olmadan, daha uzun parlaklık, parlaklık tutulan plakaları tırnak amacıyla yapılır. Kurutma için, bu durumda biraz daha zamana ihtiyacı, ama hiçbir şey biz bir hastasın. Öyle değil mi?
 5. Tamamlandığında, muhtemelen çivi bazı yapışkan madde bıraktı. Bu sorunsuz aseton içermeyen özel yağ sökücü kaldıracaktır. Böyle bir ürün, ayrıca herhangi bir güzellik mağazasında satın alınabilir. Hepsi bu. istenirse Eğer azaltılması için bir nemlendirici krem ya da kozmetik yağ ellerini koyabilirsiniz.

Tabii ki, gomalak çivi ile kaplanmış ayrı prosedür çok uzun görünebilir. Bir intikam ile telafi edilir, çünkü Ama, zaman pişman değilim. Ve unutmayın: kimse, hatta en lüks, görüntü dikkatli bir manikür olmadan tam olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.