GüzellikTırnakların

Pigment cilası: Kullanım özellikleri, yararlı ipuçları

Pigment - yüksek konsantrasyonlu akrilik toz renklendirici. Eğer sadece manikür gerçekleştirmek için bir araç kullanabilirsiniz. uygulaması ile, genellikle muhteşem makyaj yaratmak başvurmak.

pigment cilası nedir?

Pigmentler manikür jel bazlı veya akrilik gerçekleştirirken renk düzeltmesi için kullanılır öğütülmüş malzeme şeklindedir. Bu gibi malzemeler, dış etkilere karşı oldukça dirençli olan derin ve iyi bir renk veren, tırnak plakası yüzeyi üzerinde uzun süre tutulur.

Hatta çok az miktarda pigment cilası gerekli en karmaşık tasarım fikirleri gerçekleşmesi için. Bu nedenle, bu tür fonlar iyilik maliyetli çözümü satın alın.

materyalin yapısı

Pigmentli Akrilik Toz 5 180 mikron arasında renklendirici küçük parçacıklar içerir. Bu yapı, belirli bir renk yoğunluğu elde etmek mümkün kılar.

Görsel olarak, pigment cila nişasta benzemektedir. Malzeme parçacıklar renk vermek ancak aynı zamanda bir yüzey parlaklığı nacre verebilir sağlamakla kalmaz. farklı aydınlatma koşullarında tonu değiştiren bir pigment "bukalemun" lehçe de vardır.

malzeme ile çalışmak

Genellikle çivi için jel ile birlikte pigmentleri. Ancak genellikle, tek tek renkler dökme malzemenin birbiriyle birleştirilir. Renklerin doğru kombinasyon sayesinde çok ilginç efektler almak için yapar.

Karıştırma pigmentler, herhangi bir uygun doğaçlama kullanarak çalışır. Yapısında malzemeyi hazırlarken sıklıkla şeffaf kabarcıklar ortaya çıkar. Barış içinde sol süredir son jel ortadan kaldırmak için. Tırnak malzemeye uygulama karıştırılır önce, pigment, çökmüş olan ince partiküller kaldırın.

Pigmentler ve akrilik benzer özelliklere sahiptir. Bu nedenle, ayrı kaplar içinde hazırlanır. aşırı miktarda pigment cilası kullanılarak, akrilik sertleşme hızını azaltabilir. Bu kaplamada bozulur ve dış etkilere karşı direnç. malzemenin kullanımı sırasında sorun önlemek için, doku denemeler gerekli önceden olduğunu.

Pigmentlerin türü

Polonya doku ayırt göre pigmentler. malzemenin sıvı ve kuru çeşitleri salgılar. birinci düzenlemenin uygulanması belirgin grup ve iz bırakmadan üniform bir kaplama oluşturmasına yardımcı olur. kuru pigment bakımından önemli nitelikte sayılan kullanımı çok pratik değildir, ama çok popüler kılan bir düşük fiyat vardır.

Pigment çivi: nasıl kullanılır?

Şu anda, pigmentler kullanılması için aşağıdaki yaklaşımlar kullanmak:

  1. Seçilen malzeme şeffaf yapıya sahip oje birkaç damla ilave bir temiz, kuru karıştırma kabı içine yerleştirilir. homojen bir madde, bir kalıp içinde, tırnak yüzeyine uygulanır kadar bileşenler karıştırılır.
  2. pigment gerekli miktar bir vernik ile bir şişe içine, doğrudan ilave edilir ve daha sonra bir kaç kez sallanmıştır. Bu nedenle eşit bir toz madde ile karıştırılmış çivi boyama için bir araç.
  3. Vernik çivi üzerine uygulanır ve kurumadan, toz haline getirilmiş pigment ile serpilir. Kurutma tırnak metalik bir etki meydana sonra.

Dikkat

Ustalar kesinlikle olmayan bir sertifikalı Çinli ürünleri satın özellikle çareyi de, onaylanmamış tedarikçilerden pigmentleri satın almak tavsiye edilmez. Çin'den pigmentlerin Üreticileri genellikle güvenlik standartlarını karşılamayan bileşimi düşük kaliteli hammadde, konusunu elden bırakmayız. Kanıtlanmış kozmetik ambalaj hep sertifikasyon hakkında bilgi içerir.

yararlı ipuçları

pigmentleri kullanarak çivi boyama olumlu sonuçlar elde etmek için aşağıdaki ipuçlarını kullanmalıdır:

  1. Hazırlanan karışım yeterince hızlı bir şekilde katılaşana çünkü pigment olabildiğince hızlı bir şekilde, tırnak yüzeyine uygulanmalıdır.
  2. Zaman toz halindeki bir malzeme kullanılarak iyice, homojen bir sıvı madde homojen bir renk oluşturmak için bir vernik ile karıştırarak gerekir.
  3. Hasar-sarı pigment bir madde veya farklı bir renk tonu, ek sabitleme maddeleri işlemek için tavsiye edilir. gerçekten dengeli bir yüzeye sahip tek yolu, yonga ve çizilmeye maruz kalmaz.
  4. Tırnak plakasının yüzeyinde pigment depolanması sırasında meydana gelen lekelerin ortadan kaldırmak için, pamuklu bir bez ya da sıvı oje çıkarıcı ile nemlendirilmiş bezi kullanmak yeterlidir.

Sonuç olarak

Bağımsız bir renklendirici pigmentler çok nadiren kullanılır gibi. mümkün kılan iyilik dönüşüm gölge modelleme malzemesi Onların temel amacı yeterince olağandışı renkleri uygulamak. boya pigmentleri farklı su içinde çözünmezler. Ancak, jeller ile birlikte Manikür için yoğun, doymuş renkler elde izin verir.

Genel olarak, kırmızı, mavi, yeşil, sarı pigment, diğer renkler bir arada, gerçekten orijinal, benzersiz iş oluşturabilirsiniz. materyal yardımıyla renk paletinin Uygun oluşumu mümkün kızlar gündemde kalmayı sağlayan bir manikür, oluşturmayı kolaylaştırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.