BilgisayarlarYazılım

Telefonunuzda veya bilgisayarınızda video çevirmek için nasıl

Şimdi çekim Video hemen hemen her kişiye artık kullanılabilir. Hatta telefonun sahibi olmak için yeterli özel bir kamera, satın almak zorunda değilsiniz. Modern teknolojinin Kolaylık yadsınamaz: hızla ilginç bir olayı, sen haline gelmiştir bir görgü tanığı kaydetmek mümkündür. Ama medya dosyasının oynatılması ile sık sık bir sorundur. bir noktada telefonların çoğu sahipleri, video açmak merak. acele kameranın doğru konumu Her şeyden önce düşünmüyordu çünkü. Neyse ki, bu sorunun çözümü var ve aynı zamanda herkes tarafından kullanılabilir.

Telefonda videoları doğrudan açmak için nasıl

Çoğu modern mobil cihaz sadece bir video kamera. Giderek, geliştiriciler video düzenleme programlarının yeni modelleri ile sağlanmaktadır. çoğu durumda bu programlar büyük bir özelliğe sahip değildir ve bilgisayar ile karşılaştırılamaz rağmen, onların yardımıyla basit adımda mümkün kılar. Bu araçlar genellikle düzenleme için temel eylemler en az set içerir. Özellikle, kesilmiş veya görüntüleri çevirmek edilebilir.

Çok sık bir cep kamera çekim yaparken rahat bir açı için arama konumunu değiştirir talihsiz bir durumdur. Bu Kaydedilen video ters görünen bir hayal kırıklığı sonucu yol açar. Bundan sonra, sahibi görüntülemek için sürekli telefon çevirmek için vardır. Bazı modellerde ise oynatma sırasında kendilerini adapte ve doğru şekilde çerçevesini yerleştirmek edebiliyoruz. Bilgisayarınıza bir dosya transferi Ama eğer, hala ters olacaktır.

Telefonunuzun uygun fonksiyonu varsa, o zaman bu tür yanlış anlama çok basittir düzeltin. (Kaynak videonun yere bağlı) "Bir 90/180 derecelik açmak" ve tüm değişiklikleri kaydetmek için bir yer bulmak, video düzenleme programı çalıştırmak için yeterli. Bundan sonra, bir video her zaman bilgisayarda oynatma dışında doğru olacaktır. Ama böyle programlar cep telefonlarının tüm modellerde mevcut değildir. Başkalarının ne?

Bir bilgisayarda video açmak nasıl

Belirtilen görev ile başa çıkmak için iki yol vardır. İlk - sadece görüntüleme için, geçici videoyu açın. Sen uygun bir fonksiyona sahip herhangi bir oyuncu kullanabilir. Örneğin, VLC Player.

videomuzu yardımıyla çalıştırın ve sonra duraklatma ve menü öğesini tıklatın oynatmayı ayarlayın: prosedür aşağıdaki gibidir. Burada sekme "Araçlar" ve içinde gerek - "Efektler ve filtreler" Ardından videoya uygulamak istediğiniz etkinin ne tür seçebilirsiniz. Bu durumda, bir "Döndürme" gerekir. Bu öğe bir onay işareti ayarladıktan sonra, bir pencere istediğiniz döndürme açısına bir seçim ile görüntülenir.

Diğer oyuncular da oyun videoyu döndürmek için yeteneğini destekler. Bazı (örneğin, QuickTime Player) kendi başlarına dosyanın doğru konumunu belirlemek için edebiliyoruz. Hatta Windows için yerleşik temel oyuncu uygun bir seçenektir. Onunla çalışırken, sadece sırasıyla sol ve sağ döndürmek için tuş kombinasyonunu CTRL + NUMPAD3 veya CTRL + Numpad1 basın.

Diğer bir yolu videoyu açmaktır

Tüm için video çevirmek bilmiyorum eğer o kadar değil karmaşa olarak, oyuncu ayarları her seferinde bambaşka bir şeydir. Bu durumda, medya dosyalarını dönüştürmek olabilir özel araçlara ihtiyaç duyar. Sorun işlemden sonra böyle bir dosya artık bazı çalarlarda çalınabilir olmasıdır. Eğer doğru yaparsanız Ama, sorunlar ortaya gerekmektedir. Ayrıca, sıradan Dönüştürücüler çoğunluğu tüm video formatlarını desteklemeyen unutmayın. Neyse ki, aralarında istisnalar da vardır.

iphone veya başka bir telefonda çekildi video çevirmek için bir program - Bir örnek Avidemux olduğunu. kullanılabilirlik ve kolay arayüzü, bu dosyaları dönüştürmek için oldukça geniş olanaklar sahip olduğunda. onunla ilgili eylem sırası açık işletim Transcoder penceresi, o videoyu çalıştırmak ilk soru ile kabul olmasıdır. Şimdi dönüşüm için kullanılacak codec'i seçmek gerekir. Bundan sonra mevcut filtreler olacaktır. Onlarla birlikte o (daha sonra «Döndür» «Transform») bir rotasyon açısını belirtmek mümkündür.

kolaylık sağlamak için, yardımcı program son video sürümünü önizlemesini bir işlevi vardır. biraz zaman alacağını unutmayın. Eğer (onunla ne yapacağını bilmiyorum özellikle eğer) en iyi değişmeden kalır aynı anda istediğiniz biçimi (AVI, MP4, MKV), ses seçmek için gerektiği recoding başlamadan önce. Tümü. Şimdi klavyedeki düğmeye «TASARRUF VİDEO» veya hızlı tuş kombinasyonu Ctrl + S kullanarak işlemi başlatabilirsiniz. dönüşüm oranı videonun uzunluğuna ve bilgisayarın performansını çok bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.