BilgisayarlarYazılım

"Yandeks.Navigator": yorum, talimatlar ve özellikleri

Günümüz dünyasında, hareket gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Otomobil ve yolların Durumu giderek zaten hızlı hızını hızlandırır. Hareketin uygulanmasını kolaylaştırmak belirgin taşınma sürecinde yenilikçi teknolojilerin tanıtılması.

çabuk rota ile başa çıkmak için sürücüye yardım Yazılım sistemleri, bir çok popülerlik kazanmıştır. Ülkemizde en çok tercih edilen otomatik bir sistem kullanıcıları "Yandeks.Navigator", ikna edici konudaki kullanıcıların görüşler yansıtan yorumları verilir. mevcut herhangi bir cihaz üzerinde serbest ve engelsiz bir kurulum dağılımı sadece bu etkiyi artırır.

"Yandeks.Navigator": genel bakış

günümüzün popüler platformların tümünde sunulan "Yandeks.Navigator" - "Android", iOS, Windows Phone. hesaplanması ve ulaşım için en uygun rotayı kaldırım - Bu yazılım ana hedefi. Sistem ücretsizdir.

o işlevselliği izin verdiği ana görevine ek olarak, kaptan, bir tek, ekran olan, tesadüfen, kullanıcıların kendileri güçleri tarafından oluşturulabilir trafik sıkışıklığı, kazalar ve trafik olaylarının yolunun varlığını göstermektedir. En son sürüm cezaların ödenmesi "Yandeks.Navigator" yoluyla uygulanır. birçok insanın Yorumlar farklı, ama genel resim biz uygulama gerçekten güvenli ve gerekli olduğunu görebiliriz. Buna ek olarak, geliştiriciler sahipleri ve meydana doğru hatalardan geribildirim tepki hızlı.

uygulama arabirimi

Uygulama arabirimi esas yol döşeme hizmet "Yandex" optimize hesaplanmasıdır. ayarlarında mevcut konum izleme rahatlığı için doğru yönde küçük bir inceleme açarak hafifçe kamera eğerek olan 3D moduna geçiş yapabilirsiniz.

Harita tür kazaların, trafik sıkışıklığı ya da yol çalışmaları olarak yolda güncel olayları, görüntüleme yeteneğine sahiptir. Onların ekran özel bir filtre kullanılarak açılabilir.

Ses kontrol fonksiyonu sürüş sırasında navigatörü kullanılarak için çok uygun bir çözüm olabilir. Bir hedef seçme olasılığı olmasına rağmen elle de mevcuttur. Hatta iki - bir başlık ve ipuçları içeren bir metin dizesi biçimindeki.

Güncel ve kartın stabil çalışması sürekli internet bağlantısı gerektirir.

kullanma talimatları

Eğer "Yandeks.Navigator" kullanmaya başlamadan önce platformu bağlı yüklemeniz gerekir. Android, iOS veya Windows - O marka uygulamalarının dükkanlarda serbest sundu.

İlk sonra uygulama GPS yardımıyla veya esaslı hücresel kuleleri ile tam pozisyonunu belirlemek için beklemesi gereken başlar. Sistem cihaz bulmak ve yeşil işareti olarak harita üzerinde görüntüler.

Kontrol elemanları ile ekran panelinin alt dokunarak. Onların randevu geçerli durumuna bağlı olarak farklı olabilir. Ama geçmeden önce, bu özelliğe sahip olacak:

  1. "Ara". Hedef menüsünü belirlemek üzere hareket ettirir.
  2. "Harita". Bu mod menüden harita doğrudan gitmek için kullanılır.
  3. "Yerlerim". Bu noktada sık kullanılan yol ekleyebilirsiniz.
  4. "Menü". Programın temel ayarları.

uygulamayı yapılandırılması

Kurulum modunda düğme "Menu" ana ekrana dönersek, istediğiniz şekilde parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Fonksiyonlar aslında bir yeri vardır. Burada harita, gibi bakmak gündüz veya gece modunu seçmek, haritalar komple set indirecektir nasıl tanımlayabilirsiniz.

Ses bildirim gelince, burada dilini ayarlamak ve konuşmacının sesini seçebilir. Dima, Oksana, Utkin ve Fyodor Bondarchuk, son uygulama güncellemeleri "Yandeks.Navigator" biri tarafından yazılmış: Mevcut sürümü 4 seçenek arasından seçim yapmanızı sağlar. Bu arada Yorumlar, gadget artık ünlü bir yönetmenin sesini diyor kullanıcıların raporlarının doludur.

Ayrıca, olaylar aşırı hız, bildirmek zorunda olduğu yapılandırabilirsiniz. güncellemeleri, olaylar ve senkronizasyon kullanılabilen diğer seçenekler arasında.

Ayrıca, menü çevrimiçi kullanılabilir cezalar izlenebilir ve daha sonra onlar için ödeme. Bu ehliyet, ruhsat belgesi ve adınızın numarasını girmek için yeterli.

"My Trip" ı seçin mümkün İstatistik hareketini görüntülemeyi kolaylaştırır. Ancak, bunun için hizmet "Yandex" giriş yapmak gerekecektir.

Yol sorun oldu ve araba kırılmış, menüden, bir çekici çağırabilir. Ayrıca mevcut, Makineyi çalıştırmadan yakıt veya tekerlek değiştirme sunma konusunda yardım için bir taleptir.

Bir rota oluşturma

hedefe giden bir güzergah oluşturmak için, cihazın konumunun belirlenmesi için beklemek gerekir. Sonra açılır menüsünü görüntülemek için ekrana dokunun. "Ara" düğmesini seçmek gereklidir. Rota bir tarayıcı aracılığıyla fiske sahipse, "Geçmiş" sekmesinde korunur. Yeni bir tane gerekiyorsa, üç yoldan birini oluşturabilir.

Hedef tür kafeler, restoranlar, benzin istasyonları, film ve diğer gibi yerlere sık ziyaretlere ait Bu gibi durumlarda, en kolay yöntem bir başlık kullanmaktır. Bir kategori bulma ve üzerine tıklayarak, harita işareti bu tip aittir tüm yerler üzerinde işaretlenmiş görebilirsiniz. seçerken bunlardan biri "burada" tıklayarak bir rota sunulacak.

Ayrıca, hedef tanımı manuel tuş takımı veya sesli kullanarak girilebilir. İstenilen adres sistemini dendikten sonra algılar ve en uygun seçeneği öneriyoruz. Liste ayrıca hedef seçer ve rota hesaplama yapılır.

hareket

harita transferleri yapmak istediğiniz bandı görüntülendiğinde, sadece tıklayın hareketini başlatmak için "Gidelim". Bu "Yandeks.Navigator" birkaç rota seçeneklerini sunabilir fazlalaştı, açıklama hangi yaklaşık seyahat süresi olacaktır.

harita üzerinde hedef bulma sonra mavi bir etiket görüntülenir. bunun üzerine tıkladığınızda üretilen bir bağlam menüsünü ve rota hesaplama başlangıcını göreceksiniz. Ancak bunun yerine butonun "Bu" menüsünün üst basarsanız, bu noktaya ilişkin bilgi, telefon, çalışma modu ve diğer bilgileri içeren bir panel gösterecektir. Ayrıca, daha sonra ziyaret etmek kategori "Yerlerim" öğeyi taşımak edebilir veya telefon numaralarının dizeyle öğeyi etkinleştirerek uygulamadan doğrudan çağırabilir.

ünitesinin hareketi sırasında periyodik olarak seçilen ses istenen yöne çevirmek için ihtiyaç sürücü bildirecektir. Ve Grafiğin renk trafiğe bağlı olarak farklı olabilir. Bir trafik sıkışıklığı ya da zor hareket var - Örneğin, Yeşil önün ve kırmızı olduğunu söyler. harita da çok uygundur hız kamerası görüntüler.

"Yandeks.Navigator": Kullanıcı yorumları

Navigator sıkıca birçok şoför hayatımıza yerleşmiştir. Örneğin, Google'dan uygulamamız indirilen 10 milyondan fazla kez oynayın. yorumlar çok çeşitlidir Android için "Yandeks.Navigator", bu mağazada diğer navigasyon yazılımları arasında lider konumdadır.

Üye uygulamanın kullanılabilirliği kaydetti, ancak bazı kusurları vardır. Birisi simgeler ve benzin istasyonları da yakıt türünü görüntüler ile birlikte harita üzerinde görmek istiyorum. Birçok şikayet dikkate onun dolambaçlı ve kısa yol almadan kesin rotasını alıyor neyi gezgini her zaman değil amaçlayan veya hesaplanır.

Ayrıca Fyodor Bondarchuk sesini eğlenerek üyeleri, "Android" için geri "Yandeks.Navigator" birkaç güncelleme ekledi. Kullanıcı yorumları hemen haberdar. Yönetmen tam olarak herkes gibi sesler ve tipik ifadeler ve ifadeler alıştım.

Genel olarak, kullanıcılar uygulamadan memnun ve isteyerek "Android" "Yandeks.Navigator" koyarak olduğu sonucuna varabiliriz. Pozitif çoğu durumda Yorumlar. Buna ek olarak, geliştirme ekibi çok derhal kendilerine yanıt edilir.

iOS ve Windows Phone

iPhone için "Yandeks.Navigator" incelemeleri biraz yukarıda farklıdır. Tüm de önemlidir ücretsiz dağıtımı ile birlikte sadeliği ve işlevselliği, not edin.

için "Yandeks.Navigator" bir sürümü de vardır , Windows 10 Yorumlar belki alt dağıtım platformu nedeniyle biraz farklıdır. hataları bu yenileme ve geliştirme Tepki ile bağlantılı olarak uzun sürer.

bulgular

Rus arama devi "Yandex" yavaş yavaş Rusya'nın bilgiler uzayda bütün boşlukları doldurur etmiştir. Aynı zamanda çok başarılı yapar. Ve nadir taksi şoförü veya sürücü şimdi bir program "Yandeks.Navigator" olmadan bulunabilir. serbest - İnce teyit etmektedirler geliştirme uygulaması en önemlisi gereklidir ve olması üzerine Kullanıcı geri bildirimi.

modern cihazın gücü giderek artıyor. Ve yakın zamana kadar mobil platformlarda güçlü yazılım ürünlerinin tüm potansiyelini gerçekleştirmek için sınırlayıcı bir faktör oldu. Yani, yakın gelecekte biz onun işlevselliğini genişletmek ek özellikler uygulamaların tanıtım bekleyebilirsiniz. İstihbarat geliştirme bugün optimum rotayı kaldırım hıza isabet yeteneğine sahiptir. Belki sistemi zaten dikkate sıcaklığını, tüm detours, işaret ve trafik ışıkları alarak rotayı hesaplar gelecekte, tanıtıldı. Böylece "Yandeks.Navigator" bit sürücüler için hayatı kolaylaştırabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.