TeknolojininElektronik

Telefon neden şarj olmuyor?

Teknoloji hayatımıza nüfuz var. Bu zaten tüm yetişkin ve hemen hemen her çocuk sahibi cep telefonları, özellikle doğrudur. Eğer sadece on yıl önce ilginç yeni ürünler görünüyordu, ama şimdi bile en zengin özelliklere sahip mobil aslında hiçbir sürprizi var. Ancak, teknolojinin artan karmaşıklığı ile olası hataların sayısını artırır. Müşteri bir mobil cihaz satın alır ve bir noktada o kötü çalışma veya hiç çalışmıyor reddetti başlar. En yaygın sorunun biri: "Telefonu şarj olmuyor Neden?".

Hücre oldukça kolay kendilerini zarar görebilir. Bu çok yaygın bir başarısızlık. Bu toprağa onunla ve insanlar tamirci hücreye gelir. En önemli görev - telefonunuzu şarj etme ayrıntılı bir tanı neden Ancak, öğrenmek için. Başlangıçta kendi olabilir sorunun nedenini belirlemek için. Bu kendi hücresel tamir harcanacak ne kadar para anlamak için yapılır. Bazı durumlarda, ekipmanın tamir bir uzman yardımı olmadan, hatta kendi başlarına, sorunu çözebilir.

Telefon şarj olmuyor neden başlıca nedenleri yanı sıra teşhis ve arızalar aşağıdaki gibidir giderilmesi bazı olasılıklar:

  1. Arıza nedeniyle şarj cihazının arızalanmasına oluştu. Bu durumda, kontrol etmek kolaydır. Bir cep telefonu aynı mesafede özdeş bir pil şarj cihazı almak için gereklidir. Önemli olan - tamamen aynı model bulmak için. Örneğin, birçok telefon modelleri için şarj Samsung ve LG özdeş konektörleri var, ama onlar farklı kişilere verilen güç var. Eğer bağlarsanız, örneğin, LG den Samsung telefona üzerinde şarj, telefon işlemci veya pili kırabilir. Maliyet onun iyileşme bir işlemci arızası durumunda, bu yüzden pahalı değil (yeni bir pil satın almak veya daha doğrusu) (veya yeni bir tane satın) onarım son durumda eğer müşteriye uçacak "çok para." Telefon daha kolay ve yenisini almak için daha az sorunlu şarj şarj edilemezse.
  2. Bir sonraki seçenek şarj için sık arıza bağlayıcı olduğunu. Tanı için, sadece telefon prizi taşıyın. Belli bir pozisyon şarj hala gitmiş ise, onarmak veya soket değiştirmeniz gerekir. Bu durumda, bir uzman yardımı olmadan yapamaz. Bu sorun genellikle telefonların sahipleri ile durumdur "Samsung" nedeniyle bazı tasarım kendi telefonlarında şarj yuvası bulunuyor. Bu nedenle, ana genellikle sorunu duymak "Samsung telefonu şarj edilemez."
  3. Ve son olarak, yazılım ya da herhangi bir elektronik bileşenler zarar görebilir. devrelerde yazılım hataları ve arızaları olarak neden olmaktadır. Telefonunuzu şarj Ayrıca, telefonda fiziksel etkisi (şok) ya da suyun sızması, böyle bir olguya yol açabilir. Bu durumda, şiddetle telefonun kendiniz montaj / demontaj meşgul ve bir uzmana görmemek önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.