BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Terraria ne yapacağını, başlamaz?

Terraria - mobil platformlar, kişisel bilgisayarlar ve son nesil konsollarda 2013 yılında çıktı macera indie oyun. En basit grafik rağmen, oyun dünya çapında milyonlarca hayran ordusu var. Bu yazıda size Terraria başlamazsa ne yapmanız gerektiğini öğrenecektir.

Sistem gereksinimleri

resmi sistem gereksinimleri ile ilk onay. başlatın ve aşağıdaki yapılandırmaya sahip olmalıdır oyun sisteminin dengeli çalışmasını için: İşlemci "Intel" veya "AMD" 1.6 GHz, 1 GB RAM, 128 MB ve sabit diskin tüm kurulum için 200 MB depolama kapasitesine sahip bir ekran kartı. Eğer mümkün düşük olduğu kadar oyun için sistem gereksinimlerini de görebileceğiniz gibi. Bilgisayarınızda yeterli performansı ise Terraria başka bir sebeple başlamaz.

Yazılım güncellemesi

oyuna başlamadan önce, tüm sürücüleri güncellemeyi deneyin. Özellikle video kartı ve ses kartı ile ilgili olarak bunu yapmak önerilir. Sen yaratıcılarının resmi web sitelerinde indirebilir. Montaj yapılmadan önce, bir bilgisayar yaşlı sürücülerin kaldırmak önerilir.

sürücülerin yanı sıra, Terraria oyunu yazılım (vb DirectX, Net.Framework ve) eski sürümleri nedeniyle başlamaz. Steam'in lisanslı sürümü, bu işlemi otomatik olarak gerçekleşir. İlk yazılımın tüm sürümleri varlığı ve alaka için oyun servis kontrollerini başlattığınızda. Eğer korsan sunucularında oynamak, tüm yazılım grafik kartı sürücüleri olduğu gibi, elle yüklemeniz gerekir.

Antivirus ile Çatışma

Oyunun zamanda, yüklü antivirüs devre dışı bırakmayı deneyin. Güvenlik yazılımı oyun dosyalarına erişim engelliyor olabilir, bu nedenle Terraria başlamaz. Bu sorun ise, sadece oyun süresince bilgisayar korumasını kapatmak ve sonra anti-virüs programı yeniden etkinleştirin.

yöntemler başlamak

Kök klasörde ana EXE dosyası üzerinden oyunu açmak için deneyin. Masaüstü kısayolu yüklü oyuna yolunu tahrip olması mümkündür. Terraria da yönetici olarak çalıştırmak için tavsiye edilir. Eğer 8 veya 10 "windose" işletim sistemini kullanıyorsanız, sonra kısayol özelliklerinde aracılığıyla, set uyumluluk modunu buna bu oyunu yarattı altında olduğundan, "windose 7" ile.

Şimdi Terraria başlamaz ise ne yapacağını biliyor ve hızlı ve sinirler olmadan sorunu düzeltmek. Ayrıca kendi kişisel bilgisayarına bir yere amaçlı yazılımlar erişimi kısıtlamak için korsan kopyalarını ve sunucularını kullanmak tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.