ModaHediyeler

Bir çocuğun doğum için hediyeler?

Bir bebeğin doğum - her zaman mutlu ebeveynler için değil, aynı zamanda onların sayısız akrabaları, arkadaşları ve tanıdıkları için sadece bir bayram bu. Herkes bir an önce bebeği görmek ve ona doğru bir şey vermek istiyor. Son yıllarda, insanlar sürgü, çocuk bezi ve diğer elbiseler, ve bir şeyler çocuğa ilginç olacak ve kullanışlı aynı anda sadece satın eğilimindedir. en bir çocuk doğurmak ne olduğunu öğrenelim.

Çocuğun doğumda mevcut büyük ölçüde yeni ebeveynlerin yaşamını kolaylaştıracak ve edeceği bir şey olurdu eğer, daha iyidir bebek bakımı kolaylaştırır. Ne olabilir? Aşağıdaki listeyi okuyun.

Nibbler. Çok basit ve ucuz hem de, ama çok kullanışlı bir şey, üç ila dört ay arasında çocuklar için idealdir. Bu bir parça meyve veya bir dut koyabilirsiniz bir sap, özel örgü olan tamamlayıcı gıdaların tanıtımı. Eğer bir Nibbler kullanırsanız çocuk, boğmak asla! Ve o hızla kalemlerini çeşitli öğeleri tutmak öğrendik.

harika hatıra olacak sıva kalıpları yapmaya mahsus özel kiti! Belki o olmazsa ve yapmanız, ancak bu harika olabilir - minik kol ve bacak baskılar yapmak ve bitmiş çerçeveler içine koydu! Çocuk ne küçücük merak, büyüyecek ve daha sonra da nazikçe onların "ayak izleri" görünümünde olacak.

Evrensel tulum-transformatör. Çok fonksiyonel ve rahat giysiler. yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar modeli vardır. Bu boyut ve renklendirme seçmek kalır.

gümüş memesi. bu bir zorunluluk değil, ama bir çocukta ilk diş patlaması belirlemek için hizmet veren, çok güzel bir şey olsa. ebeveynlerin eski geleneğinde verdi ilk diş gümüş kaşıkla için. Modern bir bükülme ile - bu boştu.

Kaşık termometre. Kullanışlı anneler çocukları emzirme değil bir çocuğun doğuşuna Böyle bir hediye. Bu kaşık kolayca taze hazırlanmış karışımının sıcaklığı belirleyebilir. Bu karışım bir saniye sıcaklığını ölçer.

Multivarka. Anne ve baba için hem de bebek için hem çeşitli yemekler pişirmek için hızlı ve lezzetli verir. Bu zaman ve çaba çocukla iletişim kurmak için gerekli kazandırır! İdeal eşine hediye bir çocuğun doğum.

Ölçeri. çocukları burada ve yardım Stadiometre büyüyünce nasıl ilgilenen tüm veliler. ayakta duran bir pozisyonda veya yatarak olabilir bebeğin büyüme ölçün - küçük olanlar için. karton, ahşap ve kumaş vardır ölçeri. Parlak renkler ve malzemelerin bolluğu alışılmadık bir seçim yapmak için izin verir.

Çocuk bezleri. Hala onların arkadaşları veya akrabaları doğurmak ne düşünüyorsanız, o zaman çocuk bezi seçmekte özgür hissediyorum - inan bana, yeni doğanlar için bakım en gerekli ve aylık dayak çanta ana bileşenidir. Bir moda olarak çocuk bezi kek vermek - çok orjinal. Ebeveynler bebek aynı zamanda zarif ve kullanışlı bir hediye de bunlar için sana teşekkür edecek.

mağaza şeyler bebeğe Çanta sepeti. Farklı şişe, emzik, bebek bezleri, ıslak mendil, pamuk tomurcukları ve diğer önemli şeyler, genellikle odasında tabloları zahlamlyayuschie ve sürekli doğru zaman kaybeder - tüm bu şimdi dikkatle rahat birçok birimlere ve büyük çanta üzerinde yayılmış olabilir. Bunun büyük yumuşak oyuncak gibi görünüyor gibi, aile ve çevre dostu tüm özelliklerinin küçük üyesi için kesinlikle güvenlidir görünüyor. Bir çocuğun doğumundan vermek ne sorusuna üzerinde bulmaca gerekmez - bir çanta satın! Kıllar, toz ve küçük parçacıklar aynı zamanda bir faktör nemaloznachitelnym olan, sopa yok!

Yani onların arkadaşları veya akrabalarına doğurmak üzere biliyorum. hediye en sıradışı ve faydalı olacaktır olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.