ModaHediyeler

Ruhların Molekül '- tutku formülü

Her kadın doğada bireydir, eski çağlardan beri yetenekli şairler ve sanatçılar tarafından fark edilmiştir. Kalabalığın öne çıkması ve iç güzelliğini dünyaya göstermek için, her yaştan adil seks temsilcileri çeşitli kozmetik hileleri icat ediyorlar. Maskara ve göz kalemi, kili silinir ve gözleri daha etkileyici yapar; allık rengi yüz tazelik verir ve ruj dudakların cazibesine vurgu yapar. Parfümeri gelince, kadınların gerçek amacını daima açıkladı. Dayanıklı büzücü kokular, kural olarak, kendine güvenen bayanlar seçerler, ayrıca sevdikleri ve ılımlı tatlı şipre notaları. Nazik serin kokular genç kızlara çok düşkün, romantik rüyalara eğilimli. Dar bir aile evinde vakit geçirmekten hoşlanan hanımlar gibi sakin çiçek kokuları.

Modern teknolojiler, modayı dünyaya uyarlıyor ve şimdi her insanın kokan bir aroması var. Parfüm "Molekül" bugün parfümlü ürünlerin üstüdür ve inanılmaz pahalı oldukları için bile. Burada, başka bir yerde yatan nedeni - bu sıradışı parfümün gizemini anlamak ve çözmek için, kimsenin gücünün ötesinde. Bu süper popüler ruhların sayısız tartışmasıyla değerlendirildiğinde, bu koku her insanda farklı bir şekilde çalıyor ve her bir kişiyle olan davranışını önceden önceden tahmin etmek pek mümkün değil. Bu parfümün sizin için doğru olan miktarını anlamanın tek yolu kendiniz denemektir ve bir tanesi değil birkaç kez daha iyidir.

Parfüm "Molekül" - nispeten genç bir parfüm kompozisyonu, ancak beş yıl boyunca şirketin süper popüler markası haline gelecek kadar doluydu. Kuşkusuz, bu konudaki en büyük başarı yaratıcısıdır - Berlin Gesu Shoenu'nun yetenekli bir parfümeri, inanılmaz derecede eşsiz ve kalıcı bir parfüm oluşturmayı mümkün kılan konseptidir. Parfüm "Molekül" parfüm dünyasındaki yeni bir yön ve Rusya halkının muhafazakâr zihniyetini değiştirmek için çağrıldı. Parfümün eşsizliği, kaliteli feromonlara dayanıyor olması bile. Bu çok feromonlar, karşı cinsin dikkatini çeken inanılmaz derecede hoş aromatik bir tüy bırakıyor ve bir kişinin cildi üzerinde açılıyor.

"Molekül" tuvalet suları altı klasik lezzetle temsil edilir ve her birinde, baharat, meyve kompozisyonları ve tart oryantal notaları kokusu ile çerçevelenen tek bir bileşen yerleştirilir. Bu fantastik parfümün her molekülünü çevreleyen gizemli bir iz, kendine güvenini ve iyi bir ruh halini vererek eşini her yerde kuşatacak. Parfüm "Molekül" Il de Bote, inanılmaz derecede nazik bir ambrosia peçe olup, meyveli ve çiçek tonlarıyla takviye edilmiştir ve her insanın gerçek doğasını açığa çıkarır. Bazı kızlar, "Molekül" parfümünün sadece bir parfüm olmadığını, en güçlü afrodizyakların ve sihirli melodilerin karışımından oluşan esrarengiz bir madde olduğunu söylüyorlar.

"Molekül" un ruhları, şüphesiz, her güzel bayan ve her cesur genç adam için olmalıdır. Bununla birlikte, bireyselliğin peşinde, her biri uyanık olmalı - modern bir parfümlü pazar sahte dolmaya başlamıştır. Meşru tasarruflarınızı korumak için uzun zamandır beklenen bir satın alımın keyifli havasını şımartmayınız, bu malları sadece güvenilir mağazalardan satın almalısınız. Ve sonra "Molekül" ruhları sadece sahiplerini memnun edecek, yalnızca olumlu duygular ve yeni hoş tanıkları verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.