BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tarifler iksir "Skyrim" (Skyrim), simya malzemeler. Gizli iksirler ve zehirleri

Elder Scrolls V: Skyrim - Tek oyunculu modunda oyun, serisinde beşinci geldi. O Kasım 2011'de yayınlandı. Oyun derhal oyuncular arasında büyük bir popülerlik kazandı ve çok sayıda ödül ve iyi değerlendirmeleri kazanmıştır.

oyun Açıklaması

Oyunun yeni bölümünün eylem iki yüz yıl "Oblivion" sonra yapılır. Skyrim Kralı ili iç savaş hali uğrar, öldürüldü.

Oyuncular idama mahkum ve ceza infaz mahalline sevk edildi esir, adına oyuna başlayacak. Bir anda yürütme yeri, bir ejderha tarafından saldırıya kenti almalı zaman. Sadece bir süre sonra oyuncu öğrenir onun karakteri o - Dragonborn. Asıl yetenek mağlup ejderha bilgiyi elde etmektir. oyuncunun ana görevi uyanmaya topluca başladı ejderha ile kavga olur.

Buna ek olarak, ek görevler de sıkılmış olmayacak "Skyrim." görevler çeşitli ve saatlerce dikkatini çekecek.

"Skyrim" oyuncu serbestçe keşfetmek yeni iş, silah, zırh ve iksirler tarifleri bulabileceğiniz büyük bir açık dünya temsil etti. "Skyrim" mümkün benzeri tarım, demirciliği alıp kolaylaştırır. Oyunun yaratıcıları oyun oyun en az üç yüz saat geçirmek söylüyorlar.

Olarak, karakterin seviyesini arttırarak yoluyla ilerleme ve yeni beceri ve tarifleri iksirler için vardır. "Skyrim" şekilde oluşturulan her canavar geçimsiz karakter düzeyinde.

Oyun iki ele alınabilir silahların çok sayıda sunar. karakter ve anlamlı düşmanlara karşı mücadelede yardımcı olabilir farklı büyü ile aşılanmış.

iksir

Oyunda büyük önem iksirler tarifleri var. "Skyrim" kendi yaratılış üzerinde çeşitli talimatlar ile doludur. İksir örneğin öldürülen düşmanlardan veya gövdelerine pick up, hazır bulunabilir. Buna ek olarak, birçok oyuncu sıklıkla iksirler satmak zorunda kaldı ve böylece para kazanmak.

tüccarlar satın almak ve bazı nadir iksirler tarifleri olabilir etmeyin. Çeşitli otlar ve diğer malzemelerle dolu "Skyrim". Farklı tarifler yaratılması, orada onların yardımıyla olduğunu. Ancak, en güçlü ve etkili iksir genellikle farklı malzemelerle denemeler yapılır.

simya laboratuvarı

veri konusu büyük önem taşıyor "Skyrim." Bir oyun izin Görevler laboratuvar bulunduğu yeni yerler keşfetmek için gider. ana hedefi - iksirler ve zehirler çeşitli yaratılması. Simya laboratuvar kendi evinde mevcuttur. o oyun dünyanın çeşitli konumlarda bulunabilir oldukça sık Ancak, bu, isteğe bağlıdır.

Bu tamamen ücretsiz kullanılabilir. masa ve kat: simya laboratuvarı iki sürümü vardır. Üç - iksirler veya zehirleri oluşturmak için kullanılabilecek bileşenlerin maksimum.

iksirler çeşitli

"Skyrim" Tüm mevcut iksirler birkaç tipe ayrılabilir. kendi yöntemleriyle Her biri karakterin özelliklerinin bazılarını artırabilir.

 • Kurtarma seçenekleri. Bu iksir daha çabuk kaybolan sağlığı, dayanıklılık ya da büyü geri yardımcı olacaktır. Bir örnek iksir tedavisidir. "Skyrim" bunların üretimi için örneğin iksir ve talimatlar ile doldurulur. en basit ve slabodeystvennye erken oyunda alabilirsiniz. Eğer "Skyrim" ilerledikçe çok daha iyi karakterin becerilerini geri daha güçlü iksir elde edebilirsiniz.
 • seçeneklerini arttırmak. Böyle iksirler anlamlı karakter özelliklerinin düzeyini artırabilir. sağlık durumunun, dayanıklılık ve büyü geliştirmek Can "Skyrim." planın bir iksir nasıl yapılır, aşağıda açıklayacağız.
 • diğer becerilerin yükseltilmesi. iksir Bu tür çeşitli ek parametreler iyileştirilmesi sorumludur "Skyrim." büyünün İksir, örneğin, onun silahlara daha fazla zarar yapmak için oyuncu yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu iksir vb demircilik, simya, büyü konusunda becerilerini geliştirmek ve olabilir.
 • Zehirler. Onlar da iksir atfedilebilir. Onlar silah ileride kullanımı için oluşturulur. düşmanı dondurmak, örneğin, savaşta ek efektler verebilir.

iksir kurtarma

Yani, oyunun temel özellikleri, sen tarifi iksirleri ediyoruz. İnternetten büyük ölçüde geçen oyun basitleştirmek iksir, üzerinde "Skyrim" hileleri bulabilirsiniz dikkati çekiyor.

 • sağlığına kavuşmasını. iksirler Bu tür sağlık göstergelerinin bir miktar geri yardımcı olacaktır. iyileşme düzeyi de simya becerilerine bağlıdır "Skyrim." Simya iksir oluşturmak ve ek parametreleri artış alabilirler. İki maddeler sağlık iksirleri hazırlamak için kullanılmalıdır. Burada buğday, mavi yusufçuk, acı mantar, bataklık pod yumurta origmy oluşturmak için en yaygın maddelerdir.
 • sihirli geri yükleyin. Bu iksir büyü belirli bir düzeyde geri edebiliyoruz. iksir almak yapabiliyor seviyesinin birim sayısı becerilerin karakterin düzeyine bağlıdır "Skyrim." Pahalı iksir daha iyi kahramanın özelliklerini geri yükleyebilirsiniz. hazırlanması için gerekli olan, iki katkı maddesi en yaygın beyaz kelebek, dev liken, sedef, soğuk, tuz, toz koparma, insan eti, elf kulaklar.
 • dayanıklılık Restorasyon. iksir Bu tür gücü belirli bir düzeyde geri getirir. Bu simya karakterin becerilerine bağlıdır. İki malzemeyi en yaygın ve popüler kullanma ihtiyacı oluşturmak için: petek, büyük boynuzları, şahin gagası, bir küçük taş, ayı pençeleri, portakal yusufçuk, arı, ezilmiş mamut tusk, cilt kızarmış zlokrysa.

iksir artış

Bu iksir belirli bir süre için maksimum hız seçeneği karakterini arttırmak için olabilir.

 • sağlığını arttırmak. İksir altmış saniye içinde belli bir seviyeye sağlık arzını artırmak yapabiliyor. Göstergeler o simya kahraman becerilerine bağlıdır. sakallı yosun,: madde listesinin herhangi ikisini uygulamak için ihtiyaç oluşturmak için ayı pençesi, buğday, parmak devi.
 • sihirli arttırın. belirli bir miktar artar dirençleri. Geçerlilik iksirleri - altmış saniye. dzhazbi üzüm, pamuk otu, hitskarp, ectoplasm: hazırlık için iki listeden maddeler kullanmak gerekir.
 • dayanıklılık arttırın. Belli bir seviyeye oyuncunun gücünü arttırır. Geçerlilik - altmış saniye. artış seviyesi simya becerilerin karakterine bağlıdır. havyar katil balık, ateş böceği göğüs, yumurta Corus, sarımsak üretmek için gerekli listesinden iki malzemeler.

rejenerasyon iksir

Tabii ki, en etkili oyunda bir tehdit görünmezlik iksiri durumunda. yeterince tehlikeli bir yer Skyrim. Bu nedenle iksirler burada özellikle önemli bir rol oynamaktadır. yenilenme hızla karakteri geri bağlıdır.

 • Sağlık rejenerasyon. kurtarma üç yüz saniye boyunca belirli bir yüzdeye göre daha hızlıdır. iksir parametreleri karakterin beceri bağlıdır. İki malzemeyi kullanma ihtiyacı yaratmak. Aysal güve kanat,: Burada en popüler ve yaygın midye, sarımsak, vampir tozu.
 • Rejenerasyon büyü. üç yüz saniye hızlandırılmış kurtarma sihirli düzeyini ortaya çıkar. Özellikler simya karakterin beceri bağlıdır. İki malzemeyi Eğer iksirler üretimi için uygulamak gerekir. En yaygın Listesi ay şeker, Dwemer yağı, sarımsak, tuz.
 • yedek kuvvetleri Rejenerasyon. üç yüz saniye hızlandırılmış kurtarma seviyesi dayanıklılık oluşur. rejenerasyon yüzdesi simya karakterin yeteneklerine bağlıdır. oluşturmak için gereken iki malzemeler. İşte en popüler şunlardır: pholiota, mantar, arı veba tapinerra.

hastalıklar şifa

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu büyük bir potansiyel "Skyrim" vardır. Parametrelerin büyü, rejenerasyon, iyileştirme İksir ölçüde karakterini yardımcı olur. Ancak oyunda basit malzemelerle tedavi edilmez hastalıklar vardır.

Açıklama hastalığı

Genellikle evrenin "Skyrim" bir aile hastalığı karşılaşabilir. Onlar hayvanlardan ve oldukça sık zindanlarda bulunan tuzaklardan ağırlıklı enfekte olabilir. Her hastalık belirgin karakterinin belirli parametreler azaltır ama ölüme yol açmaz. Aynı anda bu durumda, etkileri kümülatif birden fazla hastalığa bulaşmış olabilir.

Hastalığın varlığı hakkında bilgi için, onlar olumsuz bir etkisi olarak gösterilecektir kahraman, parametreleri bakmak gerekir. "Skyrim" olan Hastalıklar iki tipe ayrılabilir.

basit bir hastalık

Onlar "Skyrim" birçok hayvanlarla temas tarafından hazırlanan ve olumsuz karakter becerilerini etkileyebilir olabilir.

 • Saçma. Bu hastalık yirmi beş noktalı seviyeli büyü kaybına yol açar. örneğin, cadı için, enfekte veya bir tuzağa indi edilebilir.
 • Kostolomnaya ateşi. Bu karakter dayanıklılık seviyesine Yirmi beş puan kaybeder gerçeğine yol açar. En yaygın enfeksiyon ayı ile temas halinde meydana gelir.
 • Ataksi. Enfeksiyon karakterinin durumlarda zor kilitleri almak ve yüzde yirmibeş Yankesici için. zlokrys veya tuzak - enfeksiyon nedeni.
 • Beynin Sıvılaşma. elli yüzde oyuncunun enfeksiyon durumlarında daha uzun büyü düzeyini geri yükler. Hastalığın nedeni kılıç veya bir tuzak.
 • Sanguinar Vampiris. Hastalık yirmi beş noktada sağlık düzeyini azaltır. enfeksiyon nedeni bir vampir.
 • Hripunets. kondisyon iyileşme seviyesi yüzde ellisi artık. Hastalığın nedeni KORUS davranır.
 • Taş gut. Melee silahlar onun etkinliğinin yirmi beş yüzde kaybeder. Hastalığın nedeni kurtlar ve tilkiler vardır.

özel

 • Yamyamlık. Hastalığın daha büyük bir kapasite. onun yardımı karakteri ile böylece sağlık düzeyini yeniden, mağlup düşmanları yiyebilirsiniz.
 • Vampirizm. Bu hastalık serinin birçok yerinde bulunabilir. Bir vampir ya da belirli görevleri tamamlayarak bir savaş sırasında enfekte olma mümkündür. transformasyon yetmiş iki saat boyunca gerçekleşir. karakter insan kanı içmek etmezse hastalık özellikle güçlüdür. Basit yollar imkansız tedavi etmek. Oyunun bulunabilir hastalık özel talimatları veya bir kurt adama dönüşümü üstesinden yardımcı olun.
 • Lycanthropy. Hastalık karakterinin huzurunda günde bir kez kurt adama dönüşebilir. O düşman kalabalığı dağıtabileceği, büyük güce sahiptir. Bu durumda sağlık düzeyini Restore sadece insan eti yiyen edilebilir. kisve kurt adam olarak oyun süresinden yaklaşık bir saat boyunca çalıştırmak mümkün, ama her yemiş ceset otuz saniye boyunca zaman sınırı uzanır olacaktır.

Bu iki hastalığın kez hasta alamayan dikkati çekiyor. Ayrıca, vampirlikle içinde ve empedans diğer hastalıkları temin likantopiya.

reçete

şifa hastalıkların İksir herhangi bir enfeksiyon üstesinden gelebilir. onun üretimi için kullanılan iki katkı maddeleri. vampir toz, çamur yengeç kitin, şahin tüyler, deri kızarmış zlokrysa: İşte listesidir.

İksir "Skyrim" in becerilerini geliştirmek

 • İksir demirci. iksir yardımı silah veya zırh belirli parametrelerin otuz saniye ile artırılabilir zaman. Özellikler onun karakterinin becerilerine bağlıdır. Acı mantar oleoresini Spriggans: imalat için iki malzemeyi gerekir.
 • İksir öncüsü. Birkaç dakika içinde artan oklar hasar. iksir parametreleri simya kahraman becerilerine bağlıdır. köpek kökü, ardıç meyveleri: iki malzemeleri kullanmalısınız üretim yapmak.
 • İksir savunucusu. altmış saniye içinde, karakter artan emilim hasar edebilmektedir. koruma yüzdesi kahraman beceri düzeyine bağlıdır. İki bileşenlerin üretimi için kullanılmalıdır. En sık kullanılan şunlardır: inci, petek, kanlı taç, pamuk otu.
 • İksir kraker. Bir dakika içinde, daha kolay karakter kilitleri almaya. kabartma yüzdesi simya kahraman beceri bağlıdır. kullanılan iki malzemeyi yaratmak. örümcek yumurta, kulak Falmer: İşte bir listedir.

oyunda yüz saat bulunmayacak tarifleri çok sayıda vardır. makale en yaygın listeler. iksirler tarifleri hakkında daha fazla bilgi için "Skyrim" konusunda oluşturulan belirli kılavuzları için arama yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.