SağlıkMüstahzarlar

"Solgar Çinko Pikolinat" - talimatlar, fiyat, yorumlar

"Solgar çinko pikolinat" tablet formunda mevcuttur.

300 mg ağırlığında bir tablet çinko pikolinat (22 mg çinko) 125.2 mg içerir; Ayrıca yardımcı maddeler stearik asit, MM, selüloz, magnezyum stearat ve dikalsiyum fosfat, 93.4 mg (kalsiyum 20 mg) içerir.

100 tablet her bir koyu renkli camdan de şişelere önceden doldurulmuş.

farmakolojik etkileri

"Solgar çinko pikolinat" bir uyuşturucu olmadan biyolojik olarak aktif bir gıda takviyesidir. Alma önerilen doz kabul edilebilir üst seviyesini aşmadan, çinko ihtiyaçlarını insan 147% Günlük Değeri sağlar.

Bu gıda ve çinko aynı anda yardımcı kaynak için biyolojik olarak aktif bir katkı maddesidir.

Neden "Solgar Çinko Pikolinat" atandı?

Bu beyaz kan hücreleri, bağışıklık sisteminin antioksidan koruma ve güçlendirme normal aktivite için ilaç kullanılır.

Vücudumuz bağışıklık sistemini desteklemek ve enfeksiyon defetmek, yaralar, hastalık kontrol soğuk algınlığı hızlı iyileşmesi için gerekli bir mineral olarak çinkonun yoğun kullanımını kolaylaştırır. Çinko libido ve testosteron metabolizmasının düzenleyici sürecinde ve sperm oluşumunda yer almaktadır ve bu nedenle erkek üreme sisteminin iyi çalışması için çok gereklidir.

"Çinko Pikolinat Moskova'da Solgar" çok popüler. Ama pek çok insan bu ilaç aşina ve bölgelerindedir.

Kendi insan vücudu çinko üretmez ve bu nedenle gıda harici alınmalıdır. Hangi ürünler bu temel iz element içeren? Sığır, kuzu, karaciğer, tavuk, bezelye ve diğer deniz ürünleri.

Ancak, 15-30 mg günlük ihtiyacının çinko eksikliği en acı. Ego açıkları yaraları, koku ve tat reseptörleri, soğuk algınlığı ve grip, akne, sedef, egzama varlığı ile sorun cilde yüksek duyarlılık zayıf duyuları gelişmiştir iyileşmek olmadığında, çocuklarda iştahsızlık yavaş gelişmeyi ve büyümeyi olmuştur. Bu belirtilerden huzurunda iseniz, hemen bir doktora görünmekte yarar.

çinko kullanımı için endikasyonlar

yardım "Solgar Çinko Pikolinat" gel. katkı maddelerinin kullanımı, çeşitli hastalıkların ortadan kaldırılması ve daha önce çok şiddetli olduğu düşünülen durumların bir dizi insan vücudunun iyileştirilmesi alanında gerçek bir atılım yapmak için izin verir:

 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek.
 • sinir sistemi hastalıkları tedavisi.
 • O diyabet ihtiyacı var.
 • Çeşitli cilt hastalıkları başta.
 • Cinsel kürenin sağlığı için.
 • yara iyileşmesinde aracı olarak.
 • Romatoid artrit tedavisi.
 • peptik ülser hastalığının tedavisi.
 • Ne zaman bir yeme bozukluğudur.
 • Göz sağlığı için.
 • gastrointestinal sistem hastalıkları içinde.

Çinko ayrıca toksik çevreyi kirleten maddelerin ve bunların etkileri vücudu korumak için çok iyidir. Çinko eksikliği kişi bu zararlı maddelere karşı daha duyarlı ve savunmasız hale gelmesi etkiler. Bu "Solgar Çinko Pikolinat" kılavuzuna hazırlanmasına onaylar.

kontrendikasyonlar nelerdir?

Hamile emzikli ilaç kontrendikedir kadınlar, hem de bireysel intoleransı olan insanlar. Ama genelde, yan etkiler çok nadir görülür.

Dozlama ve Yönetim

yetişkinlerde günde tek tablet için yemek sırasında. dozaj aşılmamalıdır.

önce ilacın uygulanmasından bir uzmana danışmak gereklidir.

depolama

"Çinko pikolinat Solgar", çocukların erişemeyeceği 15-30 ° C bir sıcaklıkta tutulur, ışık ve rutubetten korunması gerekmektedir.

maliyeti

Bu besin takviyesi eczane ağı ve bölgeye bağlı olarak, 900 1000 ruble yaklaşık değer.

yorumlar

araçlarla gibi birçok "Çinko Pikolinat" çabuk, böyle yorgunluk, halsizlik gibi belirtiler geçer, soğuk algınlığı, çeşitli bulaşıcı hastalıkları tedavi. vücut üzerinde yaralar iyi iyileşmek için.

Buna ek olarak, yorumlar, kısa alımı sonrasında cilt çok zhirneet değildir ve saç düşmesini durdu olduğunu göstermektedir. Resepsiyondan başından beri bir hafta sonra ortaya çıktı.

Ama nedeniyle katkı ucuz değil gerçeğine, herkes kullanmak için gelemez. Ama aynı zamanda en önemli şey sağlık ve sıhhat fazladan ödeme bazen gerekli olduğunu. Eğer çok daha ucuz olacaktır İnternet, bu ek sipariş edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.