HobiDikiş

Bebek kap iğneler. Oya: Yeni doğmuş bebekler için kapaklar

Ailenin erken ikmal beklentisiyle tüm kadınlar son derece endişeli. Onların arayışı içinde hepsi akrabaları ve arkadaşları sürpriz, daha iyi bebeğin çıkması hazırlanabilirsiniz. Anne adayı gerekli bebek sağlamak isteyen, onun yolunda her şeyi satın almaya hazır gibi görünüyor.

Tüm zamanlarda, özellikle sevecen anne ve büyükanne tarafından oluşturulan yeni doğmuş için çeyizi, takdir. Günümüzde birçok kadın minik prens ve prensesler için değerli giysiler kravat isteyen, iğneler ve kanca kadar alıyor.

Hamilelik sırasında, hatta iplik elinde uzun bir süre almadı ya örgü örmeyi bilmiyorum edenler iğne yapmak başlar. Basit teknikleri hakim olması, giysi mevcut oluşturduğunun basit ama özgün bir şey tamamlayabilir.

Nasıl deneyimsiz seamstresses başlatmak için?

En kolay ve kazançlı bir seçenek yenidoğan için, kepini yaratmaktır. Herhangi grudnichka ait gardırop ayrılmaz bir parçasıdır. Bereleri birkaç gerekir. Zorunlu ince pamuk ve sıcak. Onlar ne olursa olsun doğmuş bebek vardı edildiği yılın zamanın faydalı olacaktır. Onun tasarımı çok basit ve üretim sırasında sorunlara neden olmaz. Bu nedenle, yeni doğan (veya tığ işi) için örme kap kesinlikle faydalı ve sık kullanılan şey olacaktır.

Nedeniyle ürünün küçük olmasından işin nihai sonucu yeni ve yeni başyapıtlarından oluşturmak için gelecekteki anneler ilham olacağını, çok yakında olacak.

Bebekler için Örgü kap erkek hem de kız için mükemmel konuştu. Temel desen dayanarak, ürünün birbirini varyasyonlara çok değil benzer oluşturabilirsiniz. Tüm iplik ve örme kumaş deseni türüne bağlıdır.

iş için malzeme seçimi

Bir örgü makale oluştururken iğne ve iplik seçimi ile başlamalıdır. iğneler doğmuş bebekler için kap için düzgün döngü küçük olmalıdır görünüyordu. Buna göre, 3. veya 4. odasında değil, daha üzerinde bir araç durdurma seçerken.

Eğer giysi mevcut grubunun yanı sıra kap örme ise bitmiş bir şey rastlayan bir iplik yoğunluğu ve rengi seçin. Ve planlanan şapka, farklı kostümler, mükemmel bir koyu tonlu nötr renk ile günlük olarak giyilmek üzere.

iplik seçerek, biz onun kompozisyonu ve çocuğun cildi olası reaksiyonlar hakkında unutmamalıyız. Birden fazla yıkama taşımak için iyi, yumuşak tüysüz bir olmalıdır. ideal bir seçenektir iplik bebeğin tipi olacağını, en üreticileri aralığında bulunur.

renk ve desen seçeneği ile deneme korkmayın. Çoğu geleneksel olmayan kombinasyonlar, parlak renkler ve kaprisli uygulama çocuğa eğlenceli ve beklenmedik bakacağız ve genç anne bile kasvetli sonbahar gününde ruh artıracaktır.

Örgü iğneleri Yenidoğan için kap

Tüm malzemeler var? Şimdi yeni doğmuş konuşmacı için bir kap örme başlayabilir. Şema temel yapılandırma ile ilgilidir:

1. Biz iğne 17 STS ve örme 32 satır sakız 1x1 desen toplamak. Sonuç olarak, tamamen kafa çocuk arkasını kapatan bir dikdörtgen olsun.

Elde edilen dikdörtgenin sağ ve sol 2. 16 döngüler işe. Bunların esas olmalıdır kenar döngü. Her bir şiş gelen üçte biri döngü eklemek olup, yüz geçerek ilk satır Provyazyvaem. Sonuç olarak, her iki uçtaki 8 ekstra döngüler olsun. dikdörtgen üstünden 17 döngüler yüz provyazyvaem. Bunun bir sonucu olarak, orijinal dikdörtgen etrafında, 65 halkadan birinci dizi elde edilir.

3. Aşağıdaki 32 sıra ön kumaş dikiş ya da herhangi bir hoş bir desen örmek devam etmektedir. seçimi, çocuğun cinsiyeti ve bebekler, kurulmuş konuşmacı için şapka takmak beklenen sezon bağlıdır.

4. Aynı kauçuk bant 1x1 son 6 provyazyvaem dizi ürünün esnekliğini ve şekil vermek mümkündür.

5. Bonnet hazır. Bu döngü son satır çalışma iplik gizlemek ve askıları takmak kapatmak için sadece kalır.

ürünü süslemeleri

Bu aşamada, küçük şeyler yaratılması bunu süslemek için nasıl düşünebiliriz. Son yıllarda, tecrübeli ustaların eserleri arasında yenidoğan için kapağı bakın veya ciltli, stilize hayvan, şapka veya şapkaya karikatür karakterleri tığ işi olabilir. Bu modeller çok moda ve popülerdir. Onların örnekleri hemen hemen her çocuğun gardırobunda görülebilir.

Fareler ve tavşanlar, köpekler ve maymunlar, oynak yavru, dokunmadan ayılar ve parlak kırmızı fare Mini fiyonklar - aşk ve fantezi dekore kafa kırıntıları ile oluşturulan tüm bu görüntüler. Hatta ciddi yetişkin insanlar bunlardan sadece görüşte duygu ve sevinçle gülümsüyorum.

kızlar için Openwork boneler

kızın görünümünü öngörmek, anne adayı tığ öğrenmelidir. Viktorya tarzında Yeni doğmuş için şapkalar - küçük romantik bayanlar gardıropta vazgeçilmez bir unsuru. Bu şapka hastaneden taburcu gününde çekilen fotoğraflarda şaşırtıcı bakacağız. vaftiz azından o mükemmel elbise ve kryzhmu tamamlayacak ve akşam böyle bir kap içinde tekerlekli sandalyeye oturmuş prensesi yürür sırasında, herhangi bir yoldan geçen etkilemiyor.

Nasıl kravat yeni doğmuş bir kap kanca?

Biz iplik alım ile başlamalıdır. 50 gramdan fazla sürer. Örgü №2 tığ edilmelidir, bu nedenle iplik çok kalın olmamalıdır. Çoğu durumda, bu ürünler bir sınır olarak farklı bir renkte küçük bir ekleme ile beyaz ipliğin örülür.

tüm değerler bu parametreleri kullanılarak hesaplanır böylece yenidoğanların çoğunda başkanlarının çevresi, 35-37 cm:

1. Örgü halkası 10. n. pivot 16 örme madde bundan. sc ile.

Her bir halkada, 2. 2 çorba kaşığı örme. n. Toplam 32 Art döner. sc ile.

bağlı olarak elde edilmiş bağlı örülmesi artmasına 6 satır daire çapı artışı 3. 3. Nakida iki sütun , bir döngü: İkinci döngünün her 3. satır, 4 dakika - üçüncü, 5 dakika her biri - beşinci döngü her birinden - dördüncü, 6 her biri. Böylece, çocuğun boynunu kapsayacak kaput, o kısmını bulun.

beş hava ilmeklerin çemberleme kemerlerin 4. Elde edilen aralık. Onlar her 4 sanatına bağlanır. Bir önceki satırın sc ile. 2 cm ilgili kemerli Strapper değil.

5. En sevdiğiniz düzeni üzerinde filigran desen çalışmaya devam edin. Gerekli ürün derinliği elde etmek için bu raporu kaç kez tekrarlayın.

6. kaput alt kenarı, bu sc olmadan tek bir sıra ile bağlı boyun, ve bir sonraki sütunlara iki sc sahip başka bir tanesidir. iplik güvenli bir şekilde bağlanmış ve gizlemek kesilir. Elde edilen hücre dizileri olarak hizmet verecek saten kurdele, ip geçiriliyor.

7. Arka (opak) bir kısmı kaputun alt kenarına çalışan iplik takın. Biz bir ajur desen bağlama bir rapor yok.

Ürün hazır. yaratılmasından bile tam olarak tığ hakim olmayanlar işlemek için.

diyagram tarafından Yeni doğmuş için şapkalar saatlik bir konuyu kayıt altına alıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.