ModaGiysi

Tango pantolon: güzel, seksi, rahat

İç - kapak ve çevre ile temas vücudun mahrem kısmını korumak üzere tasarlanmış sadece bir giysi. Vücut daha cazip hale rakamın onurunu vurgulamak için tasarlanmış, cilt tonunu yola, sahibini cinsellik geliştirmek: Ve belli bir estetik işlevi getiriyor. Modern toplumda, iç çamaşırı ürün kadınlar değil aynı zamanda erkekler sadece ilgileniyor.

şort ve moda hakkında birkaç kelime

Moda endüstrisi de iç çamaşırı sadece çeşitli giyim hatları yönelik çalışmalar, ancak. Belirli altında genellikle olduğu gibi Daha doğrusu, bu endüstriler, el ele modeli elbiseler, etek veya pantolon, bluz veya bir konuya geleneksel zorunda değildir, ancak külot ve sütyen tamamen yeni formu. Yani ne oldu bulunuyor külot tanga.

tango külot tam oturan giysiler stilleri ile moda haline geldi. kot ya da ne zaman pantolon yapışkan nitelikleri ikinci bir deri gibi şekil baskılı siluet pantolon içlerinden, eğer, çok hoş değil. eğer Ve özellikle de, çirkin olan örten elbise ince malzemeden veya eteğinin kesim, özel aynen uyluk. Son yıllarda moda olduğu gibi ek olarak, kayışın aynı pantolon bel altında, onun altında bir elastik bant civcivine dışarı pantolon önemli bir bölümü. o özensiz, doğrusunu çıkıyor görüntüle. tango külot kolaylıkla durumu düzeltmek. Nedeniyle özgü stiline, onların çizgileri giyim kumaş görünmemesi. Onların bel çok göbek altında olduğunu ve daha sonra üst yıpranmış altından bakardım yana şort, etek ve diğer şeyler kendilerinin de olamaz. Böylece, daha geniş piyasada kendi görünüm - moda ve hafif sanayi farklı alanlar arasındaki doğar tutarlılıklarını sadece sonucu.

Tang: gibi ne giymek

külot ne tango var? Belki onlar tarzı "Mini" çeşitleri biri olarak tespit edilebilir. Aslında, iki arka vücut ön kapak ve çok küçük kumaş üçgenler, ve kalça ince elastik polosochkoj-bant veya zavyazochki bağlanır. Yüksek olması nedeniyle yaka için, bacaklar onlar görsel olarak tabii ki, çoğu kadın için çok çekici bu stili yapar, daha uzun görünüyor. Bundan başka, tango külot esas olarak kesintisiz teknolojisi ile üretilir, elastik malzemeden yapılan gövdeye bağlıdır. onlar pratik olarak vücutta veya akciğerler pantolon ve yaz kumaşların pantolonu altında varlığını vermeyin Çünkü ya muhteşem bir abiye altında.

Ve onlara varsa insanın nokta esecek böyle bir bayan daha sonra, sutyen "balconette" sağ rengini ve dokusunu seçin. külot çok seksi - tango çünkü. Ve uygun sutyen ile derler ki hakkında en iyi seçenek, bir paket: "Güzellik - korkunç kuvvet" Bu arada, bu tür bir kit, tabii ki, beyaz tonları - Gelin için neredeyse ideal bir iç çamaşırı.

Belki sadece negatif modeli - bu pantolonu giyer zorunlu ince kadın. Ağır kalça, büyük kalça ve karın görünümü onlar ne yazık ki komik, olacak olan kadınların günü.

Ve biraz daha ilginç

Bu model, diğer çamaşır seçenekleri ile karıştırmamak zordur. Buna ek olarak, bir esas olarak üçgen bezler, tanga külot kalça dörtte üçü açık "tespit edilir". Bu pantolonlar en sık yaptığı konuşmalar aktris şerit dans kullanılan Belki de bu yüzden. Şimdi tanga birçok çeşidi vardır - yüksek belli ve daha önce çok açık, İkinci seçenek çok seksi erkek olarak tanınır ve genellikle hoş bir hediye olarak kadınları tasvir biraz saçık önünde bir V-boyun, vb ile ...

nedeniyle sansüre erken 90 en - tanga geniş kitleler geç 80 'sadece geldi. ahlak Şampiyonlar uzun Bu şortu inanılan son derece müstehcen. Şu anda, bu tarz genellikle sahilde görülebilir, bu fitness için kostümleri kullanılır ve genellikle pek çok kadın tarafından ekledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.