SeyahatYol tarifi

LCD "Çiçek Şehir" Mytishchi'daki

"Çiçek Kent" - bir konut kompleksi, Yapımına Mytischi'ye 2007 yılından beri devam etmektedir. Proje 16-17 katlı bir yüksekliğe sahiptir, her biri altı monolit tuğladan evlerin yapımı için sağlar. Şu anda, dört yapı (№№ 1, 3, 2 ve 6) daha önce teslim edildi.

yeni proje

"Çiçek Şehir" inşaatı şirketleri "Stroyteks" oluşan bir gruptur. Inşa evler şu anda konut için geçerli yüksek standartları karşılayacak.

Mytishchi'nin için tamamen yeni bir projedir. Bu bölge gelişim alanında inşaat sektöründe ve uluslararası deneyime son başarıları yansıtır. konut kompleksi şehir içinde gerçek bir şehir olacak. RC "Çiçek Şehir" topraklarında mahalle nüfusunun rahat ve doyurucu bir yaşam için gerekli tüm imkanları mevcuttur. Proje Moskova Enstitüsü SUE NIIP Genel Plan uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Müşteri Mytishchi'daki ilçe müdürlüklerine yapılır. "Çiçek Kent" kendi altyapısı ve çevre düzenlemesi alanı ile teslim edilecektir. Ancak, "Stroyteks" tarafından inşa tüm nesneler gibi.


taşımacılık

Moskova ile Mytishchi'daki birkaç otoyolları bağlar. Onlara trafik kesinlikle alışkanlık meselesi olduğunu söylenir. Fakat yol bağlantılarına ek olarak, kent demiryolu istasyonu vardır. ondan düzenli Yaroslavsky istasyonuna trenler gidin. Ne yazık ki, Mytishchi'nin en yakın metro istasyonu bir taktır gerekecektir. bu yönde Doğrudan yolları değildir. Eğer araba ile gitmek, sonra "Medvedkovo" metro istasyonu yirmi dakika (- 11 km buna uzaklık) içinde ulaşılabilir.

Moskova yakınlığı nedeniyle şehir bölge (Mytishchi'daki) çelik yaşamak için cazip. Şehir merkezi tren sadece yirmi dakika sürecektir.

Moskova apartman kompleksi itibaren sadece iki kilometre uzaklıkta kısa bir mesafede yer alır. Böylece, kısa bir süre için Yaroslavl karayolu üzerinde olacak özel araçla Moskova'ya almak için.


konum

çok başarılı bir alana seçilen konut kompleksi "Çiçek Şehir" yapımı için. Sakin bir yerdir. Yakın özel sektör evlerinin bir çok şey var. Aynı zamanda Mytishchi'daki en büyük şehirlerinden biri olan Moskova banliyölerinde. Bu köyde bugün konut kompleksleri çok sayıda inşa ediliyor. Yakın nehir Yauza akar ve iki parklar çökerttiğini - Elk Adası ve Mytishchi.

bölge "Çiçek Şehir" yakın demiryolunun dalıdır. Gürültülü trenler yakınlığı tüm memnun edecektir. apartman kompleksinin hemen yakınlarında birkaç varolan bitkidir. Bunlar arasında, mühendislik, beton ve metaller. Onlar özellikle endişe neden olmazlar. Ancak, çevre, hiç şüphesiz, etkiler.


tasarım özelliği

Mytishchi'nin bir konut kompleksi inşaatı iki aşamada kurulması öngörülüyor. mahalle geliştirme bireysel proje üzerinde yürütülmüştür. İlk aşamada ile ilgili olarak, onun inşaat şimdi tamamlanmıştır. inşaat sektöründe mevcut son teknolojilerin kullanımı tasarımcılar ilginç ve sıradışı mimari çözümler uygulamak için başkentin Enstitüsü Genel tasarlamak için izin verdi.

Birinci kat ticarethane ev sahipliği yapacak günü, o kiralık amaçlanmıştır. Avluda çocuklar için oyun alanı tasarlanmıştır. Bu peyzaj eserlerin bir dizi yürütmek için planlanmış.

inşaat teknolojisi

mahalle "Çiçek Şehir" (Mytishchi'daki) 'de evler tuğla monolitik bulunmaktadır. Bu modern sağlam yapı teknolojisidir. porselen kullanılarak - Proje seskuıhıdrat yüz tuğla ve kaideleri ve başlıkları kullanarak dış trim cepheler için sağlar.

Dairelerin Açıklaması

LCD "Çiçek Şehir" (Mytischi) büyük avantajı düşük fiyatlar nedeniyle. 95.000 ruble yetmiş dokuz gelen bölge aralıklarında konut biri metrekare maliyeti. Ve aracılar olmadan bir daire satın alabilirsiniz - bir ipotek veya taksitle ya.

Mahalle "Çiçek Şehir" (Mytishchi'daki) Farklı bir gövdeye sahiptir. Bu tek, iki, üç ve dört odalı daireler. Onların alan kırk altı 120-5 metrekare arasında değişmektedir. Her daire firması "Stroyteks" ( "Çiçek Şehir" dir onun yavruları) tam gerçekleştirir temiz bitirmek. Bu şunları içerir:

- İç kapılar çevre dostu malzemelerin modern tip kurulumu;
- Metal kutular güvenilir ve dayanıklı kapı montajı; - plastik profil iki bölmeli tip cam pencere açıklıkları;
- yapıştırma (oda, kağıdın, bir mutfak yapılır - nem) duvarları bunun kağıt;
- muşamba döşeme mutfak ve odalarda ve banyolarda - Zemin Kumtaşın üzerine döşenmesi;
- bir klozet montajı, lavabo ve küvet;
- sundurma cam balkon ve alüminyum profilleri ile.

mühendislik ağlar

proje üzerinde tüm evler çevresel açıdan güvenli monte ve hasar boruları dayanıklı, son su ve güç kaynağı sistemleri ile donatılacak.

"Çiçek Şehir" alanında (Mytishchi'daki) projesi alarmı yangın ve güvenlik, hem de iç güvenlik kameralı yarar ve yolcu asansörleri kurulumunu sağladı.

Her daire hesabı su dolaşımı önünde takmalarını planlanmaktadır. Buna ek olarak, sistem havalandırma ile donatılmıştır. bir üst kablo sahip olan bölümleri tarafından sağlanan ısıtma.

Bütün vakalar tamamen telefon sağlayacak ve onlara internet, televizyon ve radyo alıcı istasyonu olması bekleniyor.


altyapı

Mytishchi Yeni gelişme taslak business class anılacaktır. LCD "Çiçek Şehir" bir okul ve çocuk, eczane ve spa kompleksi, alışveriş merkezleri, vb için bir bahçe inşa edilmesi planlanmaktadır Ayrıca, proje garajları yapımını öngörmektedir.

Binaların yürüme mesafesinde, iki lise ve iki okul, dükkan (diş yanı sıra yetişkin ve çocuk) spor malzemeleri, üç çocuk yuvaları, bir müzik okulu, kafeler, restoranlar, aile kliniği ve hastane, üniversiteler, hastaneler satar "Moreman" dir.

set üzerinde nehir Yauza kültürel tesislerin bütün kompleks inşaatı planlandı. Demiryolu merkezinden başlayan Bulvarı, ileride pişmanlık. Bu cadde boyunca yürürken, daha önce tüccar Ageev ait bir evde donatılmış çay müzeye, gidebilirsiniz. bölgenin kuzey kesiminde yer kıyıda sonunda, bir kafe ve bir restoran inşa edilmesi planlanmaktadır.

Dairelerin maliyeti

"Çiçek Şehir" konut fiyatlarının tesisin bulunduğu inşaat aşamasında, doğrudan bağlıdır. Bir dairenin maliyeti kendi türüne bağlıdır. Yeni olarak "Çiçek Şehir" sınıf "ekonomi", hem de bir stüdyo daire bütçe kategorisine ait bir ev alabiliriz. Onlar başka yeni inşa konut olabilir. Onlar Mytishchi'nin ve hazır dairede sunuyoruz.

geliştirici farklı bir konut uygular. Bu odaların farklı sayıda bir daire olabilir. Onların değer alanına bağlıdır. Böylece, "Çiçek Şehir" in tek odalı daire üç milyon dört yüz bin üç milyon dört yüz ve bin altmış arasında değişen bir fiyata satın alınabilir. maliyet toplam büyüklüklerine bağlıdır. Bu 36-46 metrekare olabilir. m. fiyat onbeş yirmi bir metrekare arasında değişen alana ve tesislerinde, bağlıdır.

gelince iki yatak odalı daireler, 57-71 metrekare toplam görüntüleri. M. Gerçek boyut - 31-36 metrekare. m. Bu konaklama yedi milyon 620.000 almamak daha dört milyondan biri yüz on bin mesafede yer almaktadır.

kompleksinde "Çiçek Şehir" Bir iki yatak odalı daire satın alabilirsiniz. Müşteriler planlama için çeşitli seçenekler sunulmaktadır. İki yatak odalı daireler toplam alanı 82 seksen dokuz metrekare aralığında olabilir. Aynı yaşam alanlarından az kırk dört, kırk sekiz metrekare işgal etti. m. ve fiyatı bu parametrelerin uygun olduğunu. Böylece, on milyon üç yüz yirmi bin yedi milyon altmış bin aralığında iki odalı dairelerin maliyeti.

"Çiçek Kent" Mytischi'ye içinde Emlak taksitle satın alınabilir. "Tasarruf Bankası" banka "UralSib" ve "MIA" dan ipotek onun önerdiği satın alma işlemine ilişkin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.