Haber ve ToplumÜnlüler

Kim Manners - dünya "X-Files" ve veren adam "Supernatural"

Bu yönetmen ve yapımcı, bugün biz olağanüstü mistik dizi görebilirsiniz. Yaptığı iş, türünde ikonik hale gelmiştir, bunlar farklı ülkelerden milyonlarca insan tarafından seviliyorsunuz, onlar eleştirmenleri için teşekkür ederiz. Kim Manners bize "X-Files" ve verdi "Supernatural". Ama onun diğer projeler dikkate değer yanı sıra biz de kesinlikle dokunmak biyografik gerçekler vardır.

Kim Manners: çocukluk ve aile

Gelecek yönetmeni ve yapımcı, sinema ile ilişkili kişilik bir ailede 13 Ocak 1951 tarihinde doğdu. Babası Sam Manners, ABD TV dizisinde tanınmış birçok çalıştı bir aktör ve ... ayrıca bir yapımcı oldu. Bu 80'lerde 70'lerde ve 'Breaking Away' 'de, 60'lı '5-O Bölümü'' in "Çıplak Şehir" ve "Route 66" kaldırıldı oydu. Sam Manners 90'ların sonu ve üç yıl oğlunu gömdü kadar çalışmaya devam etti.

Görgü ailesi üç çocuğu vardı ve hepsi film ile kaderlerini bağlamaya karar verdi. Kim erken yaşta üç olarak görünecek bir arzudur. Bu çocuk ilk şirketin otomobil modelleri biri "Chevrolet" adanmış, reklamlarında yer zamanlar. İlk başta Kim bir aktör olmayı planlıyordu ve onun rüya gerçekleşti söyledi.

Oyunculuk ilk ve birinci yönetmenlik çalışması

1970 yılında, Kim Manners bir filmde ilk rolünü oynadı. Onun Dzheffom Bridzhesom ile çalıştı hangi filmi "salonları öfke" oldu. filmlerde Daha roller Kim değildi: o bir müdür yardımcısı çalışmalarından çekti. Bu görevinde, film ve "Valdes ise" üzerinde çalıştı "çekirgeler." Bu "Charlie'nin Melekleri" ve yönetmen koltuğuna izledi.

örneğin "Jump Street, 21" olarak projelerde yapılan yönetmeni Kim Töre görevinde, "Uzay Yolu: Yeni Nesil,". "Mission Impossible", "Baywatch" Bu serideki Bireysel bölüm - Töre çalışması.

Kariyerinin en iyi iş

Onlar, hiç şüphesiz, "X-Files" 2002 1993 FOX yayınlandı idi. dizi Federal Araştırma Bürosu iki ajanlar, kendi çalışmaları ve doğaüstü toplantılar anlatıyor. Projede Görgü yazarlar Dzheyms Vong ve "Jump Street, 21" onunla çalıştığım Glen Morgan davet edildi. "X-Files" yönetmen tarafından o ikinci sezon çekimleri sırasında, 1994 yılında katıldı ve ardından her yıl bir kaç bölüm yayınlandı. Toplam tavırları srezhessiroval 50 serisi ve proje için rekor nazikti, ve kendisi için. Sonuç olarak, "X-Files" final bölümü Kim Manners götürün emanet edildi.

Üzerinde çalıştığım edildikten sonra "Supernatural". Bu hikaye Winchester kardeşler, Sam ve Dean, cesaretle kötülük ile savaşa girme. 2005 yılında başlayan çekim, başından beri, Kim Manners proje üzerinde çalışmış ve ona yaratıcı doğallıkla özel ruhunu getir.

Tanı ve ölüm nedeni

sezon 4 numaralı ilk serisinin çekimleri sırasında "Supernatural" Görgü o akciğer kanseri olduğunu öğrendik. Proje üzerindeki çalışmalar, ancak, o sürece o geldiğince devam etti, ancak 2009 yılında, Kim Manners vefat etti. O 25 Ocak Los Angeles'ta öldü.

Amerika aracılığıyla Sad haber yayıldı: Kim Manners öldü. Seri, hangi çalıştığı ve projeler hangi o sadece dolaylı bir ilişkisi vardı onların bölümlerde hafızasını onur için. Böylece, 4 mevsim "Supernatural" 15 serisi "Ölüm çıkartıyor" sözleriyle bitti başlıklı: "sezon Kim Töre anısına ithaf edilmiştir" Ve sonra bir yazıt vardı: "Biz gerçekten, Kim özlüyorum" dizi "Breaking Bad" da ona bir bölüm ayırdı. Bölüm 5 Sezon 2 sözlerle bitirdi: "Bizim arkadaşı Kim Manners." Hikaye yoluyla "Bad Breaking" Projenin ana karakteri de akciğer kanseri olduğunu dikkat çekicidir.

onların coşku ve iyi iman ile enfekte diğerleri inanılmaz enerjik, yaratıcı kişi olduğunu söyleyerek, bizzat Manners bilmek şanslı olanlar. aktör, yönetmen, yapımcı - Bu Kim Manners oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.