TeknolojininBağlantı

Tablet için Tarife Planı "My Beeline"

Pick up gerçekten mobil hizmetlerin kullanımı için yararlı tarife çok zordur. Gibi spesifik olarak faaliyet gösteren şirketler bu ve diğer özelliklere sahip farklı ürünler çok sayıda üretirler. Bazen neler olduğunu anlamak için, bu çok zordur.

Bu yazıda, aynı adı taşıyan operatör tarafından sağlanan tarife planı "My Beeline" analiz edin. İçinde onu nasıl yönetileceği seçenekleri, şartlarını yanı sıra, bu ve diğer paketleri birleştirerek olasılığını anlamaya çalışıyoruz.

konumlandırma

en bu tarife planının genel konsepti ile başlayalım. Belli hedefler abonelere olduğunu temin edecek şekilde kendi tarife mobil operatörlerin her kullanıcı bazı kategorilerdeki için öneriler geliştirmek sır değildir. Sadece internet veya çağrı yapmak üzere tasarlanmış olanlar üzerinde çalışmak için planlar vardır diyelim; "Herşey dahil" evrensel tarifeleri vardır. Belirli bir plan fonksiyonları hangi amaçla anlama, doğru kendin için onu almak için önemlidir.

Burada, örneğin, tarife planı "My Beeline" özel olarak görüşme yapmak için tasarlanmış. Bunu anlamak için, en azından gerçeği ile içindeki kullanıcı görüşmeler için olumlu koşullar alabilirsiniz ki. Bu ödeme özel şartları sağlayan ağ içinde iletişim için özellikle, birkaç dakika içinde geçerlidir. Yani dolaşım içinde aramalar için internet trafiği paketi, SMS veya ikramiye dakika hakkında herhangi bir bilgi içermiyor tarife planı "My Beeline" açıklamasını resmi sitesidir. sadece "iç" iletişim için mümkündür uygulayın.

ücret

planın şartlarına göre, abone düzenli aylık ücret ödemek zorundadır. faturalı üzerinde - ön ödemeli olarak ya da 210 ruble ayda - Böylece, tarife planı "My Beeline" 5 ruble günde (ayda 150) mal olacak. Bu ayrılık özü açıktır - işletme şirketi peşin hizmetler için ödeme müşterilerini teşvik eder. kullanıcı operatör hizmetleri sağlamak zorundadır sonra konuşmak için ödeme yapmak istiyorsa - neredeyse 60 ruble için ekstra ödemek zorunda kalacak.

lisans ücretinin formu gördüğünüz gibi, düzenli olarak kısmen ödeme gücü ve tek (aylık) ödeme uygulanmasını içerir. O elverişli olacak nasıl abone, istekli bağlıdır.

bölge içinde Aramalar

Yukarıda belirtildiği gibi, bu tarife ağı "Beeline" içinde iletişim için tasarlanmıştır. dakika belirli sayıda özel şarj orada olduğu - En azından bu ona bağlı abonelere hizmet ana seçenekler geliyor. Ücret koşulları, aslında, kullanıcı ön ödemeli veya faturalı faturalandırma sistemini sunulmaktadır bağlı olarak farklılık gösterir. Yani, daha önce ödeyenler ağ içindeki iletişim için (günlük) 100 dakika ücretsiz verilen. Abone "azarladı" Eğer daha - bu görüşmenin her ilave 60 saniye başına 2 ruble öder.

onlar ayda 3000 bedava dakika ile sağlandığını - sonradan ödeme yapmayı tercih edenler için tarife "My Beeline" vererek gelince. o ön ödemeli durumunda daha farklı görünse de - ama özü en kalır. Tek fark - paket ayda bir kez verilen ve kira değildir. Bu işe bu yüzden, "bir kerede tüm" kullanın.

Rusya'ya Aramalar

Bu bilgiler kendi bölgesi içinde iletişim kurmak isteyen kullanıcılar için geçerlidir. Bu nedenle, soru ortaya çıkıyor, tarife planının koşulları Rusya'nın başka yerine çağırmak isteyenler için "My Beeline" sağlar nelerdir?

Çok basit - Günde aynı 100 dakika (veya 3000 - Bir ay) aynı zamanda bölgenin dışında verişinde bulunacak! Bu muhtemelen ana (ve bariz) fayda oranıdır. Ülkenin diğer bölgelerinde çağrı planı olanlar da dahil olmak üzere ağ bekler abonelerine ile Serbest iletişim.

Bağlayın veya kesmek?

Rusya'da dolaşım içi ağda ilgileniyorsanız, sizin için bir plan, bu sipariş edilmelidir ki açıktır. çeşitli şekillerde hizmetine bir bağlantı için uygulanacak - bu çok basit olun. İlk - Bu orana bağlı kısa numara 3000 için bir çağrı. yazarak, sadece talimatları takip etmek gerekir - ve sistem paketi kullanmak niyetinizi kaydedecektir. Tabii bağlantı seçeneği, akılda (ön ödeme durumunda) maliyet için planın boyutuna para eşdeğer denge ihtiyacını tutun. sonradan ödeme yöntemi aracılığıyla söz konusu olduğunda, farklı bir numara kullanmalısınız - 0674010333. Ayrıca yukarıdaki yönteme, daha kolay bir seçenek var - Şirketin desteği uygulanacak. cep telefonu mağazaları aracılığıyla, web sitesinde ve telefonla oluştururlar ya Yine, bu yapılır.

aynı zamanda bu yöntemlerle üretilebilir devre dışı bırak seçeneği. İkincisi, yine uygulamak ve birçok ilde bulunan bir operatör veya iletişim salonları aracılığıyla olabilir 3014. bir arada - Öncelikle, ret kısa numara var.

uygunluk

"Benim Beeline" (Moskova) biz metinde biraz daha vermek hangi değerlendirmeleri tarifenin sağlamanın yanı sıra, bir kez daha dikkat etmek önemlidir. Bu operatör tarafından sağlanan başkalarıyla hizmet uyumluluğunu ilgilidir. Sonuçta, belirli fiyatlandırma koşulları açıkça hesaplanmış mantıklı. kullanıcı bunları işlemek (ve, örneğin, ağ içinde bir arama için elverişli ve bunun dışına çok ucuz aramalar için birden tarifeleri, bağlantı) ve bir muteksi oluşturur olamaz. tarife planları "Beeline" bir açıklaması olduğu her yerde onlara da belirtti. biz bu makalede tarif hizmet hakkında konuşmak Örneğin, bu ( "numaraları Sınırsız Beeline" veya "on-net indirim Sınırsız", "on-net Sınırsız") yanı sıra esasen benzer seçeneklerle birlikte kullanılamaz oranı ile "uzaktan Konuşmalar." En kısa sürede kullanıcı "My Beeline" bağlayan olarak, yukarıdaki tüm seçenekleri devre dışı bırakılır.

Tablet veya akıllı telefon?

Tüm planlar, çekirdek uzmanlık ek olarak, aynı zamanda daha uygun kullanılacak cihazın bağlı olarak birbirinden ayrılmış. Özellikle, tablet üzerinde hesaplanan İnternet trafiğinin, büyük bir paketi ile seçenekler vardır; veya tersine, evrensel tarifeler özellikle telefonlar için "biraz" aboneleri teklif. Biz tarife planı "My Beeline" bahsediyoruz varsa (günde 3 ruble maliyeti ya da 210 - bir ay, bir fark önemli değildir) - onun kullanım parçası olarak aramalar için dakika olduğuna dikkat edilmesi önemlidir. Açıkçası daha uygun konuşmalar, bir tablet bilgisayar daha bir mobil cihazı taşımak için. Bu duruma göre, kullanım tarife "My Beeline" tablet için çok uygun değildir. Rağmen tabii ki, arama yapmak için izin verir yüklü GSM modülü ile bilgisayar vardır. Bunun için, tabii ki, "Benim Beeline" bağlamak ve tarife edebilirsiniz.

Hayır, aslında, internet tablet için tarife planı "My Beeline" açıklamasını bulabilirsiniz. Görünüşe göre, daha önce bazı özel koşullar sunulan ayrı bir seçenek oldu. Ancak, daha detaylı bu konuyu inceledikten sonra, bunun iptal edildiğini görmek ve bugün aynı adla tek tarife plan var olabilir. Bizim bulgulara dayanarak, görünüşe göre, bu akıllı telefon için tasarlanmıştır.

yorumlar

Kullanıcıların yorumlarını gelince - bu ortaya çıktı, bunları bulmak çok kolay değildir. Nedeni basit - bir tarife planı "My Beeline" (Moskova) olmadığı gerçeğini yanında, izleme giderleri, aboneler için bağlı hizmetlerle hesap kontrolü ve çalışma için bir mobil sistemi de yoktur. Aslında, "Beeline" hizmet edenler için bu mobil terminal programı. Yani, ağ üzerinde iletişim kurmak için tasarlanmış küçük tarifeler üzerinde daha üzerinde internet daha isimlerine bilgiler.

Ancak, hatta biz bulabildiğim varsayarak sonucuna varabiliriz onların operatörün abonelerine konuşmak isteyenler için oldukça sadık bu planın koşulları. büyük bir artı kendi görevi sadece 150 ruble olduğunu. ücretsiz dakika böyle büyük paket için bir ay. sık sık "Beeline" diğer abonelere konuşur olanlar, bu hizmet çok yararlı olacaktır.

maliyet kontrol sistemi

Aynı adı konusunda ancak daha popüler bir ürün, bu konuda bir şey ile, ayrı bir yazı yazmak için bir neden olurdu birçok bilgi, boyayabilirsiniz. İlk olarak, uygulama birçok avantajı vardır. Bu hareketlilik uzaktan kullandığınız hizmetlerle ve hangi sıklıkta şartları dahilinde, hesabınızın durumunu izlemek için. İkinci olarak, sistem ile çalışma ücretsizdir - tüm uygulama hizmetleri aboneye herhangi bir ek maliyet olmadan sunulmaktadır. Önemli olan - arzu sistemine bağlanmak için. Üçüncü olarak, programın "My Beeline" kullanımı önemli ölçüde tasarruf sağlar. Bununla beraber, örneğin, şu anda hesabına sahip maliyetlerin ne tür danışmanları ve şirketin diğer çalışanları yardımı olmadan bilmek yapabilirsiniz.

çoğu kez olduğu gibi Aslında, kullanıcıların telefon numarasına "askıda kalır" olduğunu bilmiyorum. Birisi sadece bu hiç önem vermez ve ilgili fonun nerede bazı gerçekten bilmiyorum. Bizim tarife planı ile aynı ada sahip açıklanan bu çok etkili bir araç, ile ilgili olarak, bu makalenin nesnedir. Bu nedenle, biz de bunları kullanmak için önerilir.

bulgular

Ve ücret "Benim Beeline" hakkında genellikle kendi ağında konuşur olanlar için büyük bir yardım olacağını kaydetti edilebilir. nispeten düşük maliyetle için, dahil konuşmalar için büyük fırsatlar sunar - bölgenin "ev" dışında. Ancak, akılda gerektiğini başka bir sistem tarafından yapılan (örneğin çağrılara "yabancı" sayılar gibi) diğer hizmet şarj - Eğer bir "ortak" tarife planı var ve hangi şartlarda onun için geçerli olmadığına bağlı. Sonuçta, o diğer operatörleri ile konuşmak her dakika için ödeme fiyat belirleyecektir.

içi iletişim "My Beeline" den daha iyi bir seçenek için, pek bulabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.