Spor ve SağlıkKilo kaybı

Svetlana Permyakova Diyet: yıldızlı Sırları

ünlü kişilerin (tiyatro ve sinema oyuncuları, müzisyenler ve diğer kültürel işçiler), her zaman dikkat çekiyor zaman kilo verin. Aşırı kilo ile ayrılık süreci hızlı ve kolay geçti gibi görünüyor ve böyle bir arzu uyumu bulmak mümkün olduğunca çabuk onların harika amacıyla yol ve olduğunu.

Bilindiği Bu kadınlardan biri Svetlana Permyakova dönüştürür. Diyet geçen KVN yıldızlı ve şimdi popüler aktris bir şey değildir dengeli beslenme.

aktris o tamamen diyet ekmek, şekerli gıdalar ve düzenli masaj uygulamaları elimine itiraf etti.

Svetlana Permyakova diyet gün ve sıcak baharat ve tuz sınırı boyunca sağlıklı atıştırmalıklar içerir. Sonuncunun bir aşırı şişme ile sonuçlanan, vücutta su tutma kışkırtır bilinmektedir.

Ayrıca, aktris, çeşitli turşu hariç füme ve sadece buğulanmış yeme, kızarmış gıdalar etti.

yıldızlı dönüşümde önemli bir rol oynamıştır ve doğru beslenme. Svetlana tamamen geç akşam yemeği ve sabah ona ana öğün terk etti. o doğa "lark" gereğidir, çünkü oyuncu için büyük bir anlaşma değil.

Diyet Svetlana Permyakova tüketilen yiyecek sınırlı miktarda da başarı sayesinde vardı. Maddi sonuçlar sadece gıda zamanki kısmını azaltarak görülebilir.

Günde en az 1,5 litre - etkin kilo kaybı için önemli bir koşul rejimi içme normalleştirmek etmektir. Taze meyve suları, maden suyu olabilir, ama tatlı içeceklerden mağaza kaçınılmalıdır. yeterli miktarda sıvı alımı zararlı maddeler ve atık vücut temizlemek yardımcı olur.

Dengeli bir kahvaltı - Svetlana Permyakova diyet kadar etkili olduğu sayede başka önkoşul. Sabah yemek sırasında Çünkü vücut sağlıklı ve iyi bir ruh için maksimum enerji almak zorunda. Ayrıca spontan "kötü" atıştırmalıklar kurtaracak besleyici bir kahvaltı.

Sindirim sistemi dahil tüm iç sistemlerin doğru çalışmasını, düzeltilmiş hangi komple kalanı ayrılmaz bir parçası, iyi bir gece uykusu.

Cildin elastikiyetini kilo ve korunmasında büyük bir yardım favori aktris masaj oldu. Hidro masaj ve el masajı istenilen uyumu bulmak için değil, aynı zamanda sık sık hızlı kilo kaybı görünür cilt (gevşeklik çatlaklar) ile olası problemlerin önüne geçmek sadece Svetlana yardımcı oldu.

Ayrıca, ben aktris, sağlıklı zayıflama temel egzersiz yapmadan imkansızdır eminim. Sen eğitim sürecine dahil olan tüm kas grupları için egzersizler bir dizi seçmeliyim ve çalışmalar kendileri Görüş psikolojik açıdan rahat. Herkes düzenli spor salonuna gitmek arzusu, zaman ve fırsat vardır, ama evde basit egzersizler her yapabilirsiniz. , Merdiven çıkma ev temizliği ve tonda kasları tutabilir yiyecek gidecek gibi bile böyle görünüşte sıradan şeyler.

Gördüğünüz gibi, diyet Svetlana Permyakova sağlıklı beslenme temel ilkelerine dayanan. aktris göre, her kadının kendi idealini elde edebilirsiniz. Bunu yapmak için, diyet ayarlamak ve fiziksel aktivite ve öz bakım için biraz zaman alabilir. Fotoğraflar ince Svetlana Permyakova onun seçtiği yolun doğruluğu konusunda bizi ikna yetiştirilen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.