SeyahatSeyahat İpuçları

Moskova'da Gece: nereye kız ile gitmek için?

Moskova - renkler ve ışıklarla dolu büyük ölçekli başkenti. Rahatlatıcı veya tatil amaçlı seyahat edenler için bir yer bulmak oldukça kolaydır yoktur. Biz gün ve konuşursak akşam yürüyüşleri, tüm az ya da çok açık. daha sonra eğlence gelince, çok açık soru: "Nerede bir kızla Moskova'da gece gitmek için?". Gerçekten de, bilinen nedenlerle, bu dönemde, pek çok okul kapandı. Eğer Romantiksin ve ikinci yarının hayal yakalamak istiyorsanız, gece senin için bir engel olmamalı, daha doğrusu, tam tersine, bu kadınların kalbine mücadelesinde gerçek bir müttefiktir. Peki Moskova'da gece geçirebilirsiniz? Nereye Gitmeli? Şimdi anlayacaktır.

Sinema "October"

Bu sinema ziyareti boyunca güzel bir yürüyüş eğer büyük olacak. Şehir çeşitli türlerde filmler göstermek yeterli sinemalar olduğunu. En popüler tiyatro biri "Ekim" denir. Bu Moskova'da gece geçirebilirsiniz yerdir. Nereye Gitmeli? Tabii ki, olmayan bir durağı. Rahat salon ve taze içecekler unutulmaz deneyimleri çok verecektir.

Aslında bu tiyatroda gece geç başlayan ve sabah saat altıda biten gece oturumları ziyaret etmek mümkün olacak olmasıdır. Bugüne kadar sinema "Ekim" ülkedeki multicomplex büyük isim kazanç. Merkezde Eğer konaklama için binden fazla yerlerdir 11 oda, hesapladınız. Bu üzerinde "Ekim" dir Novy Arbat.

aşıklar sokak

Diğer şeylerin, kurumların çeşitliliği arasında ilgili seçeneği gece şehre rahatsız yürüyüşler kalır.

Moskova'da geceleri nereye düşüncesi ufak utanç düşünüyorsanız, Kızıl Meydan yakınlarında yer alır Lovers Avenue, geç bir buluşma için ideal bir seçenek olacaktır. düğün Binlerce çıtçıtlı festooned, ağaçlar şeklinde burada bir mutluluk parçası bırakmış - Aşkın güçlü sembolü.

Renkli sarma yolları, yaz aylarında yeşillik ile dolaşık ve kış aylarında kar bir battaniye sarılmış, gecenin unutulmaz gezisi için büyük bir katkı olacaktır.

Pushkinskaya set

Yaz ve Moskova emrinde bütün gece ise, nereye bayan ile gitmek? seçenekler çoktur. Akşam yürüyüşleri temasını devam ederek Pushkinskaya Seddi'ni göz ardı edemeyiz. Bu Novoandreevsky Sıkıcı bahçe geçiyor köprünün yakınında Moskova Nehri'nin sağ kıyısında kaynaklanır. başlar mesire Tamamlanan Central Park Gorky. Gece ışıkları ve dalgalar patlamaları sesi uzun seçtiğiniz birinin kalbinde kalır ve gemilerin geçmiş yelken size sıcak huzur gürültü verecektir. Güzellik ve sürme sevincini esinlenerek yolculuğun münhasır sonu olacak.

"Müzeler Gecesi"

ve gece ay ışığı altında yürürse tutkunuz yeterli olmaz, festivalin "Müzeler Gecesi" eğitim ve kentin kültürel hayatına dair bilgisi için idealdir. Böyle bir etkinlik için, tabii ki, sadece bir gün verilecektir etkinliğe olarak önceden hazırlamak gerekir.

Gerçek bir günaha Moskova'da bir kültür gece olmak. Nerede gitmek ve ne görmek? Bu size kalmış. Bu olayın güzelliği bir gece kapıları dünyadan ünlü küçük kişisel birçok Moskova müze ve sergiler açmak olmasıdır. Tüm sanat bir süre için geçerli olacak bir kerede olduğunu. Katılımcıların listesi yüzden fazla müze bulunuyor. Bu eşsiz olay resimleri ve sergiler şeklinde sadece sanatı bir araya getiren, aynı zamanda tiyatro, müzik ve edebiyat dünyasında yeni kapılar açıyor. Galeriler, müzik tiyatro, yaratıcı sendikalar ve dikkat ne birçoğu. Bu olay her yıl her zaman ülkenin her yerinden binlerce ziyaretçiyi çeken o kadar popüler. Moskova'da bir serbest gecenin açısından varsa değilse, nerede şehir tarafından üstlenilen özgün eylem üzerine gitmek. Bu büyük ve gerçekten unutulmaz etkinlik olacak.

"Olimpiya" kulüp

Moskova'da geceleri nereye gidebilir? nişanlının rekreasyon daha hareketli formlarını tercih ederse, sürücüyü yaşamaya ve duygusal yüksek tecrübe, ardından kulüp "Olimpiya" ziyaret etmek istiyor. Gece paintball uzun ziyaretçilerin yüzbinlerce sempatisini kazandı. "Olimpiya" adlı Club'da da gece çatışmaları tutan gibi eşsiz bir fırsattır.

Keskin ve canlı hisler senin kız takdir - her durumda onu kayıtsız kalmayacağız. Bir yandan, diğeriyle, yaktı - karanlık oyun alanları içine daldı. Paintball sadece tecrübeli oyuncular, ancak sadece aşıklar olduğunu. Organizatörler savaşlar için senaryolar büyük bir seçim var. Ve yılın herhangi bir zamanında kulübünü ziyaret fırsatı oyunun kolaylık belirleyici faktör olacaktır. Böyle eğlence ziyaret ettikten sonra Moskova'da geceleri nereye sorusuna konusunda şüpheler kalmamalıdır. Sadece toplama adrenalin beklentisiyle, tam tersine, karanlıkta, yangın ve korkunç hışırtı sizin güçlü kolu bulur arasında kırılgan kız çalışırken korku ölüyor, ya da ne kadar hayal. Bir sıkılmış olmayacak kesin olarak söyleyebiliriz. O gün o uzun süre hatırlar.

rasathane

Birçok eğlence seçenekleri ve çeşitlilik arasında tüm örnekler Moskova'da büyülü gece geçirmek için mükemmel değildir olabilir. Nerede yürüyüşe emin yüzde yüz olumlu sonuç olmak gitmek için? Gözlemevi Gorki Park mükemmel büyüleyici yürüyüşler için planına uyacaktır. Burada ayın gizemli bir parlaklık keyfini çıkarabilir. rasathane sadece çiftler için bir gece ziyaret için eşsiz bir fırsat tanıttı gerçeği. Kılavuzlar güneş sistemi ve insanların gözetimi altında gece gökyüzünde yanacaktır yıldızlı büyük bir kalabalıkla ilgili söyleyecektir. Bu hizmet haftada üç kez kullanılabilir ve bütün bu gereklidir - önceden arayıp uygulamayı bırakmaktır.

Sonuç

Şimdi bunun kızla gitmek için Moskova'da gece geçirmek mümkündür standları ve hangi yerlerde oldukça uymayan anlamak. Sonunda, kesinlikle önemli değil, bu karanlık sokaklarında pahalı bir gece kulübünde ya da olağan bir yürüyüş, ana şey - civarında olduğu. yıldızlı gökyüzü ya da mesire ne hislerin hakkında senden iyi söylemeyeceğim beri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.