ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Aerofrityurnitsa: yağ olmadan sevdiğiniz yemekleri hazırlamak

Herkes, doğru beslenme bile sıkı takipçileri, bazen kendinizi güzel bir şey yapmak ve kısa bir süre için en azından benimsenen ilkelere uzaklaşmak istiyorum. Ve, örneğin, kendini "zararlı" gıda davranın. Ve daha zararlı ne olabilir kızartması! Ama çok farklı bir durum, modern fritöz olduğunu. ve yağ olmadan sevdiğiniz yemeği pişirebilirsiniz ve sadece sağlıklı bir gıda oluşturmak gibi, tehlikeli bir gıda çevirmek yoktur.

Açıklama aerofrityurnitsy

Bilindiği gibi, bu fritöz kap olup ayçiçeği yağı bol miktarda kızarmış patates içinde. Bu iki buçuk litre bir sürü gerekebilir. Ayrıca, pişirme sonrasında tankı kendini yıkamak zordur. Ama elektrikle çalışan bu tür birimlerin dönemi, hızla sona erdi. Bugün, en lezzetli yemek hangi yeni teknik cihazlar vardır , patates kızartması yağ kullanmadan neredeyse ile. Bazı birimlerde, bu patates kilogram başına gerekebilir tek kaşık olduğunu. bunu gerektirmediğinden petrol pişirme ürünlerinde olmadan tüm fritöz vardır. Bu harcanan biraz zaman, gıda sağlıklı ve lezzetli olmasını sağlar. Böylece, tavuk hazırlanmasında az on üç dakika sürer.

Aerofrityurnitsy Modern cihaz normalden farklıdır. ürünler için bir son nesil cihazını andıran ızgara paketi sağlamaktadır. Fakat yeni cihazda yağ kapasitesi kızartma için değil. Bu pişirmeden önce patates eklemek petrolün sadece bir kaşık alır. Sepet enstrüman monte. Bir zamanlayıcı iki yüz seksen derece aralığında değişebilir arzu edilen sıcaklığa ayarlanır. Çalışma sırasında aerofrityurnitsy fanının sayesinde hangi bitmiş ürünün vasıtasıyla sıcak hava dolaşımı sağlanır. Bir üst monte ızgara, kendi sıcağında onları Browning. Fazla yağ özel bir tepsi içine akar ve patates kalmaz. Eğer bir fritöz, yağsız pişirme yemek varsa, hayal ve ürünlerin çeşitli özgün yemekler yardımıyla oluşturabilirsiniz. örnek, balık, et, sebze ve tavuk için. Hatta tatlılar için uygundur.

cihazla ilgili tüketici yorumları

aero fritöz vardı evde Tüketiciler, içinde pişmiş yiyecek çok lezzetli çıkıyor kaydetti. Cihaz sağlayan Rapid Air, teknolojisi ile donatılmış Özellikle eğer yemekler mükemmel hazırlar. o yarı bitmiş ürünlerden hazırlamak kolay olduğunu unutmayın. Tüketiciler bir fritöz pişirme sonra tat gösterdi çeşitli yemekler tarifleri paylaşır. Bu domuz ve sosis ve tavuk. petrol hazırlanan gıdalar olmadan fritöz, çok daha iyi görev ile başa belirtiyor olsa sonuçların bazıları Aerogrill ile karşılaştırılır. Of olumsuz yorumlar cihazı çalışma sırasında büyük boyutu ve gürültünün yüksek fiyat kaydedilmemiştir. Ama bütün bu is kompanse tarafından kaliteli ve faydası hazırlanmış ürünler o. cihazda denedim Tüketiciler, sevinçle esasa hakkında konuşmak. Çünkü şimdi onlar do henüz hiç harcamalarından yemeklik yağ litre, ürün is iyi yapmaktan ve en aynı zamanda, onlar do değil sağlıksız özellikleri, örneğin patates kızartması, pişmiş bir fritöz önceki nesil.

Cihaz aero fritözü analiz, bu konuda yorum, aşağıdaki not edebilirsiniz. Bu birim - Mutfakta ve ülkedeki gerekli bir şey! Işletmek kolaydır. Çocuklar bile alet ile baş ve sadece o pişirmek değil, aynı zamanda gıda tekrar edebilir. Bu yemekler faydalı ve lezzetli üretilen, pişirmek için çok zaman gerektirmez, deneme ve fritöz yardımıyla onların uygulanması için yeni tarifler oluşturmak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.