Haber ve ToplumDoğa

Suyun Pürüzsüz yüzey - gökyüzünde bir ayna görüntüsü

Su ... Kutsal göre, tabii ki, insanlar gezegenimizin toprak, bitkiler, hayvanlar yaratılmadan önce oldu hangi bir şey ve. Bugün, dünya yüzeyinin en kapsar ve hayati sıvı olarak kabul edilir. Gerçekten inanılmaz bir doğal olgudur. Bu donmuş buz sıvı ve buhardan agregasyon durumlarının çeşitli sunar. ondan çay yapmak ve yelken gemi onun büyük expanses. Bu gerçekten benzersiz bir maddedir.

su yüzeyi nedir?

rüzgar olmadığında Bazen, denizler, nehirler ve okyanuslarda su bir ayna benzer böylece düzgündür. Bunun nedeni tamamlanmadan sakin pratikte ışığı absorbe yoktur ışığı yansıtan parçacıklar, milyarlarca teşekkül etmesi etmektir. kişi bir ayna gibi su yüzeyinde yansımasını izleme fırsatını vardır nedeni budur.

Su - Yeryüzündeki vazgeçilmez malzemesi

Rusya'da, yaklaşık 30 000 rezervuarlar ve 2.000.000 göller vardır. su yüzeyi sadece harika dekorasyon değil, aynı zamanda insanlarda dahil olmak üzere birçok canlılar için yaşamın kaynağıdır.

Adam sadece içmek için su kullanır. Bu yaygın ticari amaçlar için kullanılır. göletler ülkenin topraklarında bulunan dengesiz, böylece diğerleri en temel talebi karşılamak için önemli çabalar yapmak zorunda iken bazı alanlarda, fazla kullanıyoruz.

Sessiz suyun olağanüstü güzelliği

Ne olursa olsun çoğu kesin olarak söyleyebiliriz uzak veya suda yaşayan birisi, yakın olsun su yüzeyinde olduğunu - Bir kayıtsız kalamaz eşsiz doğa harikası. Sakin deniz sıklıkla denizciler açısından büyük yararları. o tehlikeyi görmek için kıyıya yaklaşan ya da zaman göz önünde bulundurulması gereken en uygunu olabilir iken oldu. Bu kesinlikle en iyi ve yüzme için en güvenilir yoldur. Su sakin, çoğu zaman, deniz, yunuslar görebilirsiniz. Onlar şafakta sabah görülebilir main yüzüyor. Su yüzeyinde inanılmaktadır - bu gölet hayatı ve sualtı dünyasını gözlemlemek için şeffaf cam gibi. Kum ve yosun balık ve yengeç ömrünü izlerken karışmaz. Su berrak ve deniz sakin hakim, biz metrelerce derinlikte olan deniz yaşamının yaşamı gözlemleyebilirsiniz.

Nehrin su yüzeyi olan İdeal küçük tekne hareketini teşvik etmektedir. Sakin su üzerinde keyifli ve romantik bir toplantı yürüyüşleri için bu uygundur. Güneş battığında, bunun tam anlamıyla suya batırılır görünüyor ve onun parlak turuncu ateşle onu yakar. deli gibi Nehri ve bir yangın kıyıya ulaşmak üzere olduğunu görünüyor.

Sakin - deniz yaşamını gözlemlemek için prekrastno zaman

su gibi bir durum genellikle rüzgar olmaması kaynaklanmaktadır. Güzel su yüzeyi tamamen göksel bulutlar tüm renkleri yansıtabilir. Bazen fotoğraflar biter ve gök nehir genişlik nerede başladığını ayırt etmek zordur. Su üzerinde sakin tamamlayın - bu güzel, ama aynı zamanda çok pratik değil sadece bu.

o bu balıkları ısırmaya en iyisi sessiz sakin havalarda olduğu varsayılmıştır çünkü Balıkçılar, bu kez seviyorum. Böylesi anlarda, bu yüzeye yakın yüzüyor ve çok iyi kıyıdan görebilir.

Su yüzeyi - bu gerçekten insanları zevk için şanslı bir doğa harika bir olgudur. Sakin havalarda nehir üzerinde gündoğumu - sadece hayatın romantizm olabilir en iyi şeylerden biridir. Sabah sis, bulutlar nehirde yansıyan ve güçlü bir fincan kahve ... Belki de bu hayal edebileceğiniz gün, en iyi başlangıçtır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.