OtomobilArabalar

SUV Kaplan: Bir kararname Çekiç değil

Arabanın doğum ilginç hikayesi. Bu vesileyle, bu masalı diye Araplara veya onların tekniğinin fiyat Amerikalılarla kabul veya onlara baskı uygulamaya çalıştığını gelişimini emrettiğini gider. Her durumda, farklı SUV GAZ Kaplan prototip geliştirdi sözleşme kapsamında vücudun türleri ve müşteriye gösterilmiştir. Ancak, Araplar ile müzakerelerde Amerikalıların olmadığını fiyatı düştü, ya Araplar fikirlerini değiştirdiler ama anlaşma bozuldu.

Bu görüşmeler ve karanlık entrikalarına sonucunda, tam boyutlu derhal Rus gizli servisleri ve İçişleri Bakanlığının dikkat çekti SUV Kaplan, yoktu. araba onun inşaat kullanılmış veya BTR-80 parçaları edilmiştir yılında üretime hazır hale geldi. Güçlü çerçevenin temelinde, hangi tüm düğümlerin monte edilir. koruma beşinci sınıf için zırhlı ordu için yapılan Vücut, bu makineli tüfek mermi dayanabilir.

zırhlı sürümüne ek olarak, Kaplan SUV yapılmış ve konvansiyonel kaporta ile sivil sürümlerinde. Ancak, ilk etapta, askeri isteklerini yerine getirmek, sivil arabalar süresiz beklemek zorunda. Ama bu bile bu eşsiz otomobilin sahibi olmak isteyen durmuyor. Dört tekerlekten çekiş, çapraz aks samoblokiruemye diferansiyeller (ön ve - Bu onun donanımları tam bir liste değildir arka aks), kilitlenebilir bir orta diferansiyel, redüksiyon dişlisi, tekerlek azaltıcı maddeler ile razdatka.

Ve bu sahibine Tiger SUV için sunduğu tüm bu değil. onun kadar küçük ağırlığı, onun boş ağırlık 6100 kg rağmen, araba çok çevik ve saatte yüz kırk kilometre kadar hız kapasitesi bulunmaktadır. Güç 205 hp Bu turbo ile bir dizel motor sağlar, ya da beş vitesli otomatik şanzıman tamamlandığında veya bir kontrol altı SCP, kolaylığı GUR verir.

Zemin boşluğu - 400 mm, dört çeker ve bir kilit sürücü yolun dert ve hatta ford 1.2 metre bir engel olmayacak, herhangi bir yöne gitmek zorunda değil sağlar. Bağımsız süspansiyon engeller araba neredeyse fark etmez ve süspansiyon kırmaya böylece mükemmel yol tutuş sağlar, bunun tabii ki, 30 cm, aracın tüm ağırlığı 30 mm bir alçalma süspansiyon neden Çok denemek için gereklidir. önünde iki kişi dokuz yolcu kapasiteli kabinde yer almaktadır. Makine 1500kg yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Bu olursa olsun iyi Kaplan SUV, bunun için fiyat iyidir ne kadar sadece bu. O şimdi 60 bin dolar olarak belirlendi. Biz sadece bir gün bu araba özel kuvvetleri için değil, aynı zamanda yeni yerler keşfetmek için böyle bir makinenin kapasitesine sahip sıradan balıkçılar ve turistler için değil sadece, daha erişilebilir hale gelecektir umut ediyoruz.

Ne olursa olsun GAZ ile Suudi sözleşme değerlendirmek, artı biz Tiger SUV olduğunu varsayabiliriz - araba, yabancı araçların biraz maç hangi ile mükemmel off-road performansı vardır. Ve en önemlisi, onun hikayesi bitmedi, bu gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.