OtomobilArabalar

Mercedes GL 400: özellikler, yorumlar

"Mercedes" GL 400 - dünyaca ünlü Stuttgart grubunun oluşturulması uzun süre çalışmış olan bir araba. Her tam bir crossover saygı sonuç güçlüydü. O iyi görünüyor, yedi kişi kapasiteli rahat bir salon, çevreleyen gövdeyi ve mükemmel teknik özelliklere sahiptir. Ve bu daha söylemeliyim.

dış

Bu gerçek bir crossover - bir araba "Mercedes" GL 400 şeklinde tüm öğeler açıkça olun. Ilk şey göz güzel, büyük baş optiği yakalar. Bu arabanın önüne ana dekorasyon olduğunu. Özellikle farların üst tamamlayan LED şeritlerin ilgi gördü. İlginç bir şekilde görünen ve yanlış radyatör ızgarası, bir yamuk şeklinde yapılmış ve krom ile kaplanmış, iki çapraz kirişlerin ile donatılmıştır. Merkezli Alman şirketi firması amblemi flaunts. Gündüz farları tasarımcıları normalden biraz daha yüksek yerleştirmek karar verdi. araba "Mercedes" GL tarafından 400 tanesi tarafında bulunan hava girişleri bulunur.

Ön tampon gerçekten çekici. Onun geliştiriciler hava deliklerini ve aerodinamik parçaları ekledik. Bu arada, özel bir ızgara ile kaplıdır. Alt difüzör alüminyumdan imal edilmiştir. Ve bu işlevsel değil aynı zamanda dekoratif unsur ibaret değildir. arabanın tavan düz ve uzundur. Ama en cazip büyük tekerlek kutusu, genellikle sadece SUV övünülebilecek. sürücülerin ve yolcuların hem de - Yine bu model adımı vardır. Büyük ölçüde iç erişimi kolaylaştırır. Aynı zamanda vücudun tüm uzunluğu krom yapılmış raylar gösteriş olduğunu belirtmek gerekir. Dış aynalar üzerinde işaretlenmiş Torna.

arkadan görünüş

"Mercedes" GL 400 her tarafta iyidir. Bir önceki model ile kıyaslandığında, onun optik daha heyecanlı ve agresif hale gelmiştir. Bagaj kapısı büyüklüğü ile etkileyicidir. Buna ek olarak, bir elektronik sürücüsü ile donatılmıştır. Bir besleme bakış aerodinamik noktası ile sadece mükemmel bir düşünce olan dizilerin aldı. Tampon Büyüklüğü ile etkileyicidir. Yine de koruyucu arka işlevini yerine oluklu kanallar ve difüzör ilerlemektedir.

Tasarımcılar gerçekten büyük bir iş yaptı. Neredeyse önceki kuşağın temsilcileri gibi değildir, tamamen yeni bir araba oluşturduk. Hatta boyutları daha büyük hale gelir. Araç uzunluğu 5120 mm 'dir. genişlik - 2141 mm. Arabanın yüksek zamanında 1850 mm ulaşır ve dingil mesafesi 3075 mm dir.

iç Özellikler

Bu modelin "Mercedes" nin vücudunda öne çıkan bir yeri vardır. Bu onun fotoğrafına bakarak anlaşılabilir. Ve kabin ne olacak? O da harika. Dürüstlük, kemer sıkma, sağduyulu lüks - bu kelimeler aracın içini açıklayabileceğinizi. Her şey, rahat, fonksiyonel ve rahat. Buna ek olarak, inşa kalitesi üst düzeydedir. En küçük detay mükemmel milimetre adapte. Torpido ve orta konsol M sınıfı modelden alınmıştır. GL400 ile aynı platformun bu segmentin "Mercedes" nin gövdesinde. Bu yüzden iç ödünç karar verdi ve oldu.

ilk iş olsa göz çok fonksiyonlu 4 kollu direksiyon simidi yakalar. O sadece farkedilmeden gidemez ahşap ve deri ile dekore edilmiştir. Teknede bilgisayarın büyük ekranlı hoş ve bilgilendirici gösterge paneli. merkezinde konsol 11.4 inç ekran multimedya sistemi süslenmiş. Ve gövde ilgili kelimelerin bir çift. O 680 litre daha fazla olduğunu. İkinci ve üçüncü katlama hattı, birim 2300 litreye kadar artacaktır.

Seçenekler

Mercedes GL 400 zengin demetini sahiptir. Hatta standart ekipman etkileyici. 11.4 inç iklim kontrol ve multimedya ekranı vardır. Üçüncü satırda iniş kolaylaştırır Kolay Giriş, bir fonksiyonu da vardır. o açıldığında yolcuların geride yerlerini almaya için daha uygun olduğunu, böylece ikinci bit, ileriye taşınır. Ön ve orta sıraya Daha koltuk ısıtma işlevi vardır. Ve tüm koltuklar elektrikli var. bagaj kapağı üzerinde aynı şekilde.

Güvenlik Sistemleri ASR, ESP, ABS ve Ön kasa da standarttır. Hem de adaptif cruise control. ekipmanın başka bir ilgi belirleme sistemi, sürücünün yorgunluğu ve stabilizasyon güçlü crosswind aktive not edilebilir. Doğal olarak, taban Mercedes GL 400, yüksek kaliteli iç trim sahiptir. Ve hatta, çünkü her zaman olduğu gibi "Mercedes" in, bu konuda konuşmak gerekmez.

ek seçenekler

ücretli teklifler ve diğer ekipman seçenekleri. Örneğin, "Mercedes" GL 400 4MATIC yol işaretlerini izlemek için bir asistan alabilirsiniz. Daha için takip sistemini önerdi kör bölgeler. Zamanında frenleme için yardımcı olur Opsiyon yol işaretleri izleme, ayrıca eklenir. Gece görüş kamerası gibi. kullanışlı ekstra özellikler Daha aktif park yardımı, panoramik cam tavan ve elektrikli-gökyüzü kameraları kaydedilmiştir. Genel olarak, bu en kullanışlı seçeneklerdir. Doğal olarak, aynı zamanda elektrik gibi şeyler vardır. çünkü öyle Ama listesine dahil ve olması, böylece anlaşılabilir - "Mercedes".

maliyeti

4.5 milyon ruble - Eğer 400. Fiyatı küçük değil "Mercedes" GL için ödemek zorunda asgari miktardır bu, ama böyle bir aracın değer. maliyet sürümü ve motora bağlı olarak değişir. Ne kadar araba "Mercedes" GL 400 en güçlü versiyonu mal olacak? En pahalı motorla makinenin fiyatı 6.700.000 ruble olduğunu. Ancak, bir şey açıklamak gerekir. Bu, yukarıda adım üzerinde duran bir model GL 400 ve GL 500 değildir. motorlar Bütün farkı. 3,0 litre hacminde AT GL 400 o 333 beygir gücünde, At. Olarak GL 500, sırayla, 4.7 litre motor 435 beygir gücü üretir. "Dört" Ancak daha ekonomik. Yolda - debisi şehir ve 8.3 yakıt 11.8 litre idi. Ve "beşyüzüncü" bu rakamlar 14.8 ve 9.6 litre sırasıyla.

karakteristikleri

Bu tema başka önemli bir parçasıdır. araba "Mercedes" GL 400 özellikleri çok etkileyici ve bu SUV ne olmalıdır. Makine saatte 240 kilometrelik bir maksimum hız sağlayan V6 tipi motor. "Yüzlerce" diye 6,7 saniye ulaşır. Bu araba dört çeker olduğunu. motor 7 ileri vitesli otomatik şanzıman ile birlikte çalışır. Ön, arka bağımsız monte çok noktadan bağlantılı süspansiyon. Frenler - diskli, havalandırmalı. Aracın boş ağırlığı 2425 kg'dır. Dönüş çapı - 12,4 metre. Daha önce belirtildiği gibi arabanın tüketimi çok ekonomiktir çünkü yakıt tankı, uzun süre yeter benzin, 100 litre dökmek olabilir.

Ve bu arabanın sahipleri ne? Bu makine gibi fazla. Ama bazı cazip görünmüyor. Özellikle, yetişkin kadınlarda. Birçok kadın için çok büyük. En sürücüler rütbe rağmen bir avantajdır. Hatta arkasından bu "Mercedes" boşluğu çok içinde. Dinamik ve hızlı sürüş hayranları lütfen Daha geçit emin olun. Evet, kendisi bazen, böyle olmaz binmek ruhunu yakalamak gibi görünüyor, bu yüzden de çok boyutlu olarak görünüyor. Ama bu böyle değildir. Yönetim, bu arada, idealdir - tekerleğin her harekete kulak araba. Fren yaparken Ve çok fazla sahipleri söylemek pretensıonersi tetikledi. Genel olarak, artılar bu arabayı çok. Ana dezavantajı - oldukça büyük bir fiyat. Eğer kaliteli ve güvenilir bir crossover satın almak istiyorsanız, size "Mercedes" lehine bir seçim yapmak zorunda Ancak, şişirilmiş değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.