SeyahatSeyahat İpuçları

Ivankovo Rezervuar - favori tatil yerim

gururla Moskovalılar çağrı Ivankovskoe rezervuar, Moskova deniz, Konakovo kenti yakınlarında bulunan. Bu Moskova Kanalı'nın yapımı sırasında, 1937 yılında Moskova bölgenin harita üzerinde belirdi. Bu geniş toprakları sular altında. sel bölgesinde eski şehir ve birkaç köy Korchev edildi. Bugün, uzmanlar bunun nedeni hesaplamalarda bir hata olduğuna inanmak - Su beklenenden daha yüksek yükseldi.

bir hazne birikintisi soğutucu Konakovo Gres olarak kullanılan Ivankovskoe. Güç sıcak atık su sıfırlar.

Bugün Ivankovskoe Rezervuar su büyük organıdır, kıyı şeridi küçük koyları ile girintilendirilmiştir. Dinlenme Moskova işletmelerin yanı sıra balıkçılık ve spor tesisleri bulunmaktadır.

Moskova deniz - su büyük ve sıradışı bir vücut. Bu Moskova bölgenin bütün kuzey bölümünü kaplayan ve Tver ayırır. Dubna ve Konakovo - Ivankovo rezervuar kıyısında iki şehir vardır. bu yerlerin güzel doğa turistler, balıkçılar ve avcılar çekiyor.

evden uzakta gitmeden iyi bir dinlenme istiyorsanız, o zaman gitmek gerekir banliyölerde. Birçok güzel yerler vardır. Özellikle popüler tatil yakınında su rezervuarları - rahat plajları ve temiz hava ile güzel doğal alanları. En popüler ve en çok ziyaret tatil yerlerinden biri - belki de en güzel gölet alanı Ivankovo Rezervuar. Bu doğada dinlenmek isteyenler için gerçek bir cennettir. Ivankovo deposundaki kalan kıyısında daha kötü olacağından emin olun. Birçok zâviye ve farklı şirketlerin yatılı evler vardır.

"İskele" - bir rekreasyon üssünde daha yakından bakış. Tüm yıl boyunca rezervuar Ivakovskogo kıyısında çalışır ve Moskova Denizi ve adaların en saf ve bakımlı plaj misafirlerine mükemmel bir tatil sunuyor. Suyun üzerinde rahat bir yazlık yaşamak mümkün olacak. Bunu kendi kahvaltı, öğle veya akşam, kızartma barbekü yapmak mümkün olacak iyi donanımlı bir mutfak verilecektir sunmaktadır. Sen koruyucu ve gıda katkı maddeleri olmadan çevre dostu bir ülke ürünleri satın almak için eşsiz bir fırsat olacaktır.

Araban otopark yeri olacak ve otobüs veya trenle gelirseniz, güler yüzlü personeli karşılamak ve rekreasyon merkezine yönlendirecektir. günde 1500 ruble - Çift kişilik oda burada günlük 1000 ruble maliyeti ve çift "Lux".

Birisi rezervuar geri kalanı çok monoton olduğuna inanmaktadır, bu üsse "Jetty'e" in yapabilirsiniz. Eğer deniz, gökyüzü ve kuşlar yalnız olacak bir motor yat, üzerinde büyüleyici bir yolculuk sunar. Sen, taze, temiz ve berrak havada hissetmek yeni güçlerin acele hissedeceksiniz. tenha gevşeme Hayranları bir gezi alabilir ıssız adalar Moskova deniz ve Robizonami hissediyorum. Sen mantar, çilek toplamak ve muhteşem doğanın güzelliğinin tadını mümkün olacak.

Eğer Ivankovo Rezervuar gelirseniz - balıkçılık sizin için favori eğlence değil, aynı zamanda bir kumar rekabet değil sadece olabilir. Kısa bir süre için yeteneği yarışan balıkçılar onlarca gibi birçok balık yakalamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.