Entelektüel gelişimiAstroloji

Su At: oryantal burç 2017

doğu takvimde 2017 yılında Coming Yangın Horoz Yılıdır. Yıl, hem de onun karakter olarak, bu parlak ve hareketli olacağa benziyor. Nitekim, bu kuş daima değişimin habercisi olarak kabul edilmiştir. Horoz sinyalleri karanlığı yerini hafif geliyor demektir güneş, yükselen. Ama iyi değişiklikler kendileri tarafından, işe ihtiyacı gelmez. Çin Zodyak temsil oniki hayvanların her biri için, Horoz Yangın onun sürprizlere hazır.

Gelecek yılın sahibi enerjik insanları seviyorum. İnfantil ve tembel onu rahatsız. Azim, kararlılık ve kendine güven - Önümüzdeki yıl temel nitelikleri. Bu hedeflerine ulaşmak için güçlü bir enerji yararlanmak için harika bir zamandır. Aynı zevk insanlar, doğum günü Su At olduğu yılın sembolü burç?

At Yılı doğumlu insanların temel özellikleri

Yedinci Çin burç simgesi bir attır. 2014 yılında son kez o on iki yıl oluşan Zodyak döngüsünün metresi oldu. pek çok açıdan, At (1930, 1942, 1954, 1966,1978, 1990, 2002, 2014) Yılı doğumlu İnsanlar bu güzel hayvanlara benzer özelliklere sahiptir. Bunlar, aktif, cesur, özgürlük seven dost ve tutkulu. Ve ayrıca keskin bir zihin ve mükemmel bir mizah duygusu var. onların ana koz - Görünüm zamanda mükemmel, zarafet. İş hayatında, at vazgeçilmez ortağı o inanılmaz içgüdüsüne sahiptir ve diğerleri hatta bunun farkında değilken Tehlikenin farkında. Bu işaretin insanları seçilen hedefin doğruluğu konusunda emin değilseniz, bunu başarmak için, onlar uyku ve dinlenmeden çalışmaya hazırız. Bu iş her zaman parlak bir sonuçla ödüllendirilir.

Çin Zodyak Ancak At Yılı doğanlar yönetmek çok zor olduğu konusunda uyardı. Özellikle onlar özgürlük için doyumsuz arzu çünkü cezasız kullanmak mümkün değildir çünkü. At Yılı doğumlu İnsanlar genelde bencil ve çarpık, ama bu kendi cazibesi vardır. bastırılamaz enerjinin Kasırga mıknatıs gibi kendisine çeken bir karşı cinsi çeken, onlardan kaynaklanan. Gelecek yılın konağın ana özelliklerine benzer Hırslı ve enerjik bir karakter Atlar. Sonuç olarak, onların toplantı her alanda ve gayretlerinde zaferler için mükemmel bir fırsat sağlar.

Su At: 2017 falı

Horoz genel özellikleri ve birçok atlara benzer yollarla, ev sahibi elemanda, kuvvet harekete rağmen. Yangın güç yaşamın bütün alanlarında hakim olacak. Temizleme ve acımasız enerji kararlı adımlar ve hızlı bir tepki gerektirir. Su At, adından da anlaşılacağı üzere eleman, kendi konfor bölgesi bir yaşam ölçülen akış çıkmak zorunda kalacak. Ama bu sadece onu yararlanacaktır. As mantıklı ve akıllıca su elemanları temin Yangın Horoz en iyi seçenek seçmek için fırsat verecektir.

Takım çalışması - Bu yılın sloganı. Yangın Horoz yeni fikirler, hedefleri ve bunlarla ilişkili zorlukları kusmak olacaktır. Bu nedenle, gururlu, kendine güvenen ve kararlı at kendini olduğundan fazla iyi değil. İyi bir ekip olarak iyi sonuçlar daha kolay ulaşmak için. Bu bağlamda, Su At başarı şansına sahip olacaktır. Onun sıkı çalışma, azim, dostluk ve en önemlisi, iyi muhakeme hızla yılın sürekli değişen trendleri gezinmek için yardımcı olacaktır. Meslektaşlarım bilge ve adil lideri takdir edecektir ve takım desteği bile en güçlü için gereklidir. Bu taktik meyvesini verecek ve yılı çalışkan Atlar ikinci yarısında servetiyle ödüllendirilir.

Aşk ve aile ilişkileri

Bir yıl Su At doğumlu olduğunu söyleyebiliriz sevdalı Yangın Horoz gelen hoş sürprizler maksimum alırlar. Çekici, zarif ve esprili Atlar onun bakışları kaçmak olmaz. Hasat ve doğurganlık ile ilişkilidir Respectable çiftler Horoz, aile torun veya büyük torun tamamlanmasını sağlar. Genç atlar, bu yıl ilk aşkı memnun edebilir. Oyuncu ve renkli horoz, gerçek bir beyefendi gibi, en iyi niteliklerini ortaya çıkaracaktır. Hava anlamıyla sevgiyi süzülür.

sağlık

Enerji Önümüzdeki yıl zaten etkin atları kalabalıklaştıracağı edecektir. Kronik yorgunluk ve depresyon dönüşebilir ortada yıl dinç dörtnala başında ara vermeden başlayın. Bir zayıflık - karşıtları bu durum tembellik ya da daha kötüsü olarak kabul edilebilir. Bu nedenle, liderlik pozisyonlarını kaybetmemek için sırayla, hatırlamalıyız. Ne olursa olsun çabaları veya bu yıl gerekli, biz geri kalanı hakkında unutmamalıyız. Su at, tercihen bir hazne de, taze hava düzenli yürür kendi sağlığı iyileştirebilir. Bir spor ve su götürmez gerçeğini önümüzdeki yıl sağlıklı bir diyet hayati zorunluluk haline. sadece sağlıklı ve dayanıklı güçlü yangın elemanı ıslah sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.