SağlıkTıp

Açıklama, hizmetler, doktorlar, değerlendirme: geleneksel kadın hastalıkları ve aile hekimliği Merkezi

dünyaya bir bebeğin görünüm - ebeveynler için gerçek mutluluk. Birçok tesadüf çiftler hamileliğin ilk belirtisinde sadece olumlu geribildirim duyulabilir bir tıp merkezine gitmek için tercih ediyorum. Bu tür geleneksel kadın hastalıkları ve doğum Moskova Merkezidir.

merkezi hakkında bilgiler

Geleneksel kadın hastalıkları ve doğum Moskova merkezi - Türünün sadece bir tanesidir tıp kurumunun Rusya'da. İşte kadın sadece gelecek teslimat için hazırlamak olamaz, ama aynı zamanda gebeliği planlamak için. Önde gelen uzmanlar, gebeliğin 9 ay boyunca anne adayını izliyor. Buna ek olarak, bir çift yardım ve dünyaya bir bebek ortaya çıktıktan sonra sorabilirsiniz. Moskova Merkezi kaliteli pediatrik bakım uygulandı. uzmanların çalışmaları hakkında genç ebeveynlerin Yorumlar yalnızca olumlu duyabilir.

Hizmetler bir ücret karşılığında merkezinde verilmektedir. Yönetim hastalar memnun ve onların yakınları ve arkadaşlarına tıbbi tesis tavsiye gerçeği ilgileniyor. Bu nedenle, bakım yüksek düzeyde olduğuna dair bir kanıt gerçekleştirilir. Sağlıklı bir bebeğin doğum için özenle - Eğer eleştiriler personel, merkezin misyon düşünüyorsanız.

Birçok kadın kendi kız geleneksel ebelik merkezi öneriyoruz. büyük avantajı her bir hasta için bireysel bir yaklaşımdır. Bu durumda, dikkat hamile anne, aynı zamanda genel olarak çiftler için sadece ödenir. uzman dolayı hamile bir kadın kurmadan önce transfer hastalıklar gelecekteki anne hakkında daha fazla bilgi bulur. Her türlü bilgi, gebelik sırasında komplikasyon riskini en aza indirmek için önemlidir.

uzmanlar Etik Kodu - tıp kurumunun önemli bir karakteristiği. Geleneksel obstetrik Merkezi - her hastanın tıbbi personel adına özsaygıyı hisseden bir yer. Doktorların işi her kadının kendine has özelliklere sahip olmasından kaynaklanır. Bu fiziksel özellikleri değil, aynı zamanda kişilik özellikleri de içerir. Her uzman herkese ulaşmak mümkün kısmı psikolog, hatta en kaprisli hastadır.

uzmanların Yorumlar

tıp kurumunun Genel Müdürü Sadovaya Tamara Grigorevna olduğunu. Bu uzun deneyime sahip bir uzmandır. Kendi deneyimlerinden kadın büyük bir önemi gebelik sırasında hamile annenin bakımı ne olduğunu bilir. Tamara G. 1991 yılında uzmanlık "Ebelik ve Jinekoloji" in Moskova Devlet Pedagoji Üniversitesi'nden mezun. Fizyolojik emeğin yürütülmesinde uzmanlaşmış doktor. Eğer değerlendirme inanmak Ancak, Tamara G. defalarca acil ameliyat gerçekleştirilir.

merkezin Baş hekim Gavrilenko Aleksandr Sergeevich olduğunu. Uzman bir anne olmayı planlıyoruz kadınları kabul değil, aynı zamanda tıbbi yönden stratejik geliştirme yapan sadece. Büyük önem İskender'in görüşüne göre, bu kalıcı personel gelişimini sahiptir. İyi bir doktor düzenli olarak bilgilerini geliştirmek gerekir. Yorumlar Bu doktor bir avukat fizyolojik doğum olduğunu göstermektedir. Onun görüşüne göre cerrahi müdahale, - son çare.

Kadın Hastalıkları ve geleneksel tıbbın Merkezi hizmet büyük bir yelpazesi sunmaktadır. uzmanlar hakkında olumlu geribildirim bir sürü lider kursları duyulabilir "Yumuşak emek." Kızlar bilginin gerçekten doğmuş bebeğin oluşum sürecini hayatta daha kolay yardımcı söylüyorlar. Büyük önem homeopati tıp merkezine verilir. Eh hastalar Nazarova Veronika Anatolevne ve Mischenko Elena Borisovna üzerinde dile getirdi. Bu hekimler düzenli kurslar Ana homeopatiyi «düzenlemek."

Önümüzdeki hamilelik için hazırlıklar

Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için, gelecekteki anne hamilelik sırasında doğru yaşam tarzı sürdürmek önemlidir. Ama bu her zaman yeterli değildir. fetusun Birçok hastalığın anlayışına öncesinde ebeveynlerin davranışlarıyla ilgilidir. Hamilelik planlaması - Bebeğin doğum önemli bir aşamasını. Bebek sahibi planlıyoruz Çiftler, jinekoloğa öncesi istişare gitmek için değer. Ana uzmanlar tarafından incelenmiş ve bir dizi test geçmesi gerekecektir.

Geleneksel doğum (CTA) Merkezi - eylemleri uzmanları maksimum hasta konforu hedefleyen bir tıbbi kurum. test almak için karar Çiftler, uzun kuyruklar durmak gerekmez. Yorumlar bütün tedaviler sadece randevu ile olduğunu göstermektedir.

İlk kez geleneksel doğum Merkezleri Şirket tıbbi kartta genç bir çift. İşte anketler ve analizler tüm verileri uyuyor. Bu profesyoneller Herhangi bir tıbbi prosedürlerin fizibilitesi konusunda bir karar almak için izin verir. Hasta birkaç yıl içinde tekrar yardım istedi eğer veriler halinde saklanır. Bir harita üzerinde ellerini almak için kayıt defterinde pasaport verilerini çağırmalıdır.

Yaklaşan kadınlar gebelik için hazırlık olarak önemli bir adım tespit jinekolojik hastalıkların tedavisidir. Genellikle sıradan servikal erozyon erken dönemlerinde düşük yapma yol açar. Geleneksel kadın doğum (Moskova) Merkezi en kısa sürede sorunun kurtulur. Uzmanlar bu tür hastalıkların tedavisinde geniş deneyime sahip. İyi yorumlar bir sağlık kurumuna kullanılan tedavi radyo dalgası yöntemi üzerinde duyulabilir. erozyon az veya hiç ağrı ile mümkündür eleyin.

Doğum öncesi bakım

dokuz ay boyunca tutulan çocuk taşıyan kadın, izlemek. Özellikle dikkat kronik hastalıkların yanı sıra 40 yıldır adil seks hastalara verilir. Tek bir kartın kayıt hamile koymak zaman. Bu hastalık ve analizlerin sonuçları gösteriyor hakkında tüm bilgileri uyuyor. Bu da anne adayı oldu her yerde, mümkün olduğunca rahat teslimat sürecini sağlayan gelecekteki anneler için önemli bir belgedir - Uzmanlar bireysel kartları söylüyorlar. mümkün olduğunca bireysel kartlar her zaman gezileri almaya, onlarla taşımalıdır.

Günümüzde pek çok anne-sermaye geleneksel kadın hastalıkları ve aile hekimliği merkezinde tam kayıt yaptırabilecek tercih ederim. Yorumlar hasta doktor uyulması gereken seçme fırsatı sahip olduğunu göstermektedir. Eh böyle Samsonova Olga Aleksandrovna Petrova Julia V., Mustafina Anna Ilgizarovna, Manihino Larisa Viktorovna olarak uzmanları dile getirdi.

Bütün uzmanlar doğum fizyolojik bir şekilde geçmesi gerektiğine inanıyorlar. Çalışma - aşırı bir ölçüsüdür. o girişimi engellemek mümkün değildir, ve bir kadın sezaryen gösteriyorsa, hazırlık önceden gerçekleşir. Bu özel fiziksel egzersizler ve psikolojik eğitimleri kapsamaktadır.

doğum için hazırlık

Dersler geleneksel ebelik "Yumuşak emek" merkez özel dikkate değerdir. sağlık kurumları uzmanları kadınların bebek ile gelecekteki bir toplantıya hazırlanmak için izin veren özel bir program geliştirmiştir. Sınıflar egzersiz ve psikolojik ikisini de içerir. Her iki ebeveynin ruh hali çok önemlidir. eklem doğum planlanan, bu özellikle doğrudur.

Birçok iyi yorumlar İvanova İrina Vladimirovna üzerinde duyulabilir. Bu yılların deneyimi ile bir kadın doğum uzmanı olduğunu. 500'den fazla kadın tarafından ziyaret edilen Irina Dersleri "Yumuşak emek",. Bunların hepsi onun bebek ile toplantı için bekledi. Yeni anneler sınıfta öğretilir sağ tutum, komplikasyon olmadan doğurma yaşamaya izin söylüyorlar. Ayrıca kurslar Böyle Bartuli Violetta Alexandrovna, Bykova Natalya Sergeevna, Larionova Ekaterina Vladimirovna Petrova Julia V., Samsonova Olga Aleksandrovna olarak profesyoneliz. Katılmalı kursları kocası ile olabilir. Yapılacak tek şey - resepsiyonda ön kayıt etmektir.

Pozitif Değerlendirme çok, ayrıca ebeveynlik derslerin bilinci hakkında duyabiliyorum. " Özellikle yararlı sınıflar ilk doğan görünümünü bekliyoruz çiftler için olacaktır. Temel görevi - hayatlarında değişiklikler için ailenin psikolojik hazırlık. Büyük coşku kursları, özel sanat albümü katılmak zorunda olanlar içindir "Hamilelik Günlüğü." Dünya ailesinin nasıl algısını öğrenmek mümkün bir kadının örnek üzerinde. Geleneksel kadın doğum ve aile hekimliği OOO Merkezi genç çiftler görünümünü değiştirir. Hatta bebeğin doğumdan önce daha sorumlu hale gelir.

doğum

Tula geleneksel tıp ve doğum Merkezi Doğal doğum konularda düzenli toplantılar yapmaktadır. Sen numara 8 (495) 9885252 ücretsiz bir seminer için kayıt olabilirsiniz. Bebeğin beklentisiyle zaten kadınlar, biz seçilmiş doğum uzmanı ile sözleşme sonucuna varabiliriz. Ne zaman geleneksel ebelik merkezini ziyaret etmek? Misafir uzmanlar hamileliğin planlanması aşamasında temel bilgileri bilmek arzu edilir olduğunu göstermektedir.

Program "Doğal doğum" altında bir sözleşme yaparsınız olanlar konforlu tek doğum servisini sunuyor. Talep üzerine kocası veya diğer yakın akrabası olan yerleşim planlanabilir. daire Yenidoğan ile konforlu bir konaklama için gereken her şeye sahiptir. Bu yumuşak yatak, rekreasyon görevlileri, bir yenidoğan banyo ile rahat banyo için bir yerdir. Pencerelerde panjur günün herhangi bir saatinde analık kaliteli tatil izin sıkı.

Bu anne ve geleneksel ebelik yenidoğan merkezini rahatlatmak için her türlü çabayı. Hemen bir bebek doğmuş doktorun görünümünü sonra annenin karnına bebeği koyar emek gösterinin Yorumlar. Böylece olası bağışıklık sisteminin kırıntıları oluşturmak için gerekli ilk bağlantıyı kurmak.

homeopati

Hamilelik sırasında, birçok geleneksel ilaçlar anne adayını kontrendikedir. Tula geleneksel obstetrik Merkezi - homeopati ilkelerine bağlı bir yer. neredeyse zararsız doğal malzemelerle dayanmaktadır İlaçlar. Bununla birlikte, herhangi bir ilaç, minimum dozlar halinde kullanılır. Yani uzmanlar yan etkilerin gelişmesini önlemek başarmış. Sağlıklı beslenme ve orta derecede fiziksel aktivite kaydıyla, gebelik sırasında herhangi bir ilaç kullanmaya gerek neredeyse tamamen ortadan kaldırılmıştır. Aşırı durumlarda homeopati yardımına gelir.

Ne yazık ki, havadaki damlacıkları tarafından iletilen soğuk, zehirlenme veya enfeksiyon, sigorta zordur. stridently onların sağlığını izlemek anne adayı, aynı zamanda gelişebilir. Geleneksel kadın hastalıkları ve aile hekimliği Merkezi - Uzmanlar hamile bir kadın tedavi etmek yerine, biliyorum bir yer. terapist tıbbi kurum en güvenli homeopatik ilaçlar seçilmiş. fetüse zarar verme riski çok az. homeopatik ilaçlar yoluyla Hafif stimülasyon terapisi, hamile bir gastrointestinal sisteminde normalleştirmek için yardımcı olur, bağışıklık sistemini uyarır, genel olarak uyku ve ruh geliştirir.

pediatri

Doğum - hamileliğin doğal bir sonu. Aslında, zorluklar sadece başlıyor. Yaşamın ilk birkaç ay, kırıntılar ailesi için çok önemlidir. Yenidoğan normal bir ortamda yaşamaya adapte olmalıdır, ve kadınlar için uzun bir yol var doğum sonrası iyileşme. Kalite pediatrik bakım merkezi, geleneksel doğum ve aile tıp sunmaktadır.

Doktorlar doğumdan sonra bir yıl boyunca genç ailesini destekler. Birkaç yazılım seçeneği vardır. Evde bakım için bir sözleşme imzalayabilir. Bu durumda, çocuk doktoru belirtilen adrese aylık kırıntıları katılacak. Bir çocuk sıcaklığı veya diğer rahatsız edici belirtiler yükseltmek olacaksa, bir uzman çağırmak için gelecek.

bebek bir yıl olacaktır sonra, programın "özel doktoru" altında bir sözleşme imzalamak mümkündür. aile kırıntısı hastalık durumunda çocuk doktoru yardımıyla üzerinde sayabilir. cep telefonu istediği zaman kişisel hekime başvurun.

fiyatlandırma politikası

hizmeti bir ücret temelinde sağlanır. Yalnızca ilk istişare için ödemek zorunda değilsiniz. Fiyatlar hizmetlerin büyüklüğüne bağlıdır. En pahalı alış başhekimdir. bir ziyaret sırasında 4000 ruble ödemek zorunda kalacak. Eğer kapsamlı bir hizmet için bir sözleşme imzalamak durumunda tasarruf mümkün olacak. Hamileliğin temel programının maliyeti 25000 ruble olduğunu. Eğer uzmanlar ziyaret etmek gerekiyorsa, fazladan ödemek zorunda. Terapist Kabul 1500 ruble mal olur. Program destek aileleri - 30,000 ruble (Burada acil bir ameliyat olasılığını dahil).

Bireysel dikkat, doğum için eğitim kursları. Bir tıp kurumunun duvarlarında bir oturum 4500 ruble değer. Tam kursa bir abonelik satın alırsanız, 12.000 ruble ödemek zorunda kalacak.

Program "Sağlıklı çocuk" altında Sözleşme 12 aydır. Onun maliyeti 97.500 ruble olduğunu. 28.000 ruble teslimat ücretine sonra anne destek hizmetleri.

Hastalar ne söylüyor?

Geleneksel kadın doğum Merkezi (Tula) tarafından sunulan hizmetlerin bir bütün dizi. Görüşler bir sağlık kurumuna "fiyat-kalite" nin bu çalışma prensibini göstermektedir. Hizmetler gerçekten pahalıdır. Ama hizmet yüksek düzeyde gerçekleştirilmektedir. sağlık tıp kurumu haline üzerinde pek çok aile güveniyor.

Hiçbir kuyruklar ve hastalara karşı dostça bir tutum - Ana avantajları. Sadece ön kayıt var seçilen bir uzmandan randevu almak için. Bugün Merkezi Geleneksel ebelik iki dalı faaliyet göstermektedir. Bunlardan biri "Tulskaya" metro istasyonu yakınında bulunan ve diğer edilir - Odintsovo. Hem sağlık tesisleri haftanın her gün açık yedi gün vardır.

Yorumlar personel merkezin hasta sayısı günlük artırdığını ortaya koymaktadır. Tıbbi bir kurum uzmanları tarafından meydana Birçok çiftler ilk doğan yeniden planlama hamilelik için geri karşılamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.