TeknolojininCep telefonları

Şu anda satın alabilirsiniz güçlü bir batarya ile hangi telefon?

En güçlü cep telefonu pil ile yaptığı sık iş gezileri ya da uzun yolculuklar sırasında senin yeri doldurulamaz bir arkadaşı haline gelecektir. Uzun pil ömrü olasılığı cihazlarının bu sınıfın önemli bir avantajdır. Ama aynı zamanda onların asgari işlevselliği de. Bu maddenin bir kısmı şirket ve Senseit LionKing800 gelen şirket Sigma mobil, P7 bir modeli X-treme kabul edilecektir gibi.

X-treme

temel model Sigma mobil şirketleri olağanüstü özelliklerinin iftihar edemez. Bununla birlikte, diğer cihazlara kıyasla X-treme yayan iki nokta vardır. İlk olarak, satın alınabilir bir pil ile en güçlü telefonu. Onun kapasitesi - 3600 mAh. şarj olmadan Bekleme modunda üreticiye göre 30 gün yapabilirsiniz. Ama konuşma sırasında o 13 saat sürecektir. İkinci olarak, hareketli gövde koruma yüksek bir derecesi ile donatılmıştır. Yani, toz ve neme karşı dayanıklı olan, bir. onun parametrelerinin kalanı özellikle dışarı durmazsa. 1.8 inç diyagonal olduğunu Normal ekran. Bu durumda, geniş bir 240 piksel uzunluğunda ve 320 piksel görüntü çözünürlüğü. VGA kamera 0.3 Mn. kullanılarak artırılabilir O dahili bellek 1.8 GB hafıza kartı 16 GB'a kadar. X-Treme'de bağlanabilme yeteneği aşağıdaki şekillerde uygulanmaktadır: USB ve Bluetooth.

P7

satışa bulunabilir bir pil ile ikinci en güçlü telefon - P7 şirketi Senseit üzerindedir. Bir önceki modelde, onlar ortak yönümüz var. İlk önceki durumda olduğu gibi, yine aynı 3.600 mAh, batarya kapasitesi vardır. Bu bekleme süresi ve sürekli konuşma yarım günlük bir ay için yeterlidir. İkinci olarak, gövde tasarımı tam olarak aynı oldu: neme ve toza karşı korumalıdır. geniş 160 piksel yüksek 128 piksel çözünürlükte olan sadece 1.77 inç - ama ekran biraz daha küçüktür. Kamera benzer X-treme - tüm aynı 0.3 megapiksel. Dahili bu modelde bellek 2 GB bu Sigma mobil analog daha fazla 200 MB ve. Gerekirse, bu kullanarak 16 GB'a kadar artırılabilir hafıza kartı mikroSD. USB ve Bluetooth - iletişim kümesi tam olarak önceki cep telefonu, aynıdır.

LionKing800

LionKing800 - bu az bilinen Çinli şirketin benzersiz bir gelişmedir. Bu dünyadaki en güçlü batarya ile bir telefon. 16800 mAh Onun kapasitesi. Bu kapasite işin bir yıl yeter bekleme modunda ve sürekli bir konuşma 5 gün öncesine kadar. Üstün diğer özellikleri farklılık göstermemektedir. 3.2 inç - Bu telefonun ekran dokunmatik, köşegen olduğunu. Bu durumda, geniş bir 240 piksel uzunluğunda ve 320 piksel görüntü çözünürlüğü. dahili bellek miktarı
LionKing800 kaç kilobayt, bu yüzden bir bellek kartı olmadan yapmayın. Tesiste 2 kameraları ile donatılmıştır. Fotoğraflar ve videolar için - Bir video görüşmeleri ve ikinci içindir. Haberleşme önceki iki model olarak bunu aynı ayarlayın.

seçim

LionKing800 kapasitesini göre benzersizdir. 145 $ fiyatı haklı. Ama bu model bir dezavantajı var - bugün satın almak mümkün değildir. Bu nedenle, cihaz seçimi X Treme'de ve P7 ile sınırlıdır. 3600 mAh her birinin güçlü pil kapasitesi ile bu cep telefonları. Onların hemen hemen aynı teknik bileşeni. Ama fiyat önemli ölçüde farklıdır. P7 azından 160 USD. X-treme en iyi satın yapar, 110 USD mal olacak. Yani hiçbir analogları vardır fiyat / kalite açısından bu.

sonuçlar

Eğer çok seyahat sırasında yüksek kapasiteli pil ile cep telefonu, bu durumlarda vazgeçilmez olacaktır. Tek bir şarjla uzun süre çalışabilir - ana avantajdır. Sigma mobil şirketten X-Treme'de ait düşünülen modeller arasında fiyat / kalite açısından en pazarlık görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.