TeknolojininCep telefonları

8800 Nokia Arte: iyi eski unutulmuş

Fin Şirketler adı altında yaratılış öyküsü 8800 Nokia Arte oldukça ilginç. Bu yazıda görev cihazın geliştirilmesinde kendilerine mühendisler set hangi cihazın görünümü, bahsedeceğiz. Sonunda bu cep telefonunun temel özellikleri yazmak. Ama sırayla her konuda.

Nokia 8800 Arte: aslı veya bir hile?

Tarih bir süre sonra kendini tekrar eğilimindedir. Küresel olarak, henüz bu sözleri teyit edilmemiştir bir düzine durumlarda daha belirtebilirsiniz, ancak 8800 vaka mükemmel bu tez var ve kullanımı çok doğru olduğunu göstermektedir. Fin şirketin üyeleri tarafından geliştirilen taslak 8800 Nokia Arte, Hatta bu modellerin ikisinde birinci karşılaştırmalı bakışta numuneden 8810. kopyalanmış edilmiş olması belirgin bazı benzerlikler cihazlarını olur. Genel olarak, bir ürün "8800 Nokia Arte" geliştiricileri ve mühendisler telefonunuz için vakıf bir tür ortaya koyduğu temel ilkeler oluştururken.

kalıtsal modeli bu mu?

cihazın 8810. İlginç olan adı altında doğrudan soyundan olarak geliştiriciler tarafından konumlandırılan başından bu cep telefonu onlar gizlemek kalmamasıdır. Aksine, hatta vurguladı. Yine de, ancak, açıktır iki cihaz arasındaki bazı farklılıklar vardır. Aksi halde, ve olmaz bu anlamda aslında, değil mi? Bu nedenle, tasarımcılar bir metalden yapılmış gövde ve form faktörü modelleri, bu sürgü ile bir cihaz oluşturmak için kendi kararını açıkladı. Premium segmentte için bu form faktörü tüm diğerleri arasında en avantajlı oldu zamanıdır. Öte yandan, mevcut eğilimler için ayarlanmış değil komple orijinal, modernizasyon ilkesinin yani uygulama vurgulayan dolaylı modelleri arasındaki farklar hakkında konuşabilirsiniz.

Nokia 8800 Sapphire Arte: Piyasada cihazların tanıtımı

Makinenin önceden sırasında ana konusu neydi sorusuna, kullanıcıların fikirlerini duymak isteriz. En uzun zamandan beri onun alakasız silmeyi onun hafızasına sloganı "The Sixth Sense" bırakmaya karar verdik. Biz modelin tanıtımı Rusya, Moskova başkentinde gerçekleşti burada not. Ardından, mekan Harry Tatintsian galerisi haline geldi ve avans sonradan bölgeleri duyguları denilen altı spesifik bölgesel alanlara açılan yapıldı.

Göründüğü kadar?

İlk bakışta, böyle bir yaklaşımın garip gelebilir ve kuruntulu, kaba görünse bile. Ama böyle basitçe inceliklerini ve telefon bağlantıları genel olarak ve sunumunu anlamadı bir adamın sadece bir ilk izlenim. Odaların biri müzik bölgeleri oldu Daha spesifik olarak, ikinci misafirler içeceklerin tadını çıkarabilir. Buna göre, bu ilke altı puan oluşan bir liste çıktı. Ama altıncı bölgede biz 8800 Nokia Arte seçildi cihazı, bekliyoruz.

mühendisler çalışacak

Evet, sunum öncesinde böyle bir hareketin Fin şirketi halkın gözü onun profilini yükseltmek için izin verdi. olaydan önce geliştiriciler organize ve telefon tüm görkemiyle halka huzuruna çıktı edildi ne yapıyor? Özellikle alıcı için ve şirketin dünya için hem avantajlı Cihazı tanıtmak amacıyla, mühendisler özel zil sesleri gerçekten eşsiz setin oluşturulması üzerinde çalıştık.

cep telefonu teknik özellikleri

Nokia 8800 Sapphire Arte 900, 1800 ve GSM 1900 standardının aralıklarında çalışır. Telefonun Resmi çıkış tarihi - 2005 yılının ikinci çeyreği. platform seti "Serisi 40" sürüm 2.0 gibi. Biz cihazın boyutları konuşursak, bu uzunluk 107, genişliği oluşturan - 45 ve yüksekliği - 16.5 milimetre. telefon ağırlığı 137 grama eşittir. lityum iyon pil saatte yüz miliamper kaynağının bir otonom bir işlem olarak entegre edilmiştir. Bu şarj cihazına bağlı 192 saate kadar bekleme modunda çalışabilir.

görünüş özellikleri

Daha önce de belirtildiği gibi Nokia 8800 Carbon Arte, kaymak amil sunulmuştur. çizilmelere karşı korur ekran özel kaplama. Vücut ağırlıklı olarak kullanılan metal (sözde paslanmaz çelik) imal edilirken. biz renk gösterimi, mevcut çelik (diğer adıyla gümüş) ve siyah renklerde bahsedersek. Anten konut inşa edilmiştir.

Ekran ve performans

Modern akıllı IPS standart bir matris ile üretilmektedir. Ama 8800 gibi bir telefonda olması durumunda, bir şey büyük TFT bile beklemeyin. biraz daha az elli daha megabayt tarafından sağlanan cihazın sahibine kullanıcı verilerini saklamak için. Paket veriler standart WAP 2.0 ile gerçekleştirilir. Çözünürlük entegre kamera sekiz kez tabi 0,5 megapiksel dijital yakınlaştırma artar. Gördüğümüz gibi, özellikleri ortalama kullanıcıyı memnun edecek, ancak daha güçlü ve kaliteli fanlar şey diğer modellere bakmak gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.