SağlıkMüstahzarlar

Şurup 'Stoptussin': kullanım talimatları

Şurup "Stoptussin" - bu, bitkisel olduğu söktürücü ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir. mukus solunum yollarını etkileyen, ciddi ölçüde kendi hızlı boşaltımının teşvik, balgam viskozitesini azaltır. Şurup verimsiz kuru öksürük bastırır ve aynı zamanda bir antiseptik etkisi vardır.

İlacın belli başlı bileşenleri - sıvı kekik özü kekik ve muz. Saflaştırılmış bal kullanılan yardımcı maddeler olarak, sodyum benzoat, saflaştırılmış su, propilparaben ve sükroz.

: Ilaç kombinasyon terapisinin kullanımı ayrılmasının balgam ile karakterize edilir öksürük, birlikte kronik ve akut enflamatuar solunum yolu hastalıkları için tavsiye edilir bronşit, soluk borusu, trakeobronşit. yetişkin ve bir yıldan daha büyük çocuklar olabilir (talimat paketinde içine alınır) stoptussin atın.

ilacı kontrendikasyonlar bileşenlerin gelen yüksek hassasiyet vardır; izomaltoz ve sükroz keser enzim yoktur; kardiyak aktivitesinin dekompensasyon; fruktoz intoleransı; böbrek ve karaciğer; glukoz ve galaktozdan zayıf emme; gebelik; laktasyon; 1 yıla yaş kadar.

yaralanma veya beyin hastalıkları gibi alkolizm muzdarip olan hastalar, epilepsi doktora danıştıktan sonra, dikkatli ilacı almak gerekir.

stoptussin al (şurup) talimatı yemeklerden sonra reçete: Bir yıldan beş çocuk - 2-3 kez bir gün 1 çay kaşığı (veya yarım kaşık); 5-10 yaş - günde 3 defa 2 çay kaşığı kadar; 10-15 yıl - 3 çay kaşığı 3-5 kez bir gün kadar. Yetişkin 3 ila 5 kat günde şurup çorba kaşığı içilmesi tavsiye edilir. dozu, hastanın vücut ağırlığına göre belirlenir. yıkayın şurup sıvı (su, meyve suyu, çay, vs.) yeterli bir miktar gerekir. aralık en az dört saat ve tercihen en fazla altı olmalıdır.

Tedavinin ortalama ders yedi gündür. Tedavi ve tekrarlanan derslerin süresinin uzun sadece bir doktor tarafından reçete edilebilir.

iyi tolere edilmesine ilacı ve çocukları ve yetişkinleri çekerken makul dozda tabidir. bazı durumlarda yan etkiler alerjik reaksiyonlar, baş ağrısı, mide bulantısı, ishal, baş dönmesi oluşumu olabilir.

Bu da balgamın zor balgam yapar, çünkü kodein ve benzeri öksürük önleyiciler dahil ilaçlar ile kombinasyon halinde (talimat o belirtir) stoptussin kullanmak tavsiye edilmez.

ilacın tam bir tarifini ihtiva etmektedir Stoptussin (şurup), kullanım talimatları antitusif madde, bir çevresel etkiye sahiptir. solunum merkezini inhibe etmez ilaç, bu inhibe edici etki ve bağımlılık yapmaz. bir süre içinde amacı öksürük kabartma Ameliyat öncesi ve sonrası, kuru rahatsız edici öksürük yorucu farklı kökenlere etkili bir aracı olarak atanır. Onun kurucu bileşenleri bronş bezlerinin salgı artırır: onun hızlı tahliyesi ve ulaşım katkıda epitel büyüyen etkinlik kaynaklı balgam çıkardıktan sonra.

o etkilemediği sürece, taşıma veya diğer mekanizmalar yöneten insanları yasaklamak değil stoptussin talimatı uygulayın reaksiyon hızını. Ancak, yüksek dozlarda ilacın kullanımı zihinsel ve motor reaksiyonların hızını azaltabilir, bu nedenle sadece kendi kullanımı için talimatları uygulamanız gerekir.

Tedavi sırasında alkol kaçınmalıdır. Stoptussin sigara, tüberküloz, pnevmokokkoze, kronik bronşit veya anfizem ile ilişkilidir verimli ya da kronik öksürük için kullanılır.

Tedavinin yedi gün sonra ise öksürük devam ya da kötüleşir, doktorunuza başvurun.

ilaç 100 ml karanlık cam şişeler içinde mevcuttur. Çek Cumhuriyeti'nde üretilen. Dört yıldan fazla kalmadığını - değil 25 derece, raf ömrü aşan bir sıcaklıkta karanlık bir yerde gerektirir stoptussin talimatı tutun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.