ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Steklomagnezitovy tabaka: uygulamalar, avantajları ve dezavantajları

makalede sunulacak Steklomagnezitovy tabaka uygulaması dezavantajları üstün kalite özelliklerine sahip olan modern yapı malzemesidir. Bu iç ve dış uygulanmasında geniş aralıktaki uygulamaları vardır bitirme işler. inşaatçılar bir dizi de magnelitom denir bu resimler güvenilir alternatif alçıpan temsil inanmaktadır. Eğer seçme düşün nedeni budur - steklomagnezitovy listesi (SML) veya alçı (GCR).

İlk somut bir göstergesi olan ikinci sayıdan daha fazladır. Yurtiçi ustaları ve profesyonel şirketlerin temsilcileri en sık nedeni yeni çözümler hakkında bilgi eksikliği nedeniyle, standart malzemeler kullanıyoruz. Ancak Magneli iş için para ve zaman kazandırır.

genel açıklama

Steklomagnezitovy tabaka uygulaması, aşağıda açıklanacaktır dezavantajları, ilginç bir yapıya sahiptir. Bunu bileşimde içeren magnezyum oksit, perlit, magnezyum klorür, ve aynı zamanda çok ince talaş. cam bezi ve üretim sürecinde kullanılan ağ. bileşenlerin farklı üreticilerin değişik yüzdeler, bu malzemenin, farklı sınıflara kaynaklanmaktadır. Bunlar arasında "Premium", "Standart", "Ekonomi Sınıfı" dir. Eğer daha dayanıklı bir tabaka kullanmak için, magnezyum oksit, yüksek içeriğine sahip olanlar tercih edilmelidir. Tipik olarak, steklomagnezitovy tabaka uygulaması, dezavantajları makalede açıklanan, MgCl2% 35 miktarında ilave edilir ise, bir ürün premiumklassa ilişkindir,% 40 arasında bir miktarda MgO içermesidir.

yapının Özellikleri

Tabaka halinde materyal kalınlığı 4 ila 12 mm arasında değişebilir, yapılır. En yaygın bıçak boyutları 2440h1220 milimetre olarak. Dış yan ağ-yapılar bu boya uygulamak hemen ardından hamur kağıdı böyle bir baz ile ek işlem içerir ve etmez, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. o cilalı olmadığından yandan gelince, daha kaba. Yükleme yaprak herhangi bir tarafın yapılabilir. En sık LSU nedeniyle yapışma daha etkileyici nitelikleri, tedavi için alçı arkasını yola çıktı.

Kullanım Kapsamı

Eğer SML (cam örtü) ile ilgileniyorsanız, bu kesinlikle ürünü satın almadan önce öğrenmek gerekir, nerede ve nasıl uygulamaktır. açıklanan malzeme geniş vardır , uygulamanın alanını ticari konut binaları ve kamu binalarının dekorasyonu için kullanılmaktadır. Gerek kemerler, duvarlar, bölmeler, tavan yüklemeye zaman özel yapımında LSU kullandı. Bu malzeme en uygulanabilir eğimler bitirme iletişim milleri cihazı tavanlar. Hafif Beton dökme için kalıcı kalıp olarak sayfaları kullanmaya uygun. Evlerin dış duvarları ile steklomagnezita kapalıyken, bitirme malzemeleri uygulayarak izledi.

ana avantajları

Eğer LSU (manyezit kartı) ile ilgileniyorsanız, bileşimi, avantajları ve dezavantajları İşten başlamadan önce bilmelidir. Artı tarafta, nem direnci, hafifliği, esnekliği, biyolojik saldırı direnç yanı sıra birçok uygulamayı seçebilir. Sayfaları mükemmel onların yüzey kimyasalları üzerindeki etkisinin üstesinden. Tüketiciler bu don, uzun ömür, dayanıklılık ve yangın güvenliği, çevre dostu farklı dirençli nedenle de malzemeyi seçin. İkinci durumda Steklomagnezitovye tabakalar bu malzemeleri aşmaktadır. bez bile 1200 derece sıcaklıkta yanmaz. yanıcı derecesine göre bu, metal, taş ve beton gibi malzemeleri içermektedir yüksek sınıf A atfedilebilir.

Ayrıca dikkat etmelidir olumlu özellikler nelerdir

Magnezyum oksit duvar kaplaması (LSU), pul değil, özellikleri makalede açıklanan uygulama, kabarmayan ve nem için yeterince uzun bir maruz kalma, gerçek olan deforme olmaz. Malzeme, yüzme havuzları, küvetler, saunalar kullanarak yaprak, hem de bodrum olasılığını gösterir yüksek nem, şartlarını dayanır.

Yüksek nem önemli bir faktör olan ortamlarda kullanım için biyo diğer özelliğidir. mantar, küf, böcek ve bakterilere karşı dayanıklı yüzey ağlar gösterilmektedir. LSU asitleri ve kostik alkali zarar vermeyin. Sen eğilme 16 MPa rakamlara ulaşabileceğini yüksek mukavemetli steklomagnezita güvenebilirsiniz. onlar kesmek kolaydır ve çökmeye yoktur ve çatlak yok olarak yaprak kullanışlı ile çalışmak.

Sabitleme çivi, vida ile yapılır ve basınç tabancası uygulamak edilebilir. Webs delinmiş olabilir. Eğer ilgileniyorsanız cam levhalar ait kesinlikle dikkate değer alçıpan analog avantaj ve dezavantajları. tarif edilen malzemenin pozitif özellikleri arasında tanımlanır ve GCR% 40 daha az olan, hatta çok düşük ağırlık, olabilir.

Donma direnci ve mukavemet

Eğer don yüksek oranına sahip bir malzeme gerekiyorsa, SML sadece tasarıyı uygun olduğunu. Onun don direnci F50. mekanik mukavemet kaybı% 3,5 daha büyük değildir. Üretim sürecinde, takviye fonksiyonlarını yerine getirmek için hangi, fiberglas kullanılmıştır. Bu mükemmel esneklik sağlar ve taşıma sırasında ve montaj işlerinin uygulanmasında kırığı önler.

Kalite dayanıklılık ve çevre dostu

Üreticiler LSU 15 yıl veya daha fazla sürecek söz veriyorum. Nihai hayati dönemi doğru montaj ve işletme özelliklerine bağlı olacaktır. kullanıldığı zaman, kumaş insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yapabiliyor korkuyor olamaz. Bu levhalar formaldehit türü, asbest, fenol bileşimde herhangi bir zararlı maddeler ve benzeri yer alır. Malzeme alerjik reaksiyonlara yol açan yeteneğine sahip değildir, çünkü, nedenle daha da tıbbi bakım ve kurumlarda kullanılabilir ekolojik ürün, olduğu kabul edilir.

eksileri LSU

Eğer steklomagnezitovy sac uygulamasını kullanmayı tercih ederseniz, bu malzemenin eksiklikler öğrenmek için de önemlidir. ikincisi arasında, bir düşük dereceli steklomagnezita bazı özelliklerini belirleyebilir. Islak olduğunda metal korozyona neden olabilir bir tuzu tahsis edebilir. Alt sınıf malzeme nem ve sıcaklık aşırı olmaması anlamına iç kaplama, tek başına kullanılabilir. Kalite ve kontrast sınıfına bağlı olarak dikkat etmek değil imkansız. magnezyum oksit ilk daha etkileyici içeriği çizgileri "prim" C "Ekonomi" karşılaştırırken. Diğer şeylerin yanı sıra, yüksek uç ürün hücrede azdır kaliteli cam bezi örgü kullanılarak imal. Bu tür bir malzeme daha yoğun bir yapıya ve yüksek yangın direnci kalitesi yanı sıra soğuk direnci.

nitel steklomagnezit

Eğer kaliteli steklomagnezitovy levha ayırt etme hakkında düşünüyorsun, bej veya sarımsı olmalıdır renk, dikkat etmek gereklidir. malzemenin kenarları kırılgan olmamalıdır, ve tabaka ile darbeden sonra su - bulanıklaşmayana.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.