ÇirkinlikInşaat

Şekillendirme. tadilatta

Onarım - her zaman ayrıntılı bir yatırım gerektirir zaman alıcı, çok aşamalı bir süreçtir. Bu süsleme çalışmaları bir harcanan kuvvet, sinirler ve tasarruf ne kadar iyi bağlıdır hangi uygulanmasının en önemli aşaması olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bir söz vardır: "Biz onların kendi ucuza alacak kadar zengin değildir." Açıktır kozmetik onarımlar son teknoloji ile yüksek kalitede malzemelerden sadece yapılmalıdır. Bu nihai sonucu etkileyebilir ve boya ve dekorasyon maliyetini belirleyecektir.

tamirden sonra odadaki sıcaklık ve konfor etkileyecek bazı faktörler:

1. Doğru stili.

Yapı malzemelerinin 2. kalitesi.

3. İyi yapılmış inşaat ve ince işleri - onlar profesyoneller, yetenekli ustalar için bırakılmalıdır.

işin işlemi birkaç aşamadan ayrılmıştır. Bunlardan birincisi - Hazırlık odası. Bu adım içerir: döşeme olmayan zeminler; doldurmak Sıkma; macun; sıva ve diğer onarım çalışması. performansları kaliteli odanın dekoratif kaplama sonuçlarına bağlıdır yukarıdaki işin tamamı, minör kategorisine ait değil.

Varsayalım tesislerinde kötü sıvalı. Gelecekte düşük kaliteli boya tesislerinde veya yol açacağı, kusurları olmaksızın dolgu yüzeyinde empoze etmek (özellikle bir rulo kullanmak gerekir durumlarda) dekoratif öğeler uygulayarak - Sonuç olarak, bir sonraki aşamaya yürütmek mümkün olmayacaktır.

Hazırlık çalışmalarının ihmal zor bitirmek takip etmek yapar dikkati çekiyor. Hazırlık çalışmalarının amacı - daha fazla dekorasyon için olası bir yüzey için bir üs kurulması. bitirme çalışmaları için hesaplanan tahminler, toplam miktarın sonra en az% 45 ödeme hazırlık aşamasına yaprakları rehinli zaman. Ve yüksek kaliteli kaplamasıyla, bu rakam tamirat toplam maliyetinin% 50-55 yükselir.

çalışma sürecinin ikinci aşaması - bir bitirme operasyonu. Bu boya yüzeyleri (sıvı dahil) yapıştırma duvar kağıdı, dekoratif elemanlar, dekoratif kaplamalar ile sıva uygulaması dahildir. Aynı zamanda bir ebru (veya doğal kökenli malzemelerin diğer türleri) ile dekore kiremitli kaplama, panellerin kurulumu, içerir Venedik sıva, dekoratif boya (fresk). Diğer bir deyişle, iş bitirme - açıkça mimarın hayal gücünü ifade eden, tasarım vurgulayan herşey.

Sonuç Yukarıda yazılı hepsi Gönderen: işi ya da kendi bir kısmını bitirme yürütmek için çalışmayın. niteliklerin, teorik bilgi ve pratik becerileri eksikliği kaçınılmaz başarısızlığa yol açacaktır. Elbette, bu düzenli yatırım gerektirir, yakın gelecekte yeni bir onarım düzenlemek zorunda kalacağını olabilir ve. Herkes cimri iki kez öder biliyor. bu seninle ilgili söylenecek olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.