ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Ne geribildirim soba "Brandenburg" alır

yüksek teknoloji ve kentte bazı banliyö evlerinin çağında şömine ve sobalar olmadan hayal etmek imkansızdır. Pek çok satışı, ancak doğru seçim çok zordur yapmak. Bir hatayı yapmamaya amacıyla, değerlendirmeleri okumak için tavsiye edilir. Soba "Brandenburg" bu konuda istisna değildir. Bu, bir üst baca sökülebilir paneller ve dökme demir ocak sahip olabilir.

başlıca türleri

Sen 23.000 ruble mal eşanjör, olan modeller bulabilirsiniz. Eğer sadece ısıtma tesislerinde için değil, aynı zamanda pişirme sağlamak istiyorsanız, 18,200 ruble maliyeti bir pişirme yüzeyi, seçim için gereklidir. biz üst baca ve çıkarılabilir paneller ile bir fırın bahsedecek olursak, fiyat 18.500 ruble eşit olacaktır. Bu tür cihazlar mekan ısıtma için tasarlanmıştır.

soba incelemeleri "Brandenburg Prizma"

Uzmanlar, satın almadan önce tüketicilerin tavsiyelerde değerlendirmeleri okuyun. Soba "Brandenburg" müşterilerin iyi olduğu söylenen bir üründür. Önünüzde modeli "Brandenburg Prism", o zaman yaklaşık 33900 ruble ödemek zorunda kalacak için ise. Birim alan ısıtma yönelik olan ve bir üst baca ve çıkarılabilir panellere sahip olabilir.

Bazen kritik değerlendirmeleri oynarlar. Soba "Brandenburg" bunları okumak için tercih edebilirsiniz. Bu hat tüm modeller bir ısıya dayanıklı cam ile çelik kapı var. müşterilere göre, fırın yeterli kurulumda vermek ve yüksek kapasiteye sahiptir. ünite vardır dökme demir ızgara ve düşük yakıt tüketimi sağlar. Alıcılar özel bir sistem tarafından temizlenir olarak cam, kontamine olmadığını işaret etmektedir. Bu değerlendirmeleri okumak zorunda oluşturulmuş bir görüştür. Soba "Brandenburg Prizma" sürekli yanan modunda çalışabilir. Kullanıcılar tarafından işaret ettiği gibi, ekipmanın işleyişi yakıtın yerleştirilmesinden sonra 5 saat gerekmez izlemek.

oldukça yüksek bulunan ve bacanın üst modele göre ısıtma gücü 14 kW arasındadır. Üye bu özelliği, bir birincil ısı kaynağı olarak ekipman kullanmanıza olanak sağlar vurgulamak. Kısa bir süre içinde oda ısı ve cihaz 140 m 2 lik bir alan üzerine ayarlanabilir.

Üst baca ile fırın ateşi "Prism" inşası Yorumlar

Soba "Brandenburg prizma" yakıt az miktarda tüketir bir cihazdır. Bu tasarım gibi Tüketiciler üretiminde kullanılan yüksek kaliteli çelik ve ithal bileşenlere dayanır. fırın özel evlerin sahiplerine göre, oldukça kolay yerine şamot tuğla ile kaplı. Fırın, alıcılar tarafından vurgulandığı gibi, Avrupa standartlarına uygun olarak imal fakat Rusya'nın iklim koşulları için idealdir.

ısı değiştirici fırın "Prism" incelemeleri

ısı değiştirici Soba "Brandenburg Prizma" - 43.000 ruble maliyeti bir cihaz. pişirme ve alan ısıtma için birimi kullanın. Bu ekipman uzun bir servis ömrü vardır ve en az 10 yıl hizmet vermeye hazır olduğu gerçeği gibi Alıcılar. demir pişirme tabakta yemek pişirmek için fırsat var, ve cam ile büyük bir kapı konfor odası ekleyecektir.

grubu, bir ısı eşanjörü yer alır, böylece kullanıcı sıcak su ısıtma sistemine bağlamak mümkün olur. demir plakalı Soba "Brandenburg" 3/4 inç bir dişli bağlantısı olan bir paslanmaz çelik eşanjör vardır. Eğer kullanımda çok uygundur yanma modu ayarlamak mümkün olacak ekipmanını kullanın. evler için şömine bu işlem, aynı zamanda geniş bir ısı-dayanıklı cam kolaylaştırır, aynı zamanda çıkarılabilir kül çekmece. iki tarafta da cihazın görünümünü daha çekici hale geniş seramik uçlar vardır.

açısal fırınların incelemeleri, şömineler "Brandenburg"

Eğer birim soba "Brandenburg" köşe seçilecek istiyorsanız. tasarımların Yorumlar aşağıda bulacaksınız. Isıtma ve fırın kendisi için tasarlanan cihaz alanından tasarruf edecek bir köşede, monte edilebilir. Veri birimleri hakkında özellikle olumlu küçük özel evlerin sahipleri yanıt verirler. müşteri göre, fırın boyutu oldukça kompakt ve 620 x 790 x 900 mm.

390 x 340 mm: Cam, aşağıdaki boyutlara sahiptir. , Alıcı göre değiştirilmesi oldukça kolay bir kaplama malzemesi kullanılır ateş kili olarak. bacanın ve aparatın kütlesinden bileşik 156 kg eşittir. alıcı tarafından vurgulanan Güç 9 kW, 90 m 2 lik bir alan ısıtılması için yeterlidir.

Dökme demir soba Camino soba incelemeleri

dökme demir soba soba "Brandenburg" 18,200 ruble mal olacak. Bu fiyat, hatta ortalama tüketici için alıcılar oldukça kabul edilebilir, uygun. Cihaz yani iki işlevi gerçekleştirebilirsiniz - odayı ısıtmak ve pişirme yardımcı olur. Etkileyici boyutlara sahiptir, bu tasarım etkili cam temizleme sisteminde. Özel evlerin sahiplerinin deyişle bakıldığında, bu özellik iç piyasada diğer seçeneklere tercih ekipmanı seçmenize olanak verir iddia edilebilir. yangından sonra, odanın her yerinden izleyebilirsiniz.

Boyutları fırın kompakt olduğundan, alan kısıtlı değildir: derinliği, genişliği ve yüksekliği, sırasıyla, 435 x 555 x 835 mm. Baca arkasına bağlanır ve ısıtıcı kütlesi 126 kg 'dır. Yerli sanatçıların göre böyle etkileyici ağırlık temelin yeniden yerleşim ihtiyacını gerektirebilir.

"Wert" soba incelemeleri

Nizhny Tagil bulunan yapımcı olan Şömineler "Brandenburg", aynı zamanda 21,800 ruble ödemek zorunda kalacak bir model "Werth" sundu. Isıtma için değil, aynı zamanda pişirme için sadece makine tasarlanmıştır. alıcılara göre, yüksek kaliteli çelik yapı ve ithal bileşenleri temel. Geleneksel olarak, fırın cam temizleme sistemi, yüksek ısıya dayanıklı cam vardır ve demir ızgara dökme.

Bu şömine Konut bunların derinliği, genişliği ve 490 x 430 x 1000 mm yükseklik boyutu küçüktür ve. cam ve oldukça büyük bir gibi Tüketiciler: boyutları 220 x 410 mm 'dir. Bir astar malzemesi olarak paslanmaz çelik davranır ve baca bunun üstüne takılır gibi, yerli ustaların göre, montaj için çok uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.