Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Barbar Conan" (2011): aktörler ve rolleri

kinozhanrov Eylem başarı tüm bileşenlerin varlığına rağmen 3 boyutlu olarak oluşturulan yeni yönetmen Marcus Nispel projesi: kan bolluğu, şiddet detaylı gösteri - dünyanın en sinema eleştirmenlerin görüşüne göre, kült figür, Arnold Schwarzenegger, içinde efsanevi film filmi 80'li bazında çok düşük oynadığı.

netice

"Barbar Conan" 2011 yılında (ilk planın aktörleri: D. Momoa, S. Lang, R. Nichols, R. McGowan) türün hayranları için gerçek bir hediye olarak başlar: Önümüzdeki ormanda çalışan demoniac görünüm yavrusu için (Leo Howard tarafından canlandırılan) saldırgan bir genç daha kabilelerinin takılma, ve boyalı yerlileri buluştu ünlü kafalarını doğruyor. Bir zamanlama birkaç dakika ve Schwarzenegger ile bir film unutulmak olacaktır izlenim, o sadece bir tarihsel bağlam içinde hatırlanacak alır. Ama duygu aldatıcıdır. "Barbar Conan" - 2011, aktörler ve rol orijinal filmin daha aşağı kinoobschestvennosti göre, uzun ve tartışmalı döküm için birbirlerine eşleştirilir. Sadece olağanüstü çağdaş yönetmenler sahneleri kopyalanan lirler çok uzun yorucu diyalog, bol yüzden kaldırdı komplikasyon filmleri durdurulamaz kayış düşer Orada sanat. 6.90: - IMDb 5.20 ve 1982 yılında John Milius bant: Filmin Film Eleştirmenleri IMDb bir puana sahip rastlantı değildir.

aksiyon oyunları yeni versiyonunun arsa Onurlu

filmi "Barbar Conan" (2011), aktörler ve ortak yapımcı John Baldechchi doğrudan katılımıyla yüz özelliklerine göre seçilen roller PC oyunları atası kahramanı haline gelmiştir kez animasyon ve sinema söylenen, ekranda somutlaşan daha kahramanlığı, yücelten genellikle tanınmış bir hikaye olduğunu vardır benzer yüzlerce karakterler - büyük Kimmer. Conan Kimmeriyen'de (aktör kahramanı Dzheyson Momoa) savaşın sıcağında doğdu. Babası Corin (aktör Ron Perlman) eşi doğmamış çocuğun hayatını kurtarmak için bir sezaryen yapmak zorunda kaldı.

çocuğun doğası büyük gücü mutlaka bulunurdu. Onun büyüyen kadar gerçekten sert oldu. Bir kez kendi köyünde necromancy Qilana Kış (aktör Stiven Leng) lideri öncülüğünde acımasız savaşçı ordusu tarafından ele basıldı. O kötü ruhları içinde mahkumları bastırmak için ve dünyayı köleleştirmek için Kutsal maskenin son fragman aramaktadır. liderin kızı Marica (aktris Rouz Makgoun) bulur istenen parça sonra Kimmer, sadece Conan hayatta tüm yabancılar öldürmek. hayatının geri kalan genç asker tek bir hedefi takip edecek - bulmak ve Conan'ın babasının ölümüyle Qilana suçlu öldürmek için. Yardımcı sevimli karakter konuşmak değil, mütevazı Tamara (aktris Reychel nikollar) olacaktır.

Momoa vs Schwarzenegger

ruh hali, filmin genel atmosferi Marcus Nispel onun süslenmiş neşeli Disney kahramanlık sahip bir "Pers Prensi" (2010) gibi daha fazladır. Bu nedenle, Jason Momoa sevenleri beceri unutulmaz ve orijinal aktör genel resim içinde kaybolur olarak izlemek için zarar, "Barbar Conan" bant (2011). lider rolde Aktör tüm ünlü Conan 1982 temelde farklıdır. Jason eşsiz gülümseme ve plastik striptizci vardır, utanmadan taş kesilmiş Avusturya kaba gösterdi açısallığını yoktur. Hawaii (yeni Conan - Momoa) ait esmer yerli egzotik görüntü verdi. Şakacı kalkık kaşlar, anlamlı, duygulu gözler - Tüm bu kana susamış sırıtarak ve aşılmaz ifade Arnoldovskoy eksikliği telafi daha fazladır. Momoa tarafından Belki özellikle şüpheci seyirci rakamı çok "parlak". Görünmek 80'lerin yıldızları ve 90th seri karakteri - Kimmer yeni görüntünün kalanı öncekilerden farksız. Acımasız genç adam daha önce olduğu gibi, kadınlarla başarı kullanarak düşmanları yok, onun zevk içinde yaşıyor. Orada Barbar Barbar.

romantik hattı çekirdek

"Barbar Conan" (2011), bir döküm onun varlığı aktris Reychel nikollar süslenmiş, Tamara rolünü somutlaşan, izleyiciyi gösterir nasıl insanlığın güzel yarısı temsilcileri ile kahramanın gergin ilişkisi. neşeli kızlar, alkol adil bir miktar ücret ise Conan iyi manastır gözbebeği Tamara cesur Kimmer tamamen kaybolur, tuhaf davranır, ortak bir dil bulur. Bu "Conan the Barbarian" (2011) için sonradan orijinal sürüm arasında başka farktır. resimlerinin üretimi katılırken Aktörler Momoa ve Nichols onun karakteri aksine hemen ortak bir dil bulduk. Amerikalı model ve oyuncu Nichols melodram "New York'ta Sonbahar" bir cameo rol oynuyor, 2000 yılında filmin yılında girmiştir. seyirci filmi "Amityville Horror", "Karanlık Orman Ateş", "Çizgi" nin bir sonraki makara katılmak için bilinmektedir. Ana rolü Nichols filmi "Parking" ve "Cobra" oynadı. "Barbar Conan" ise güzel ve cesur kahraman Tamara, film komik anlarında mevcut tüm katılımcılarından, anlatı ana romantik arsa hattının çekirdek haline geldi.

Aday cadı

Filmde İtalyan kökenli Rouz Makgoun Amerikan aktris ana antagonist sevgili kızı imajını temsil, cadı Marika, gelişigüzel onların 25 cm uzunluğunda çelik çivi sakat ve ensest babası ikna etmek amacıyla kendi duygusallık yapılmasına çalışılır. cadı yerli izleyici ille Paige Matthew, mistik TV filminde bir oyuncu tarafından oynanan bir karakter öğrenir "Büyülü." diyen aktris ödüllerine her türlü bir sürü getirdi İş, Rose filmografi biyografik TV dizisidir "Elvis". McGowan tabii "Cry", "DOOM Üretimi", "Grindhouse", "50 ölü" gibi filmlerde rol yürütülmesi ve, "Conan" (2011) olarak da bilinir. Aktör-meslektaşları defalarca çekim inanılmaz bir cazibe ve profesyonellik kaydetti arttı.

Corinne Winters ve Qilana

Filmin Qilana Kış ana antagonist - Broadway tiyatro onun yaratıcı başladı Amerikalı aktör Stiven Leng, filmde bir rol oynamıştır. Bugüne kadar Lang "Avatar" David Cameron ve film A. Clanton katılmaya Albay Albay Miles Quaritch ait rolüyle tanınan "Tombstone". Aynı anda 2011 yılında piyasaya sürüldü televizyon filmi "Terra Nova" baş Nathaniel Taylor komutanı rol oynayabilir "Conan" aktör çekim ile.

kahramanı, Kimmer demirci babası aslen Mikki Rurk reenkarne olması gerekiyordu, ama yapımcılar efsanevi yıldızı geçinmeye edemedik, bu yüzden Korina Ron Perlman oynadı. Amerikalı aktör ses, televizyon ve sinema iyi film "Hellboy 1 & 2" de Hellboy icracı rolü olarak bilinir. Çoğu oyuncular kıyamet sonrası oyun Fallout anlatıcı olarak aktör biliyoruz. "Cadılar Zamanı" tahsis onun katılımıyla, "Alien 4", "Bıçak 2", "Mutant Günlükleri", "Pasifik Kıyıları ile diğer popüler resimler."

Genel olarak, "Barbar Conan" (2011) onun sanatsal kariyer ve mesleki gelişim başka başarılı bir adım olarak kabul üretimine katılan aktörler,.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.