SeyahatSeyahat İpuçları

Izberbash Çocuk kamp "Sunny Beach": ebeveynler çocukları seviyorum övgü

Izberbash Camp "Sunny Beach" (Kayakentsky İlçe, Dağıstan) yetişkin övgü ve çocukları tapıyorum. çocuk kampına bir çocuk gönderme çoğu ebeveyn bir ekolojik temiz alanda bulunan güvenlik gibi dinlenme gereksinimleri, konforlu konaklama, yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli gıda, çocuklar için eğlence tesisleri bir yerde olun. Bu durumların tümü Izberbash içinde "Sunny Beach" nin kampta karşılanmaktadır. Aşağıda daha fazla bilgi predstvleny.

tanım

Çocuk sağlığı eğitim kampı cumhuriyetçi değerleri Lomonosov park park alanı Hazar Denizi kıyısında olduğunu. Bu alanda açık iyonize hava vererek dağın Izberg Tau güzel yamaçları vardır.

Izberbash Camp "Sunny Beach" yıl boyunca çalışır. Eylül'den Mayıs'a kadar, 11. sınıftan 6. ila öğrenciler için bir eğitim kurumu olarak çalışan. Ve yaz tatillerinde - 7 ila 16 yaş arası çocuklar için rekreasyon rekreasyon yerde. Böylece, zorunlu olarak dinlenmeye çocuğu göndermek için Haziran veya Temmuz ayına kadar beklemek. kampındaki "Sunny Beach" çocukların eğitim sürecinin gerisinde ve dinlence ve sağlık tesisleri ile öğrenme Kombine mümkün değildir.

Çocukların gruba yaşına göre dağıtılır. yaklaşık 27-30 kişilik Bunların her birinde. Bütün birimler, gözetim ve iki ya da üç danışman gözetiminde olan pedagojik eğitim. Bir değiştirme veya dönem kampında çocuk 21 gün olduğu zaman.

Orada kesinlikle, çocuk günde 5 kez beslenen, günlük rutin zorlanan dikkatle çocukların boş zaman etkinlikleri için düzenlemeler düşünülmektedir.

altyapı

Izberbash içinde "Sunny Beach" (kampın fotoğraf aşağıda sunulmuştur) toprakları çok bakımlı ve düzgün, meyve gibi birçok çiçekler ve çalılar ve ağaçlar, dikilir. İki tuzlu su yüzme havuzları, su kaydırakları ve köprüler ile donatılmış çocuklar için oyun alanları ve çardaklar dinlenmek için.

kamp çevresine göre eşit bir tıp merkezi ve yemek alanı yakınında bulunan, birbirlerine konut binalardan aralıklı. eğitim süreci ve bilgisayar sınıfları için ayrı bir bina donanımlı odalarda.

"Sunny Beach" kampındaki çocuklar saat güvenlik hizmeti yuvarlak sağlayan, güvenlidir.

Konaklama tesisleri ve catering çocuklar

biri üç sermaye katlı tuğla binalarda Her birey bebek sabit yatak (spa çerçevesindeki dördüncü ayrılan konut konut). konforlu yataklar, rahat mobilyalar, modern cihazlarla, özel balkonlar: Odalar çok sıcak ve konforlu bir konaklama için gereken her şeyi ile donatılmıştır. Oda yıkama ve temizlik işlemleri için bina mevcuttur.

"Sunny Beach" nin kampındaki çocukların beslenme için (resimde) pişirme ve gıda turistler için özel bir bina düzenledi.

Bu Sanpin tüm gereksinimlerini saygı yüksek kaliteli ve lezzetli yemekler hazırlamak yüksek nitelikli şefler, istihdam etmektedir. Çocuklar ferah, aydınlık yemek salonunda dengeli ve tam 5 çeşit yemek olsun. Diyet mutlaka tahıl, et ve balık, süt ürünleri, meyve ve sebze dahildir. Çocuklar, inanılmaz taze hamur işleri çok düşkün kampçılar,.

Eğlence ve dinlence faaliyetleri

Özellikle dikkat günlük rutin, spor gelişimi ve çocukların iyileşme ödenir. "Sunny Beach" (Izberbash) sabahın kampında canlandırıcı temiz hava şarj ve havuz ya da deniz (izin havalarda) yüzme ile başlar. Çocuklar için danışman ek olarak banyo yaparken uyanık cankurtaranlar tarafından baktı. Yemekten sonra bütün çocuklar "sessiz süre" konulu odasında kaldırılır. Gün boyunca, çocuklar, yarışlarda, bayrak yarışları katılmak futbol, voleybol, satranç oynamak, güreş yarışmaları kol. güçlü ve en çevik sertifikaları ve ödülleri alırlar.

, Çocuklar boya kalıp kil, çeşitli atölyelerde "Usta eller" katılmak: spor etkinlikleri yanında yaratıcı kendilerini ifade etmek için bir fırsat var. Danışmanlar örneğin bir yarışma "Okuyucu" veya bir sahne "Meslek". Tatilcilerin ilginç yarışmalar, skeç, sessiz sinema ve ışıklar için harcamak Her gün masal vb, yıldızın Günü şeker wrapper, Gün atlıların ve goryanok üzerinde taklitleri Günü bazı icat "tatil" adanmış Ve kamp bir akşam disko olmadan? Forumlar ve sosyal medya kamp "Sunny Beach" adamlar aktif kampın onların güçlü izlenimler DJ'ler, müzik, birinci "türküleri" tartışırken ve birbirleriyle paylaşırlar. Kampta Dağıstan çocukların geleneklerine göre vatanseverlik duygusu aşılamak ve onların vatan için seviyorum.

Nasıl Izberbash Camp "Sunny Beach" bulmak için? İşte adresim: Dağıstan Cumhuriyeti, Karabudakhkentsky alanı. Dağıstan Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı tarafından ele Dağıtım maliyeti kuponları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.