SağlıkMüstahzarlar

Solkoseril jel

Solkoseril jel metabolik süreçlerin düzenlenmesinde rol oynayan ilaçları, ifade eder. patolojik şartlarda ilaç onların normalleşmesini teşvik etmektedir.

Solcoseryl jel farklı hidrofilik özellikleri. yanıklar ve nemli yaraların tedavisinde kullanımı. İlaç, nemlendirici yarayı kurutmak ve saflaştırılması geliştirmeye yardımcı olur. hazırlama bileşenleri yeni oluşmuş doku koruyucu ve esnekliğini muhafaza amaçlı bir etkiye sahiptir. Solcoseryl jel, yanıklar, aşınmalar veya donma dokularda iyileşme süreçlerini hızlandırır.

ilaç olarak aktif maddeler içinde bulunan, birbirine uyumlu ve dokular, yara iyileşmesi, belirli bir süre gerekmektedir karşılık gelir.

İlacın temel etkisi iltihabı ortadan kaldırmak ve ağrıyı dindirmek etmektir.

Jel maddesi üretimi için kullanılan ham maddeler sağlıklı buzağı üç aylık bir kan olarak hizmet vermektedir.

Solkoseril jeli. kullanma talimatları

dekübitus ülser ilacı iki hafta boyunca günde iki kez "krater" lezyonlara uygulandığı zaman. üç haftalık tedavi kursu.

Diyabetik ülser ilacı dört ila altı hafta boyunca günde iki kez kullanıldığında.

Farklı köken ikinci veya üçüncü derecede ağırlık yanık durumunda pembe deri oluşumu öncesinde bir hafta boyunca üç kez bir gün kadar kullanılan anlamına gelir.

Küçük cilt lezyonları için ilaç bir ila üç hafta boyunca iki kez bir gün kadar kullanılır.

özellikle önemli olan özellik yara iyileşmesinde ilaç kullanılmasıdır Solcoseryl göz jeli. Bu ilaç Oftalmik amaçlar için özel olarak tasarlanmıştır. İlaç konjonktiva ve kornea lezyonu olan hastalarda yara riskini azaltan, doku yenilenme süreçlerin aktivasyonuna katkıda bulunur.

İlaç hızla lens kullanarak kaynaklanan yanma ve rahatsızlık ortadan kaldırabilir. Ayrıca, göz alanının ön nemlendirmek için yardımcı olur. ilacın şüphesiz avantajları, anti-bakteriyel etki de dahil olmak üzere diğer oftalmik ilaçlar ile birlikte kullanmaya olasılığını da içerir.

Solkoseril jeli. oftalmik hastalıklar talimatlar kullanım için

İlaç yanı sıra, aşınma ve travma ve oktreotidin endikedir postoperatif dönemde.

radyasyon olarak, kimyasal veya termal yanıklar farklı oluşum göz jel ve korneal distrofi bir damla gün boyunca üç veya dört kez tatbik edilir.

İlaç yumuşak veya adaptasyon sürelerini azaltmaya yardımcı sert kontakt lensler ve tolere edilebilirliğini artırmak. Bu formülasyonda önerileri gecede lensler çıkardıktan sonra bir kez uyguladı.

İlacın Solkoseril oldukça sık kullanılan ilaçların aittir. Onun özellikleri eylem çok geniş bir yelpaze neden olur. hardhealed yaralar, soğuk çarpması, yanıklar tıkayıcı periferik damar hastalığı gibi ve tedavisinde kullanım için bir ilaç önerilir. Sık dolayı yaptıklarının genişliğine değil, aynı zamanda üretilen formların çeşitliliği sadece uygulayıcılar tarafından ilaçların verilmesi, hem de orta sınıf.

Tipik olarak, ilaç iyi tolere edilmiştir. cilt yaralarının tedavisinde kullanılmak başında, bazı durumlarda, bir yanma hissi vardır. Ancak, bu tedaviyi durdurmak için bir neden değildir. ilaç kontrendikasyonların az set (bireysel hoşgörüsüzlük, çocuk). Dikkat gebeliğin ve emzirme sırasında zaman bir araç kullanılmalıdır. bir oftalmik jel kullanırken sürüş hastalar için tavsiye edilmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.